נגררו לרמתם

במ.ס. א.א. פאחם לא הקלו ראש במשחק הקל יחסית נגד מכבי כפר קרע. מעבר לעובדה שהיריבה החליפה מאמן היא צריכה נקודות בכל מחיר כדי לשרוד מה גם שהיה זה דרבי לכל דבר ולזה כידוע, יש חוקים משלו. מנגד לא.א. פאחם יש את הבעיות שלה כשברקע מרחפת עננה גדולה בנושא תשלומי המשכורות. בסופו של דבר נשמו שם לרווחה לאחר 0:2 קטן שהשאיר את המנצחת קרוב מאד לצמרת

הרבה מתח יש בימים אלה סביבה של מ.ס. א.א. פאחם. הסיבה ידועה לכולם: כלכלית. חוסר הוודאות בתחום אינו תורם לשקט ולכן הצוות המקצועי בראשותו של המאמן, ויקטור גניש לא הקל ראש במשחק הקל יחסית מול מכבי כפר קרע ממרתף הטבלה. כידוע, החליפה כפר קרע ובד"כ קבוצה שנלחמת על חייה משחקת עם יותר מוטיבציה, מה גם שמדובר בדרבי לכל דבר.
יכול להיות שכל אלא השפיעו אחרת קשה להסביר את הירידה הדרסטית ביכולת של א.א. פאחם לעומת השבוע שעבר. את המשחק פתחו שחקניו של גניש לא טוב ושיחקו לרגליהם של היריבים שהתעסקו הרבה בבזבוז זמן. עד לדקה ה-24 לא נרשם מצב יוצא דופן ליד אף אחד מהשערים.


אודינקה מנסה לנגוח לשער. פאריד טאהר משקיף. פתיחת משחק חלשה.

באותה הדקה נרשם המצב המשמעותי הראשון של א.א. פאחם שהוביל גם לשער. הקבוצה יצאה להתקפה מתואמת. ראיד ג'ברין, וברק דניאל החליפו מסירות של נגיעה בכדור כשהאחרון שלח את אודינקה לפריצה באגף, זה נתן לכדור לחלוף על פניו ובנגיעה נוספת שלח כדור רוחב לעברו של כפיר לייבוביץ' שמקצה רחבת ה-16 בעט מבלי לעצור לפינה של חאלד עתאמנה, שוער כפר קרע, 0:1 לפאחם.


אחמד ג'ברין מנסה לבלום את וואליד עבאס. השער פתח את המשחק.

השער פתח את המשחק בעיקר מכיוונה של כפר קרע מה שאפשר לפאחם להגיע עד למחצית לארבעה מצבי כיבוש. בדקה ה-29 פרץ וואליד עבאס באגף אך את כדור הרוחב שלו יירט שוער כפר קרע שניות לפני שהגיע לראיד ג'ברין. בדקה ה-36 היה זה ג'ברין שפרץ בעצמו אך לא פרגן לאודינקה שהיה בעדה נוחה יותר ובעט החוצה. 0:1 שביר במחצית לא.א. פאחם.


ברק דניאל מול עלי כארמווי (13) ומועד עתאמנה. פאחם נגררה למשחק של יריבתה

למחצית השנייה עלתה כפר קרע בידיעה ברורה כי אין לה מה להפסיד ולכן פתחו בלחץ על שערה של א.א. פאחם בעיקר ע"י מצבים נייחים שלא הניבו דבר מלבד שתי בעיטות לחומה. א.א. פאחם מצידה המשיכה להיגרר למשחק החלש ורק בדקה ה-79 הצליחה לבסס את יתרונה. ראיד ג'ברין, שלח כדור עומק לעברו של וואליד עבאס זה הקדים בשבריר שנייה את עתאמנה שזינק לרגליו נשאר לבדו ובמהלך של השתעשעות נכנס עם הכדור לתוך השער.


אודינקה פורץ מול מוחמד אגבריה. ראיד ג'ברין משקיף מהצד. קרע ניסתה להרדים את המשחק.

אנשי כפר קרע התנפלו על השופט בטענה כי עבאס קיבל את הכדור מעמדת נבדל ובמהלך הויכוח פלט עמאר כבהא מילים מיותרות והורחק. בדקה ה-93 יכלה א.א. פאחם לכבוש את השלישי. דאוד עליסאת קיבל כדור בתוך הרחבה, בעט לשער ומועאד עתאמנה הדף בידו מקו השער והורחק. את הפנדל לקח לייבוביץ' שבעט לקורה, הכדור חזר למגרש והשופט שרק לסיום.


וואליד ג'ברין מנסה לשלוח את אשרף אלעל להתקפה. משחק שמאד היה חשוב לקחת בו את הנקודות

ויקטור גניש: "היה מאד חשוב לקחת במשחק שכזה את הנקודות. בליגה שכזו יש הרבה דברים לא צפויים, היריב מגיע כדי לצופף וקבוצה שהיא טכנית פשוט מתבטלת. מה שחשוב הוא שזוכרים את השורה התחתונה וממשיכים הלאה. בגדול יש עוד הרבה מה לתקן אצלנו".
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש לתקן......זה היה גג'בור ולא אדיר
(אוהד מ.ס. אום אל פחם: 14:57 29-11-2010)
יש לתקן שבמקום "אודינקה פורץ מול אדיר שמעון." ג'גבור במקום אדיר שמעון שממש היה תותח במשחק והגביל את תנועותיו של אודינקה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?