"אנחנו מגיעים כקבוצה מגובשת, מאומנת ומוכנה"

שי חג'ג' (חגי חסדאי) שי חג'ג' (חגי חסדאי)
כך אמר שי חג'ג' מאמן בית"ר יבנה לקראת המחזור ה-20 בו תארח קבוצתו את הפועל גדרה למשחק עונה מסקרן

ליגה ג' מחוז מרכז מספקת העונה דרמות ומתחים בקביעת זהות העולה לליגה ב'. בעונה שעברה הפועל לוד העפילה לליגה ב' לאחר עונה מלאה תהפוכות ודרמות מול יריבותיה לכרטיס העלייה, עירוני כסייפה והפועל גדרה. עונת המשחקים 2018/19 בליגה ג' מחוז מרכז מספקת עניין רב במאבק על כרטיס העלייה לליגה ב', הפועל גדרה מוליכה את הליגה בחלוף 19 מחזורים בהפרש יתרון נקודה בלבד מהשנייה בית"ר יבנה.

ביום ראשון תארח בית"ר יבנה למשחק עונה את הפועל גדרה. הקבוצה הביתית נעצרה במחזור האחרון במשחק החוץ מול בית"ר אשדוד לאחר שסיימו בתיקו. יבנה מדורגת במקום השני במאזנה 50 נקודות, נקודה פחות מהפועל גדרה, ניצחון במשחק יעלה את יבנה למקום הראשון ויעניק לקבוצה פער של שתי נקודות בפסגה.

מאמן הקבוצה, שי חג'ג', התייחס לקראת המשחק: "משחק מול יריבה מצוינת וכך המיקום שלה בטבלה, גדרה עם שחקנים איכותיים עם יכולת אישית מעולה בחלק הקדמי. אין הכנות מיוחדות למשחק, ממשיכים לשפר את מה שצריך ולחדד דברים שאנחנו עובדים עליהם מתחילת העונה".

במחזור האחרון הקבוצה סיימה בתיקו 0:0 מול בית"ר אשדוד לאחר 4 משחקים בהם ניצחה. מה היה חסר לקבוצה על מנת לנצח באשדוד?
"היה משחק חוץ קשה מול יריבה טובה שהקשתה עלינו מאוד, הגענו למספר מצבים מצויינים להכריע את המשחק אבל לא השכלנו לכבוש, אבל צריך לדעת להעריך גם תיקו ולא לצאת עם הפסד במשחקים מהסוג הזה. שאנחנו רכים מידי ההתקפות מעבר היו איטיות ומסורבלות, החלק ההתקפי צריך להיות יותר חד ותכליתי, לא היינו מרוכזים בסיומת לשער, היה חסר זה שקט נפשי וריכוז בשליש האחרון של היריב, ברבע שעה הראשונה של המשחק הגענו לארבע מצבים שהיו צריכים להכריע את המשחק מוקדם מהצפוי אבל לא היינו שקטים ומרוכזים בסיומת לשער".

בסיבוב הראשון הקבוצה נוצחה במשחק רב שערים בתוצאה 2:3. כל תוצאה בפרט לניצחון תהווה אכזבה מבחינתך?
"בסיבוב הראשון היינו עדיין בבנייה בכל המובנים, היום אנחנו מגיעים כקבוצה מגובשת ,מאומנת ומוכנה. אני מאמין שהדברים שתרגלנו ועבדנו עליהם יבואו לידי ביטוי בצורה מושלמת על המגרש".

העונה בשונה מהעונה שעברה, בית"ר יבנה שומרת על יציבות לאורך העונה דבר הבא לידי ביטוי במיקום הקבוצה במקום השני הפרש נקודה. מה מאפיין את ההצלחה של הקבוצה?
"בית"ר יבנה העונה קרוצה מחומר אחר, יחידה מלוכדת ומגובשת, חזקה מנטאלית ועובדים אחד בשביל השני. לא משנה מה קורה נשארים יחד עם הערכים והדרך שלנו".

ליגה ג' מחוז מרכז בשנים האחרונות סיפקה לא מעט דרמות בזהות העולה לליגה ב'. הפסד במשחק מול גדרה יחרוץ את זהות העולה לליגה ב'?
"אין ספק שזה ייתן יתרון מנטאלי ורוח גבית לקבוצה שתנצח אבל עדיין ישארו 10 מחזורים לסיום העונה, אי אפשר לדעת".

הצטרפת העונה לבית"ר יבנה לאחר קריירת עוזר מאמן בליגה א'. מה הוביל את שי חג'ג' לחתום בבית"ר יבנה?
"עברתי 4 שנים מעשירות בידע אם אוהד בוזגלו, הדרך והערכים שלי ביחד עם השילוב איתו היו מדהימים, הרגשתי בשל לצאת לדרך אימון לבד בבוגרים, היתה פנייה מבית"ר יבנה לאחר שיחה עם ההנהלה ורמת התנאים שעומדים לרשותי אי אפשר לסרב למקום כזה ולאנשים כאלה. אשר שיטרית היו"ר ואשר שיטרית מנהל הקבוצה ביחד עם פוגל החבר הנהלה ויחיאל איטח שהם ממש כמו משפחה ודואגים שלא יחסר כלום לקבוצה. בנוסף רוצה לציין את הצוות המקצועי שאיתי, יאיר אבוחצירא מאמן הכושר המדהים וגיא סלם מאמן השוערים שעושים עבודה נפלאה ורואים איך זה בא לידי ביטוי".

לסיום, מה המסר היוצא משי חג'ג'ג לקהל אוהדי בית"ר יבנה ותושבי העיר לקראת המשחק?
"אשמח לראות את הקהל היבנאי מגיע לעודד ולתמוך בקבוצה שלנו להשגת המטרה לעלות ליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא תעלו רק גדרה יעלו
2
אחלה מאמן ואיש מקסים
(שי אוהבים אותך: 19:41 09-02-2019)
רק יבנה תעלה ליגה
3
גדרה ביבנה לא מקללים
(גדרה שימרו על הפה: 19:56 09-02-2019)
4
יבנאי מאוכזב ממכבי יבנה
(יבנאי: 00:21 10-02-2019)
אני מקווה שתנצחו את המישחק תחזירו קצת את הכבוד לאוהדי הספורט ביבנה אולי גם תלמדו את מכבי יבנה איך להינהל ולהצליח גם שאמצעים דלים בהצלחה מכל הלב מכל העיר יבנה.
5
הגנה
(יהונתן: 13:16 10-02-2019)
עם מנור בהגנה אנחנו טסים למעלה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?