הצבע של כבביר דהה מול ברקאי

הרבה צבע הוסיפה בני כבביר לליגה ג' שומרון. הקבוצה שהוקמה רק השנה פתחה טוב וסימנה לעצמה לסיים באחד משני המקומות הראשונים הגיע למשחק הצמרת נגד מכבי ברקאי עם הרבה ביטחון לאחר ה-0:14 בשבוע שעבר נגד מעוויה. כ-300 צופים נלהבים, רובם אוהדי כבביר ראו את ברקאי מנצחת 0:2 ונשארת כמו גם יריבתה, קרוב מאד לצמרת.

 

בני כבביר שהוקמה רק העונה עושה בינתיים חיל. שישה ניצחונות כולל ה-0:14 בשבוע שעבר נגד הפועל מעוויה הציבו את הקבוצה חזק בצמרת הטבלה ועם האוכל בא התיאבון. מולה התייצבה מכבי ברקאי שפתחה היטב אך איבדה קצת גובה לאחרונה אם כי בשל הליגה הצמודה נותרה אף היא עמדת זינוק מצוינת כלפי מעלה.

כ-300 צופים, רובם ככולם של כבביר שהגיעו מצוידים בתופים וחצוצרות השרו על המשחק אווירה של קרנבל. במשך 90 דקות ולמרות שקבוצתם הייתה בפיגור הם לא הפסיקו לעודד.

 תאמר אבועבאס עם הכדור לא הפסיק להטריד במחצית השניה את הגנת ברקאי

נדחפת על ידי האוהדים פתחה בני כבביר את המשחק בהתלהבות והניעה כדור מרגל לרגל תוך דחיפתו לתוך רחבת ברקאי. בדקה ה-10 בעט וויאם זידאן חזק אך שניר מלכי, שוער ברקאי הדף לקרן. בדקה ה-25 הגיעה ההזדמנות הראשונה של ברקאי. לירן בנון הגביה לרחבה, קלוד מלכה נגח וסחט עצירה משוער כבביר אדהם אליאס.

  תאמר עודה מכבביר מכניס כדור עומק אושר אזרזר מברקאי (בצהוב)משקיף

המארחים המשיכו לשלוט בקצב המשחק אך ההזדמנויות הגיעו דווקא מן העבר השני. בדקה ה-34 הכניס בנון כדור עומק בין מגיני כבביר לאורן גולן שבעט בסיבוב לפינה הרחוקה אך אליאס בזינוק וירטואוזי הציל את כבביר מספיגה. על סף ההפסקה זכתה כבביר בכדור עונשין כ 25 מטר אלכסונית משער ברקאי. זידאן הגביה לרחבה ותאמר עודה המשיך בבעיטת מספרת שפגעה במשקוף ויצאה החוצה, 0:0 במחצית.

 

  אורן גולן ואיציק טפירו קפטן ברקאי מנסים להרגיע את המשחק ואת השופט אחמד יזבק

גם במחצית השנייה המשיכו שחקני כבביר בלחץ על שער ברקאי. כבר בתחילתה חלף מוהנד אבועבאס על פניו של שלו יהושע, מגן ברקאי ומול מלכי בעט חזק בחצי גובה אך שוער ברקאי המצוין הדף לקרן. בדקה ה-65 שוב יצאה ברקאי להתקפה. אורן גולן בעט מ 12מטר, השוער המקומי הדף ועל הריבאונד עט קלוד מלכה שכבש אך השופט פסל את השער בטענת נבדל. חלפו שתי דקות ואורן גולן הגיע למצב של אחד על אחד מול שוער כבביר אך בעט חלש לגופו. בדקה ה-75 זכתה כבביר בבעיטת עונשין אותה שיגר עודה מעל המשקוף. בדקה ה-80 חלף סהר רוסתמי על פני מגן כבביר, בעט חזק, השוער הדף לא טוב היישר לקלוד מלכה שהשתלט על הריבאונד אך נתפס ע"י השוער ברחבה מה שלא הותיר לשופט ברירה אלא לשרוק לפנדל. אורן גולן בעט חזק ושטוח לפינה הימנית, 1:0 ברקאי.

  הנהלת הפועל ומכבי פרדיס באו לצפות במשחק "כולם רוצים לעלות"

כבביר לש נשברה והמשיכה לתקוף בכדי להשוות ותוך כדי כך שלחה את כל שחקניה קדימה. ברקאי ניצלה זאת כדי לעקוץ בדקה ה-90 במתפרצת כשרוסתמי במבצע אישי חלף על פני שני שחקני הגנת כבביר, הוציא כדור רוחב שם חיכה באין מפריע קלוד מלכה שדחק לרשת וקבע את תוצאת המשחק. 2:0 לברקאי

עם שריקת הסיום התפתחה מהומה בין שחקני שתי הקבוצות בסיומה הורחק רוסתמי מברקאי .

 כ 300 צופים היו במשחק שניים מהם היו על הגדרות אנחנו תפסנו אותם במצלמה.


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
דוהרים קדימה
(אושר: 17:49 29-11-2010)
לאט לאט נרוץ לאליפות
2
יאללה כבביר מלחמה
(עודה: 01:07 30-11-2010)
יאללה כבביר מלחמה
3
די לאלימות
(מממממ: 18:18 05-03-2011)
כבביר די לאלימות!!..

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?