חילופי מאמנים באחי עכו

האני רשיד יורד מהמגרש בחדרה במשחקו האחרון בקבוצה האני רשיד יורד מהמגרש בחדרה במשחקו האחרון בקבוצה
ביום ראשון האחרון אחרי שקבוצת אחי עכו ספגה את הפסדה השישי ברציפות התקיימה ישיבת הנהלה שבה הוחלט לבצע זעזוע .כמו תמיד המאמן הוא הכתובת האני רשיד ישלם את מחיר הכשלון,ניסים אדרי מונה במקומו.

ניסים אדרי חתם באח"י עכו עד לסיום העונה, וביום שני האחרון ערך את אימון הבכורה שלו בקבוצה. אדרי: "היה אימון מצוין. יש קבוצה לא רעה באח"י עכו, והיא צריכה חיזוק בנקודות מסוימות. בהמשך אני אראה איפה אנחנו צריכים להתחזק בנקודות שיוכלו להזיז אותנו קדימה. אני מקווה מאוד שהקבוצה תשיג את המטרות שלה ותישאר בליגה".
אדרי אימן בשנה שעברה את מכבי אום אל פאחם ומכבי טמרה. לפני שנתיים עלה עם אחווה עארבה לליגה הארצית. המאמן הקודם, האני ארשיד סיים את דרכו באח"י, לאחר ההפסד 1:0 להפועל חדרה, הוחלט בהנהלת הקבוצה ובשיתוף עם המאמן לזעזע את המערכת. יו"ר הקבוצה, סמי ח'רינו: " הפסדנו משחק שישי ברציפות, והחלטנו לעשות צעד ולהחליף את המאמן. הפרידה מהאני הייתה בהסכמה של שני הצדדים לאור המצב שאליו נקלעה הקבוצה, ולא היה מנוס מלזעזע את המערכת".

 המאמן האני רשיד במשחקו האחרון בקבוצה, לידו: היו"ר סמי ח'רינו. "ביקש לעשות זעזוע"

מי שישלם את המחיר כאמור, הוא רשיד בעצמו, שאמר " התגרשנו באהבה. היינו צריכים לזעזע את המערכת, אי אפשר להחליף את כל השחקנים, ומי שמשלם את המחיר זה המאמן. לניצחונות ולהצלחות יש הרבה שותפים, להפסדים ולכישלונות יש רק את המאמן. אני מאחל להם בהצלחה ומקווה שהם יישארו בליגה. היום שם המשחק הוא כסף. אם תקציב הקבוצה הוא נמוך ואי אפשר להביא שחקנים ברמה, והתקשנו מאוד להביא שחקנים. למרות שהבאתי 14 שחקנים, הצלחנו בקושי להחתים ארבעה. אני מבין אותם מבחינה כספית ואני מקווה שיהיו אנשי עסקים בעכו שישקיעו בקבוצה שחשובה לעיר ומשותפת לעיר, חשוב שאח"י עכו תישאר בליגה".
לי נאמר שיש לקבוצה כסף להביא שחקנים
" אם זה המצב, אז אני לא מבין אותם למה לא הביאו שחקנים. אני אישית הבאתי שחקנים שהיו מוכנים לבוא ולשחק בקבוצה. לדוגמא, השוער רבאח רבאח שמשחק בכרמיאל/צפת, מג'די אבו יונס ומוסא שעבאן שהיום במכבי טמרה, ואת מוחמד עבאס. ים של שחקנים שאני דיברתי וסיכמתי להביא אותם והיה קשה להחתים אותם. פתאום עכשיו יש כסף. יהיה להם כסף אני מקווה. אני אשאר האוהד מספר אחד של הקבוצה בכל מקרה, ומקווה שישארו בליגה".
איך התקבלה ההחלטה על סיום דרכך בקבוצה?
" כבר לפני מהמשחק, דיברתי עם סמי ח'רינו, היו"ר, וגם אחרי המשחק דיברנו וזה התבקש לעשות זעזוע, והחלטנו שאני אפנה את מקומי. יש אנשים שמתגרשים בסכסוך ומריבה, אנחנו התגרשנו באהבה. אני משאיר אותם עם 6 נק', ועדין עם סיכוי להישאר בליגה. אמרתי להם שהם יצטרכו לחזק את הקבוצה בשביל לעשות את זה. אני מאחל הרבה הצלחה למאמן הבא, מבחינת הסגל לא יהיו לא הרבה בעיות. יש שחקנים טובים, רק שהם חסרי ניסיון. אם הוא יחזק אותם בארבעה שחקני עמוד שדרה – שוער, בלם קשר וחלוץ, הקבוצה תישאר בגדול בליגה א'".


 "יש סגל שחקנים טוב צעירים חסרי נסיון"

אם אתה אומר שיש סגל שחקנים טוב, איך את מסביר את מצב הקבוצה ושרשרת ההפסדים?
" אנחנו לא חטפנו תבוסות, וכן הגענו למצבים, מצבנו היה טוב. חוסר הניסיון שלנו מנע מאיתנו ניצחונות. כל מי שראה את אח"י עכו, חוץ המשחק מול חדרה שהיינו חלשים, עמדנו יפה המגרש, שלטנו במשחק, חטפנו גולים שטותיים, לא ניצלנו מצבים וככה הפסדנו".
אז מי אשם במצב הקבוצה?
" מקצועית אני לא רואה את עצמי אשם, בכלל לא. אני שלחתי שחקנים הביתה, והבאתי שחקנים לפי התקציב שאמרו לי שיש. אם יהיה להם כסף להביא שחקנים יותר טובים, אז אח"י עכו תישאר בליגה. בסיבוב השני הקבוצה תיראה אחרת, השחקנים יצברו קצת ניסיון ויביאו נק'".
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
גם בליגת העל מחליפים מאמנים בלי הפסקה!
(אוהד עירוני טבריה: 11:37 02-12-2010)
לא רק בליגות הנמוכות.
2
אנחנו נשאר בליגה
( אבי: 12:28 02-12-2010)
4
אחי עכו
(אוהד שרוף: 23:28 02-12-2010)
האני אנחנו מאוד מעריכים את כל המאמצים שעשית בשביל להצליח עם הקבוצה....אבל אין מה לעשות אחי התוצאות מדברות בעד עצמן..מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך...אתה מאמן גדולואדם מכובד..אל תדאג..עוד תחזור לעכו
5
עכו
(אוהד: 13:53 03-12-2010)
הקבוצה ניראת ככה כי הם שיחררו בתחילת העונה את כל השחקנים שהעלו את הקבוצה ליגה בשנה שעברה ...ליאור דה כלבו אסף פק ואת החלוץ הכי טוב שלהם תמיר ברששת
6
תגובה למס 5
(חבר הנהלה: 15:34 03-12-2010)
כל השמות שהזכרת לא מתאימים לליגה א ...שיהיה לך וגם להם בהצלחה..תרשום אצלך כבר בשבת הקרובה אנמנו מנצחים..אתה רק תבוא לעודד..תודה לך מראש
7
אוהד
(עכו: 19:31 04-12-2010)
ככה ניראת הקבוצה כמו ההנהלה...חבללללל...אחי עכו בנשמה
8
תגובה למספר 6
(השרוף: 12:15 08-02-2011)
אסף פק בנוי לא רק לליגה א אלא לליגה גבוהה יותר גם ליאור וגם תמיר אז אל תדבר שטויות ואם הם היו בקבוצה הכל היה נראה אחרת תאמין לאח שלך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?