עשרים אחוז מהכלל

לא פחות מ-55 שערים הובקעו ביום שישי האחרון בשבעת משחקי ליגה ג' מרכז. חמישית מהם נכבשו ע"י שחקני עירוני בית שמש שאירחו באחיסמך את מ.ס. ראשל"צ המצחיקה שהולכת השנה בדרכה של הפועל רמלה. עד לדקה ה-40 זה עוד נראה סביר כשבית שמש הוליכה 0:2, אז נפתחו ארובות השמיים והשערים החלו ליפול. נימרוד שמש במשחקו הראשון בקבוצה כבש שלושער ובישל עוד צמד בדרך ל-0:11

המחזור שהיה בשישי האחרון בליגה ג' מרכז הזכיר לי נשכחות. תוצאות של 0:8, 0:11 ו-0:18 היו אז מאד שכיחות בליגה ג'. קבוצות מצחיקות היו אז הרבה, היום נשארו מעט מאד. הפועל רמלה היא אחת מהם, מ.ס. ראשל"צ הולכת בינתיים בעקבותיה, לא רק בתוצאות אלא בשערוריות המלוות את הקבוצה.
מול הראשונים התייצבה אחת הקבוצות היותר טובות בליגה, עירוני בית שמש. ממרומי המקום הראשון ועם הפסד אחד בודד עלו שחקניו של אבי שקורי למשחק הבית באחיסמך מייד כשהסתיים המשחק של אחת מיריבותיהם לעלייה, חבל מודיעין. זה נגמר ב-0:11 חלק כשכוכב המשחק הוא נימרוד שמש בן ה-20 שעבר השבוע מבקעת הירדן מליגה ב' וכבר במשחקו הראשון כבש שלושער ובישל עוד צמד.


אלירן כהן חוגג את הפנדל הראשון. הראשונים לא היוו יריב מן הפתיחה (צילום: גיא גולדפרב)

כ-10 אוהדים הטריחו את עצמם מבית שמש ולא התאכזבו. למעשה הראשונים האומללים לא היוו יריב ראוי מן הפתיחה. כבר בדקה ה-3 הוכשל שמש ברחבה ע"י ליאור לוי. את הפנדל לקח חיים ז'ינו שבעט פנימה, 0:1 לבית שמש. עשר דקות מאוחר יותר המשיך שמש בבכורה החלומית שלו כשהגביה כדור ואלירן כהן נגח לפינה הרחוקה של השוער הראשוני, קובי אלמקייס.


נימרוד שמש בתוך פקעת שחקנים ראשונית. בכורה חלומית (צילום: גיא גולדפרב)

המשחק נרגע ועשה רושם כאילו בית שמש מסתפקת בזה. בדקה ה-40 החליטה שבמשחקים כאלה אסור לקחת צ'אנסים והגבירה את הקצב שוב. למרות 4 (!!) חילופים שעשתה ראשל"צ כבר בדקה ה-35 הגדילו הבית שמשים את יתרונם. בדקה ה-40 הגביה צחי כהן מהאגף ושלומי אדרי נגח בקלילות פנימה, 0:3. בדקה ה-43 נכנס שמש בפעם הראשונה לסטטיסטיקה באתר ההתאחדות. אלירן כהן שלח לעברו כדור ארוך וזה הקשית בצ'יפ קטן מעל השוער היוצא, 0:4 במחצית.

שמש מקבל ברכות על בישול השער השני. בית שמש נרגעה בהמשך (צילום: גיא גולדפרב)

במחצית התנהל ויכוח נוקב בספסל של הראשונים במהלכו החלה גם תגרת ידיים. מתן סימנטוב החליט שדיי לו ועבר לשבת... בספסל של בית שמש. "כאן אני מרגיש יותר נוח", הפטיר. ליגה ג' אמרנו?
בתחילת המחצית בית שמש עוד שיחקה בהילוך ראשון מה שלא הפריע לה לכבוש את החמישי בדקה ה-57 כשאלירן פרץ קיבל כדור עומק, עבר את שוער ראשל"צ וגלגל פנימה. בדקה ה-65 התכבד גם בני בנימין להיכנס לסטטיסטיקה הכתובה כשפרץ באגף שמאל ובעט לפינה הנגדית של השוער הראשוני האומלל.


 מאמן בית שמש, אבי שקורי. במחזור הבא כבר מחכה לו יריבה רצינית יותר (צילום: גיא גולדפרב)

בית שמש המשיכה לעשות את כל העולה על רוחה במגרש. בדקה ה-73 פיטם שמש את ז'ינו בכדור עומק וזה בעט פס חלש שהכניע את שוער ראשל"צ. בדקה ה-77 נכבש אולי השער היפה במשחק. אלירן פרץ ונימרוד שמש החליפו מסירות, האחרון הגביה בשמאל וז'ינו שהגיח מאחור השכין בבעיטת יעף את השער השמיני.
נגמר? עוד מעט!! בדקה ה-85 שלח ז'ינו עקב לעברו של שמש, זה פספס את הכדור שהגיע לירדן זכריה, המחליף שבעט שטוח לפינה של השוער. בדקה ה-88 שוב הגביה פרץ כדור, יוסי אלמליח נגח ונימרוד שמש בשערו השני של היום המשיך פנימה.


בני בנימין (בשחור) במירוץ עם יניב זינרייך. בית שמש עשתה כל העולה על רוחה במגרש (צילום: גיא גולדפרב)

בדקת הסיום נסגר סופית הסיפור. שמש במבצע אישי עבר על פני כל הגנת ראשל"צ כולל את השוער ובעט באין מפריע, פנימה, 0:11 בסיום לבית שמש שתפגוש בעוד שבועיים את... חבל מודיעין.

 

תמונות נוספות בגלריה

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
שיגמר עוד שבועיים תיקו
(מממ: 12:20 29-11-2010)
ובני יהוד ינצחו ויעברו את מודיעין ויתקרבו לבית שמש
2
רמלה=מ.ס ראשון
(מני דה פאולה: 13:07 29-11-2010)
כל זמן שמי שמנהל את מ.ס ימשיך לנהל ולקבוע בקבוצה אתם לא תגיעו לשום מקום כי מי שמחליט הוא לא קשור לתחום שנקרא כדורגל מי שהקים את הקבוצה עשה את זה כי בשום מקום הוא לא היה משחק דקה
3
עד שלא תביאו מאמן שיעשה סדר לא תגיעו לשום מקום
4
בית שמש בדרך הנכונה
(י.ט: 18:00 30-11-2010)
עם סגל כזה של שחקנים ועם ספסל כמו שיש לעירוני בית שמש הקבוצה כבר מתאימה לליגה ב

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?