טארק סרסור: "הבאנו כבוד עצום לליגות הנמוכות"

שמחה גדולה. שחקני כפר קאסם (וואסים מוואסי) שמחה גדולה. שחקני כפר קאסם (וואסים מוואסי)
שמחה גדולה אצל מוליכת המחוז הדרומי של ליגה א' שממשיכה את מסע הסינדרלה בגביע כאשר הפעם הדיחה את קריית שמונה

כ-1500 אוהדי מועדון ספורט כפר קאסם עמדו דקות ארוכות והריעו לשחקנים שלהם שעשו היסטוריה ועלו לרבע גמר גביע המדינה לאחר ניצחון 0:1 על עירוני קריית שמונה מליגת העל.

הקבוצה של איסמעיל עמאר שהדיחה בשלבים המוקדמים שתי קבוצות מהליגה הלאומית, הגיעה מוכנה טאקטית ואף כבשה כבר בדקה התשיעית מרגלו של אוהד אדלשטיין.

קריית שמונה לחצה על הדוושה אבל משחק מצוין של השוער, צליל חתוכה, הביא את הקבוצה למעמד הלסינדלה של השלב הנוכחי.

שחקני כפר קאסם באקסטזה (וואסים מוואסי)
יו"ר כפר קאסם, טארק סרסור, אמר: "אני מאושר. הבאנו הרבה כבוד לליגות הנמוכות ולליגה א' דרום. זאת הייתה תצוגה של קבוצה במלוא מובן המילה. כל השחקנים שיחקו ביחד וכיבדו אחד את השני ואת ההוראות של המאמן".

לגבי הבונוסים אמר: "הבטחתי לשחקנים שכל מה שאקבל מההתאחדות אתן להם".

שחקני כפר קאסם (וואסים מוואסי)
קשר הקבוצה, אוהד אדלשטיין, הוסיף: "אני לא יכול להסביר את ההרגשה כי זאת חוויה להגיע לרבע הגמר. מודה לב"ה על הכול ומודה לחברים שנתנו לב ענק. אני שמח לכבוש גם בשלב הזה ובעיניי עשינו דבר ענק ועלינו בזכות. שלב הבא?  רוצה רק את מכבי חיפה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(יבנאי: 18:00 17-01-2019)
כפר קאסם הבאתם כבוד לליגה השלישית הצלחה בהמשך הדרך.
2
כדורגל
(בדיר: 15:25 18-01-2019)
חברה מברוק למ,ס כפר קאסם ולכל הליגות זה ליגה א דרום כל הצמרת שווה ליגה לאומית בעזרת השם יהיה למחוז דרום א שתי קבוצות בליגה הלאומית
3
מוחמד מחאגנה שחקן גדול
(שאדי: 17:58 18-01-2019)
4
עם כל הכבוד
(אזרח ותיק: 01:37 20-01-2019)
עם כל הכבוד "להישג" יש לציין כי 90% מהשחקנים של הקבוצה הינם שחקני רכש שעולים לכפר קאסם הון עתק ,יש אומרים שעולים יותר מ 3 מליון לשנה ,במקום להפנות תקציבים לרווחת התושבים ,החבורה מבזבזת כספי משלם המיסים על שמאל וימין למען שיככבו במדיה ו שופוני יא נמאס