צמצום פערים

עם האוזניים בכאבול שם שיחקה במקביל מעלות עלתה הפועל סכנין למשחק הביתי החשוב עם ביר אלמכסור העקשנית בידיעה כי ניצחון יצמיד אותה חזק לפסגה. שער מוקדם של רשיד טרבייה לא הביא את השקט המיוחל כשמכסור הייתה מסוכנת אך בסיום השמחה הייתה כפולה. ניצחון לעומת הפסד של מעלות. לאחר השריקה ניסו אנשי מכסור לתקוף את השופט, גיא הלוי

בהפועל סכנין ממשיכים לחלום על עלייה. ע"פ מה שהסתמן בשמונת המחזורים הראשונים נראה היה כי יסתפקו שם בפלייאוף עליון, כמו בעונה שעברה אך ההפסד של מעלות בכאבול שיפר את המצב ובזכות הניצחון הביתי הקשה, יש לומר על ביר אלמכסור, 0:1 סכנין רק 3 נקודות מהפסגה.
כבר מן הפתיחה היה ברור מי הקבוצה הטובה יותר במגרש. סכנין שלטה במרכז, הניעה כדור אם כי התקשתה לפרוץ את המערך הצפוף של מכסור שמצידה ניסתה לצאת למתפרצות של חלוציה המהירים, נאיל גדיר, חאדר גדיר ואיברהים חוג'יראת.


מחמוד עכאווי ומוחמד גנאל (15) תוקפים את שער מכסור. סכנין שלטה במרכז.

בדקה ה-20 נשמו סכנין לרווחה. וויסאם שחאדה פרץ מאגף ימין, העביר כדור לתוך הרחבה ורשיד טרבייה מבלי לעצור הפציץ מהאוויר את שערו של נעים אבו אחמד, 0:1 למארחים.
המשחק הפך להיות חם כששחקני מכסור הרבו להתלונן בפני השופט, גיא הלוי מה שגרם לעצירות מיותרות. בדקה ה-37 כבשה סכנין את השני. מחמוד עכאווי פרץ, שוב מימין, מסר רוחב לסאלח נאמרני שבט, אבו אחד הדף היישר לנאמרנה שכבש מקרוב אולם להפתעת כולם הרים הקוון את דגלו והשופט פסל את השער בטענת נבדל תמוהה. עד למחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים וסכנין ירדה עם יתרון שביר ועם הידיעה שמעלות מפגרת.


יחיא חריב (בשחור) בא בטענות לקוון. ויכוחים רבים שגרמו לעצירות מיותרות במשחק.

מאמן המארחת, סאמר חלאיילה ידע כי רבע השעה הראשונה של המחצית השנייה היא קריטית ולכן בתחילתה ביצע חילוף כשההכניס את עראפת בכרי במקומו של איברהים מוסא בכדי לחזק את אגף ימין שלו. מכסור אמנם לחצה בכדי להשיג את השוויון, שלטה במרכז השדה אך לא הצליחה לסכן משמעותית את שערו של שאדי מיעארי.


מאמן סכנין, סאמר חלאיילה. חשש מהדקות הראשונות של המחצית.

עד לסיום זו הייתה מגמת המשחק. מכסור לוחצת וסכנין מתגוננת ויוצאת למתפרצות דרך האגפים. בדקה ה-90 סערו הרוחות. אחמד גדיר בעט כדור חופשי שפגע בידו של מוחמד אבו ריא. אנשי מכסור התנפלו על השופט ודרשו פנדל אולם זה טען כי הכדור שיחק בידו ולא ההיפך ושרק לסיום.

שחקני מכסור מתנפלים על השופט. דרשו פנדל.

חברי ההנהלה מנסים להפריד.

ומתפרצים שוב על השופט כשהסדרנים מנסים להפריד.
אנשי מכסור המשיכו לבוא אליו בטענות גם לאחר השריקה ובתגובה הרחיק את נאיל גדיר והודיע כי יגיש דו"ח חמור.
אנשי סכנין מצידם היו מרוצים הן מהניצחון שלהם והן מהתבוסה של מעלות בכאבול שצימקה את הפער בצמרת ל-3 נקודות שלוש שבועות לפני משחק העונה.

 

תמונות נוספות בגלריהתגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?