אילן סויסה: "התקופה הרעה? אני מאוד מקווה שהיא עברה"

אילן סויסה (עודד חסין) אילן סויסה (עודד חסין)
בשישי האחרון חזרה עירוני טבריה לנצח בביתה את הפועל כאוכב, טרם המשחק כולם ידעו שעוד תוצאה מאכזבת תגדיל את הלחץ במועדון ותקרב את הקבוצה למקום שממנו הולכים למבחנים

עצם אישורו של המגרש ביום רביעי בבוקר הוריד עוד אבן מליבם של חברי ההנהלה שלא טעמו יחד עם שחקני הקבוצה נצחון מתחילת חודש נובמבר האחרון.

מי שהיה אחראי על שלוש הנקודות היקרות היה כפיר בן דוד שהיכולת הלא טובה שלו בחצי הראשון של העונה השפיעה על הקבוצה, וזאת מאחר שבן דוד בכל שנה היה הערך המוסף לקבוצה.

במשחק עצמו טבריה לא הציגה משחק גדול אבל הלב והרצון של השחקנים הביאו את שלושת הנקודות היקרות, והעלה חיוך רחב על פניהם של האוהדים ושל כול מי שנכח באזור חדרי ההלבשה. מי ששיחררר האנחת רווחה גדולה ורץ באושר לעבר שחקניו הוא המאמן, אילן סוויסה, שעבר תקופה לא פשוטה.

סויסה התייחס למשחק ולתקופה שהמועדון עבר: "התחושה אחרי המשחק הייתה טובה הרגשה של השתחרר המון לחץ. התקופה הרעה? אני מאוד מקווה שהיא עברה, את זה נדע אחרי המשחקים הבאים".

בשישי תתמודד טבריה בעמק הארזים מול הפועל ירושלים למשחק על 6 נקודות. במשחק האחרון בין הקבוצות טבריה הביסה את ירושלים 0:4. בטבריה מבינים את חשיבות המשחק וניצחון שני ברציפות יפתח פער גדול מהקו האדום.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן שכונה ביזיון
(צפוני: 14:00 06-02-2019)
עוד פעם אתה מתראיין ??? תיראה לאן דירדרתה את טבריה עד עכשיו אני לא מבין איך לא הלכתה הביתה פשוט אין לך כבוד אבל בעצם תמיד היתה שכונה אז אין פלא שאתה עדיין נישאר למרות שהשחקנים כבר לא יכולים לראות אותך עשיתה מטבריה סלטה מטבוחה .........
2
דרך חדשה
(טבריני : 14:34 06-02-2019)
תצאו בעזרת השם לדרך חדשה
3
בלוף
(נהריני: 18:06 06-02-2019)
כולה מתחת אחד אפס כבר עושה כתבה חודשיים לא ראינו אותך באתר ועכשיו לא ראה אותך עוד חודשיים עד הנצחון הבא. קח אחריות יא בלוף.

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתעלה העונה ללאומית?