אסי? איחסן!!

ממרומי הצמרת התארחה אסי גלבוע הגאה אצל הפועל ד.א. כרמל הצנועה. תנאי המגרש הקשים השפיעו על שתי הקבוצות שהתקשו לכבוש עד שבא איחסן חלבי בדקה ה-93, חילץ פנדל וכבש בעצמו את שער הניצחון היקר למקומיים והנחיל הפסד בכורה לאסי גלבוע. צל"ש לאוהדי דלייה שנתנו הרבה צבע למשחק

כשהיא עדיין בלתי מנוצחת בתום 8 מחזורים, יצאה עאסי גלבוע למגרש סוחט הנקודות בדליית אל כרמל. למרות השיפוץ הנרחב שעבר נחשב המגרש לקשה הן בגלל תנאיו והן בגלל האוהדים המקומיים שמשרים אווירה מאד ביתית על קבוצתם.
ללא רן גוזלן ששוחרר אך עם אפי סבג לראשונה בהרכב הפותח עלתה אסי גלבוע למשחק כשהיא יודעת את תוצאותיהן של יריבותיה לצמרת, הפועל עפולה ומכבי א.א. פאחם כך שהיה ברור לה כי ניצחון יחזיר אותה למקום השני. דלייה נדחפת ע"י 400 אוהדים רעשניים, הגיעה לאחר ההפסד המרגיז בשבוע שעבר למכבי א.א. פאחם אך בידיעה כי ניצחון יקפיץ אותה לעבר הצמרת.

אורן זילקה (בשחור) מנסה לעבור את חסון חסון. שתי הזדמנויות טובות שלו לכיבוש (צילום: מוחמד חאדר אניס)
המשחק כשלעצמו היה שקול ולא הצעלה לרמה גבוהה. לאורחים הייתה עדיפות קלה במרכז המגרש אך הם הצליחו להגיע לשתי הזדמנויות בלבד.
בדקה ה 22 הגביה יניב דרעי לרחבה, אולרן זילקה נגח למסגרת ושוער דלייה, תום בן כליפא המשיך את היכולת הטובה שלו מהמשחקים האחרונים והציל. עשר דקות מאוחר יותר שוב היה זה בן כליפא שהציל בעיטה של זיו סוויסה מתוך ערבוביה ברחבה. עד למחצית התנהל השחק ברובו במרכז המגרש והקבוצה ירדו להפסקה עם תיקו מאופס.

מוחמד עווד (בשחור) מנסה לעבור את רפעת חלבי. משחק חלש במחצית הראשונה (צילום: מוחמד חאדר אניס)
במחצית השנייה נרשם שיפור קל ברמת המשחק. בדקה ה 50 הגיעה ההזדמנות הממשית הראשונה של דלייה. שוער אסי גלבוע, עומרי אלון הוציא כדור לא טוב שהגיע להאדי נאסראלדין שבאחד על אחד בעט בפזיזות לשמיים. חמש דקות נוספות חלפו ושוב היה צריך בן כליפא להוכיח את יכולותיו כשהדף בעיטה של סבג.

רונן פלח (באדום) מקדים את אפי סבג. במחצית השנייה השתפר המשחק (צילום: מוחמד חאדר אניס)
גלבוע המשיכה לנסות ולמצוא את השער. בדקה ה 66 הגביה שניר שיטרית לראשו של זילקה שנגח, הכדור כבר עבר את בן כליפא אך סאלח עבדללה הרחיק מהקו. בדקה ה 82 שוב היה זה שיטרית שהגביה לזילקה ששוב נגח, הספסל של גלבוע כמעט קפץ אך השוער החתולי היה במקום כדי להדוף שוב.

עומרי אלון נכנע לפנדל של איחסן חלבי (צילום: מוחמד חאדר אניס)

מאמן דלייה, פאיד חסון חוגג (צילום: מוחמד חאדר אניס)
כשנראה היה כי המשחק הולך לתיקו הגיעה הדקה ה 93. המחליף של דלייה, וויסאם עיסאמי פרץ, משך אליו שלושה שחקנים, מסר לחסון חסון שהגביה כדור ארוך לעברו של איחסן חלבי. זה הצליח לעבור את השומר שלו, עבדאללה קדאח שהכשילו בתוך הרחבה. השופט הורה מייד על הנקודה הלבנה. חלבי לקח את הפנדל בעצמו, בעט לפינה הימנית של השוער וקבע 0:1 לדלייה כשהשופט אפילו לא חידש את המשחק. הפסד ראשון לאסי גלבוע בעוד שדלייה הגיעה ל-16 נקודות שקירבו אותו משמעותית לצמרת.

תום בן כליפא חוגג את הניצחון. המצטיין במגרש (צילום: מוחמד חאדר אניס)

 

לגלרית תמונות המשחקתגובות

+ הוסף תגובה
1
לגלבוע אין יכולת ליתמודד עם הקהל של עפולה ואום אל פאחם , וזה מה שחסר לגלבוע, קהל זה עוד 10 נקודות . ככה שלא משנה איזה שחקנים יביא עטר , הכל יחשב כבזבוז כספים משווהה ! את החלום הפרטי של עטר לא אמור לשלם משלמי המיסים של מועצת הגלבוע........
2
הם צריך לשחק בליגה ג קבוצה רק בכסף של דני עתר כול הכבוד לדליה אל כרמל
3
לא......עם עובדות אי אפשר להתווכח נגדנו נלחמתם נגד אסי נלחמתם נגד פאחם הפסדתם אין צורך להוסיף ...........
4
שוער מצויין
(גולדי ישייב : 10:25 29-11-2010)
תומר אחלה שוער כל הכבוד להפועל דליית אל כרמל זוהי השנה שלכם .המון המון ברכות
5
חחחח לליגה א'
(אוהד הפועל דליה: 20:25 29-11-2010)
עכשיו אתם מבינים מי זאת דליה ראינו ושמענו את האוהדים של אסי גלבוע נפרק אותכם וזה חח בבית שלנו אנחנו הכי טובים בליגהה פירקנו אותם איזה נצחון מתוק מי שמגיע לדליה צריך לחשוב יללה דלייה מלחמההההה
6
תגובה על האוהדים של דליה
(מישהו מטבריה: 09:22 30-11-2010)
מפורסם כאן בכתבה מילה טובה לאוהדים של דליה,ואני חושב שזה נכון ,כי כשהם שיחקו נ גדנו בבית שלנו (באצטדיון בטבריה) אז באמת כמעט רוב המשחק הם עודדו עם תוף והיו להם איזה 2 או 3 דגלים. אני אומר את זה לגבי המשחק נגדנו אני לא יודע מה היה באחרים.
7
המשך על האוהדים של דליה
(מישהו מטבריה: 09:26 30-11-2010)
ואמרתי לאיזה 1 או 2 אוהדים שהיו לידי בחוץ,איפה שפעם הקופות היו,אמרתי לו שהאוהדים מטבריה גם צריכים לעודד ככה. אתם קבוצה טובה אבל בסוף עירוני טבריה תעלה,אפילו מהמבחנים
8
לטבריני
(אוהד הפועל דליה: 14:43 30-11-2010)
הכדוררגל בדליה זה היסטוריה והפועל דליה נמצאת בדם של קאל אחד בדליה הייתה תקופה שדליה הייתה בליגה ארצית וראית רואה מזה דליה אמתית ועכשיו התקופה חוזרת על עצמה והאוהדים מתחילים לחזור אנחנו עושים את זה כי אנחנו אוהבים את העיר שלנוו.. בהצלחה לכם ובעיקר לנו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?