אין כמו בבית

ניצחון נוסף לשושן (מיכה פישנזון) ניצחון נוסף לשושן (מיכה פישנזון)
למעלה מחודש וחצי קבוצת הכדורגל של בית"ר נהריה לא שיחקה במגרשה הביתי עקב שזרוע הדשא, אך ביום שישי האחרון שבה הקבוצה לארח ופגשה למשחק על טהרת הגליל המערבי את קבוצת אחי עכו. בסיום חניכיו של מיכה שושן חגגו ניצחון

שתי הקבוצות פתחו את המשחק בצורה זהירה ואף קבוצה לא סיכנה את השער של השנייה יתר על המידה והמשחק התנהל בעיקר במרכז השדה.

בדקה ה-25 עכו עלתה ליתרון ראשון במשחק משער של טאהר אדריס שקבע 0:1 לעכו. כעבור מספר דקות המשחק התחמם שלא כצורך שאליאס חורי מנהריה ואחמד עלי מעכו התעמתו כמעט עד המחצית אך אנשי שתי הקבוצות עשו סולחה בין השחקנים והרגיעו את הרוחות.

בדקה ה-43 בית"ר נהריה חזרה למשחק לאחר שמריק שמחייב כבש מתוך הרחבה והוריד את הקבוצות למחצית בתיקו 1:1. 5 דקות לאחר פתיחת המחצית השנייה הצופים שהגיעו למשחק ראו כמעט בוודאות את השער הכי יפה השנה שנכבש בליגה ב' כאשר שלו סויסה בעט מ25 מטרים אלכסונית משערו של שוער עכו, גיא סלמה, היישר לחיבורי הרשת ונהריה חגגה מהפך במשחק .

שלו סויסה חוגג לאחר הגולאסו (מיכה פישנזון)
הדקות עברו והתוצאה נשמרה, נהריה ניסתה להגדיל את היתרון במשחק אולם רק בדקה ה-80 חתמה נהריה סופית את הניצחון כאשר שוב מריק שמחייב פרץ באגף שמאל, הוציא כדור רוחב לרון בן בסט (האח של עדן מליגת העל) ובן בסט שעלה כמחליף כמה דקות קודם לא התרגש וכבש. בסיום, 1:3 לבית"ר נהריה על אחי עכו.

בן בסט חוגג את השער השלישי (מיכה פישנזון)


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?