אולי אחרי הפגרה

עם הגב לקיר, כשהיא מחפשת ניצחון בכורה העונה אירחה מכבי אור עקיבא את בית שאן/מסילות שעדיין לא מצאה את הכיוון אליו היא הולכת. יתרון מוקדם של דביר טורג'מן האורח, נמחק ע"י שי ויצמן אך בן אסולין הצעיר דאג להשאיר את הנקודות אצל האורחים עם שער מוקדם במחצית השנייה. אור עקיבא תחפש את הניצחון אחרי הפגרה.

אחרי 8 מחזורים, אור עקיבא עדיין מחפשת ניצחון ראשון. ערב המחזור טירת הכרמל ובני ג'סר היו עוד מתחתיה אחרי המשחק טירת הכרמל הייתה כבר מעליה. באשר לבית שאן/מסילות, למרות הניצחון שקירב אותה חזרה לעבר החלק העליון של הטבלה.
אור עקיבא עלתה כהרגלה עם הרכב הגנתי כשבחוד תופקד חלוץ אחד בלבד, שי ויצמן. גם בית שאן/מסילות עלתה עם ההרכב הרגיל שלה ומן הסתם השליטה בתחילת המשחק הייתה ברגליה. בדקה ה-3 הגיע אליאור אוחיון למצב של אחד על אחד עם שוער אור עקיבא, ינון שי, האחרון הדף לדביר טורג'מן וזה החטיא ממטר. בדקה ה-6 תורגם היתרון של הבית שאנים/מסילותים. טורג'מן השתלט על כדור בתוך הרחבה והכניע מקרוב את שי, 0:1.

 תמונת השבוע-ברגע אינטימי דביר תורג'מן מגיע לברך את בן אסולין אחרי כיבוש שער הנצחון (צילום: בוסקיס)

ראובן בניסטי שוער מסילות ביציאה אמיצה בין שחקני שתי הקבוצות (צילום: בוסקיס)
לאחר השער נסוגו מעט האורחים לאחור אך אור עקיבא על אחד וחצי חלוציה התקשתה לייצר מצבים ליד שערו של ראובן בניסטי. למרות זאת היא הצליחה להשוות בהתקפה מקרית. כדור ארוך נשלח לעברו של שי ויצמן, כהן שיצא לקראתו קלט, אולם וייצמן הוציא איכשהו אל הכדור מידיו ודהר לבדו אל מול השער הריק, 1:1. שחקני בית שאן/מסילות דרשו עבירה אולם השופט אישר את השער.

חננאל תגויה (בכתום) במאבק עם פיני יהודה.  אור עקיבא נטלה את היוזמה (צילום: בוסקיס)

מעודדים מהשער נטלו שחקני אור עקיבא את היוזמה אך למעט הזדמנות ורבע של אותו ויצמן לא הגיעו לידי סיכון ממשי. מסילות נגררה ליכולת של יריבתה ועד למחצית נותרה התוצאה בעינה.
פתיחת המחצית השנייה הייתה כמו של הראשונה, של בית שאן/מסילות. בדקה ה-47 פרץ דביר טורג'מן לאגף, שלח כדור רוחב ובן אסולין מקרןב קבע 1:2 לאורחים. 


חבר ההנהלה מאיר לב טוב (מימין)עם מאמן אור עקיבא רוני ויצמן "מחכים לנצחון ראשון"(צילום בוסקיס)

מכאן התנהל המשחק בשליטה של בית שאן/מסילות שהניעה את הכדור באגף דרכו של טורג'מן הפעלתן שהתכבד בהדבקת כדור לקורת שער אור עקיבא בדקה ה-67. אור עקיבא עוד ניסתה לעשות משהו אך זה לא הלך במיוחד עם הכלים ההתקפיים שעמדו, או יותר נכון לא עמדו, לרשותה.
בסיום 1:2 לבית שאן/מסילות שכאמור, התקרבה חזרה לצמרת ומצד שני השקיעה את יריבתה עמוק עמוק בתחתית.


--
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
מכבי אור עקיבא
(מאיר: 18:05 01-12-2010)
נכון שכרגע מכבי אור עקיבא לא משחקת טוב. אני מאמין שאחרי הפגרה השחקנים יציגו את יכולם האמיתית. לא לשכוח שבוב המישחקים נישרקו נגדינו כדורי 11 וודאי שזה מלחיץ. נקווה לטוב זה הזמן לברך את חברי י להנהלה. המאמן והשחקנים. בברכת חג אורים שמח
2
פירק את מכבי חדרה בארצית
(רוני ויצמן: 21:21 01-12-2010)
למי שאולי שכח איפה שרוני ויצמן דורך לא גודל דשא . פירק את מכבי חדרה שעלתה לארצית בגלל כסף שקיבל מטירת הכרמל שעלתה ליגה במקומה .אור עקיבא אתם בדרך לפירוק תעיפו אותו לפני שתתרסקו
4
רוני ויצמן לך הביתה
(אור עקיבא: 16:18 07-12-2010)
ויצמן מכמה משחקים ביתיים הוצאת נקודה אחת תתבייש שאתה משחק בונקר בבית אתה ומירו דבדה הביתה ביחד עם כל ההנהלה ימכורים...
5
מכבי אור עקיבא
(מאיר אור עקיבא: 13:47 14-12-2010)
ברוך השם ולאחר לידת עכוז יש ניצחון ראשון למכבי אור עקיבא.מכאן נקווה שניראה דרך של ניצחונות. הפעם ראינו מלחמה אמיתית של השחקנים על כר הדשא. קדימה מכבי עלו תעלו על דרך הניצחונות. למלכלכים פה . הניצחונות ישתיקו אתכם. תרגעו.
6
i'am cristeano ronaldo the next
(מתן: 11:43 07-06-2011)
אני יראה לכם מה זאת מכבי אור עקיבא של פעם

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?