אירועי האלימות בלאומית: ארבעה חשודים נעצרו

אירועי האלימות ממצלמות האבטחה אירועי האלימות ממצלמות האבטחה
בהפועל פתח תקווה לא נרגעו מאירועי אמש וידרשו לזכות בניצחון טכני. במנהלת הבהירו: "נפעל שלא ישחקו באצטדיון. לא ייתכן שיגיעו ילדים לעודד ויחזרו הביתה עם טראומה"

אווירה קשה בליגה הלאומית בכלל ובקרב אוהדי הפועל פתח תקווה בפרט בעקבות האירועים החמורים אתמול (שישי) במשחק של קבוצתם מול בית"ר תל אביב/רמלה.

בדקה ה-83 הופסק המשחק לאחר שכל אוהדי פתח תקווה קפצו לכר הדשא וזאת בעקבות מטח של אבנים וסלעים לעבר היציע שלהם. על פי החשד הראשוני התפתחה מהומה בין אוהדי שתי הקבוצות שגרמה לזריקה ברוטאלית של האבנים.

בפתח תקווה התייחסו ואמרו: "האירועים החריגים והחמורים שקרו הערב במגרש ברמלה, ביטאו את חומרת המצב בכל הנוגע לאלימות במגרשים. אנו מבקשים לגנות ולהוקיע כל סוג של אלימות ממגרשי הכדורגל בפרט, והספורט בכלל. אנו מגנים את המקרה הקיצוני שקרה, בו האוהדים שלנו ישבו בתוך יציע שהכיל משפחות, נשים, ילדים קטנים, ומשום מקום קיבלו מטר של אבנים, סלעים ומקלות שנזרקו מחוץ ליציע בלי יכולת לצפות את זה או להתגונן מזה. כל שנותר להם זה לנוס על נפשם לתוך תחומי המגרש, ולמזלם הגדול לא נפגעו מאותם אבנים".

במועדון המשיכו: "לא ייתכן שבשנת 2019, ילדים שמגיעים לעודד את קבוצתם, יחזרו הביתה בוכים עם טראומה, שסביר להניח לא ישכחו כל החיים. מכאן אנו שולחים רפואה שלמה והחלמה מהירה לאוהד שנפגע. אנו קוראים לאוהדים שלנו לצאת מחוזקים ומאוחדים ממקרה זה, ולהמשיך להגיע למשחקים, ולא לתת לאלימות לנצח".

במועדון ידרשו ניצחון טכני בדיון שייערך בשבוע הקרוב. במנהלת הליגות הגיבו בחריפות: "המנהלת רואה את האירוע בצורה החמורה ביותר וכל עוד לא יובטח ביטחון האוהדים, על ידי העירייה והקבוצה, נפעל שלא ישחקו באצטדיון".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפסקת פעילות עד
(אוהד: 18:09 09-02-2019)
להשמים הפסקת פעילות עד סוף העונה והפסד טכני
2
הפועל פת רועדים לכם הרגלים לרדת
(הפועל פת מנסים לקפוץ על המקרה: 19:53 09-02-2019)
לביתר תא אין אוהדים זה הרי ברור לחלוטין.אבל הפועל פת מנסה לתפוס טרמפ על המקרה הנל.
3
אפסד טכני חובה.למען הספורט
(אוהד כדורגל : 23:06 09-02-2019)
למען. יראו כולם.הפחתת נקודת.
4
בעיות
(שחר: 07:39 10-02-2019)
שנה הבאה עוד צריכה לעלות אום אל פחם.צריך לתת עונשים כבדים לקבוצות מהמיגזר שיבינו.כי הרבה מאלימות במיגרשים באה משם.
5
עונש הרתעתי דחוף
(rubi tzukth: 18:23 11-02-2019)
השופטים בבית הדין אפסים ופחדנים וזה חייב להישתנות יש להם היזדמנות לתתמ בהרתעה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתעלה העונה ללאומית?