בולבול לא התבלבל

השוער  שוקרי מקדים את אמיר ראדי השוער שוקרי מקדים את אמיר ראדי
בני ג'סר א-זרקה מתחילה להפוך לקבוצת כדורגל. הצטרפותו של הבלם, עבדאלבאסט זועבי ואחיו החלוץ, נעאמן זועבי ייצבו במעט את השורות מה שהתבטא בתיקו בשבוע שעבר נגד בית שאן/מסילות. בשבת אירחה הקבוצה למשחק חשוב מאד את א.א. גאנם/נין וחזרה לסורה עם הפסד 5:3. סעיד נגנגיה כבש אמנם שלושער לג'סר אך מוחמד זועבי (בולבול) הגביב בשלושער משלו.

כשהגיע עבדאלבאסט זועבי בן ה-46 לבני ג'סר א-זרקה הקבוצה הייתה חצי מפורקת. בהמשך גייס את אחיו החלוץ, נעאמן זועבי ואת הקשר עותמן זועבי בכדי לנסות ולהוציא את העגלה מהבוץ. בשבוע שעבר לקחה בני ג'סר נקודה ראשונה כשחילצה תיקו 3:3 בבית שאן ולמשחק הבית באור עקיבא מול א.א. גאנם/נין הגיעה מאד מעודדת אך יותר מכל כשהיא חייבת נקודות לאור ניצחון הבכורה של טירת הכרמל. עבורו של זועבי היה זה דרבי פרטי מאחר ובעונה שעברה שיחק בשורות היריבה. גם עבור חלוץ, א.א. גאנם/נין, אמיר ראדי היה זה מפגש פיקנטי מול זועבי אצלו שיחק במדי כפר סולם.


 סעיד נגנגיה חולף על פני מגן אום אל גאנם "שלושער פרטי".

לאחר 17 דקות של גישושים נותרה בני ג'סר ב-10 שחקנים לאחר שפאיז גוהר הורחק בצהוב שני לאחר שהכשיל את וואסים בראכת. בדקה ה-19 ניצלו האורחים את יתרונם המספרי ועלו ליתרון כשמוחמד זועבי (בולבול) סובב כדור חופשי מ-18 מטר לרשתו של שוקרי ורקאני שהיה חלש להחריד. בני ג'סר לא חיכתה הרבה ובהתקפת הנגד אליה יצאו הוכשל עדנאן זועבי ע"י וויסאם זועבי ברחבה. את הפנדל בעט סעיד נאגנגיה פנימה, 1:1.

   אמיר ראדי  ממשיך לכבוש  "הנסיון שלו שווה נקודות"

קצב המשחק נרגע במעט וזאת עד ל-10 הדקות האחרונות של המחצית אז התעוררה גאנם והחלה בחגיגת הכיבושים. בדקה ה-35 פרץ המגן השמאלי, וויסאם זועבי באגף, עבר שלושה שחקנים ושלח כדור רוחב לתוך הרחבה שם עמד אמיר ראדי הוותיק כשכבש מקרוב, 1:2. שש דקות חלפו פרץ אדהם שיבלי דרך המרכז, שלח כדור עומק לעברו של בולבול שמול השוער גלגל פנימה, 1:3. האורחים המשיכו את המומנטום ודקה לפני המחצית כבשו את הרביעי. הפעם בולבול היה בצד של המבשלים כששלח את וואסים ברכאת וזה קבע 1:4 מוחץ במחצית לגאנם.


  

למרות הפיגור המשמעותי בתוצאה ובשחקנים עלתה ג'סר נחושה למחצית השנייה ולחצה בכדי לנסות ולחזור. בדקה ה-57 שוב הוכשל נעאמן זועבי ברחבה הפעם ע"י פהד סעאידה שנכנס כמחליף על מנת לחזק את החלק האחורי של האורחים. סעיד נגנגיה שוב לא התבלבל וקבע 2:4.
שלוש דקות מאוחר יותר נפתח המשחק מחדש. כדור מתוך ערבוביה נהדף לעברו של נגנגיה שבעט מקצה רחבת ה-16 פנימה, 4:3 מפתיע מאד לבני ג'סר. מעודדת מצימוק התוצאה החלה ג'סר לתקוף בחמת זעם את שערה של גאנם אך הבלם הצעיר, איסלם קנואת שעבר רק בשבוע שעבר מדבוריה היה משכמו ומעלה ויחד עם הגנתו עמדו בפרץ.


ככל שעברו הדקות שלחה ג'סר יותר ויותר שחקנים לעבר ההתקפה, הפקירה את ההגנה ושילמה את המחיר בדקה ה-90. גאהם יצאה למתפרצת בסיומה הגביה אדהם שיבלי (בישול שלישי)לעברו של בולבול וזה בבעיטה מ-10 מטר מהאוויר נעץ את המסמר האחרון ברשת של ג'סר, 3:5 ששיקע את המארחים עמוק במקום האחרון.

  מאמן אום אל גאנם כאמל סעדייה .(צילום אביב תקשורת)

   זועבי מנהל הקבוצה מגאנם

  השופט זאב פרנקל שלט במשחק.(צילום אביב תקשורת)

 הקהל של גאסר אל זרקא תפסו צל מתחת לעץ.(צילום אביב תקשורת)תגובות

+ הוסף תגובה
1
באסט
(תלמיד: 23:23 29-11-2010)
צ
2
איזה תותך אתה כמאל
(בילאל זועבי : 13:32 05-12-2010)
כמאל יא אלוף המגרש

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?