בלתי נגמר: שלושער נוסף לאבי בן סימון

אבי בן סימון (מיכה פישנזון) אבי בן סימון (מיכה פישנזון)
אי שם בתחילת הקיץ שאבי בן סימון מונה למאמן/שחקן בהפועל נהריה כאשר הייתה לו מטרה אחת והיא שהקבוצה תהיה פקטור בצמרת הליגה ותתתמודד המקומות הראשונים. אך לאחר שהקבוצה איבדה כבר לא נמצאת בתמונת העלייה נראה שדווקא המאמן/שחקן פורח כאשר כבש שלושער בניצחון 1:8 על אחי ביר אלמכסור

בשבוע שעבר גברה בביתה הפועל נהריה על הפועל תרשיחא בתוצאה 1:6 כאשר גולת הכותרת הייתה השלושער שכבש אבי בן סימון המתפקד בנהריה כמאמן/שחקן של הקבוצה .

ביום שישי האחרון, יצאה הפועל נהריה למשחק חוץ מול אחי ביר אל מכסור ונהריה ניצחה בלי קושי בתוצאה האסטרונומית 1:8 ששוב גיבור המשחק היה בן סימון שכיכב עם שלושער, ובכך המאמן/שחקן סגר שבועיים עם שישה שערים בשני משחקים ונראה שהחלוץ הותיק עדיין חד מתמיד.

בנוסף לבן סימון עוד השתתפו בחגיגית השערים של הפועל נהריה דרור עזרן שסיים עם צמד שערים ,אליאור בן חמו שכבש צמד גם הוא, עומר בנימין ושער עצמי של המארחים.

אבי בן סימון אמר לאחר המשחק: "קצת צורם לי שהקבוצה איבדה עניין מוקדם מהצפוי במאבק על אחד מהמקומות הראשונים, אבל כספורטאי בעבר והיום כמאמן אני דורש מהשחקנים לתת את הכל עד לסיום העונה ולסיים בטעם טוב ככל הניתן. לגבי השערים זה כיף ונחמד תמיד לכבוש בתחילת העונה. שחתמתי כמאמן בהפועל נהריה לא ידעתי עד כמה אני יתרום העונה גם על כר הדשא כשחקן, אני שמח מאוד  שבשבועיים האחרונים התמזל מזלי לכבוש ולעזור לקבוצה בניצחונות, אני שמח שגם בגילי המופלג עדיין נשאר לי הטאץ' והחדות של כיבוש שערים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הגדול מכולם
(שלומי ביטון: 12:30 10-02-2019)
בשבילי מאז שאני ילד היית הכי גדול הליגות הנמוכות מקווה שיתמזל מזלך גם לאמן ולהצליח לעלות לליגות למעלה אוהב אותך
2
תותח בן סימון
(אריה: 20:37 10-02-2019)
מאמן ענק,שחקן,ענק, ואחלה גבר. בהצלחה
3
ביטון שוב אתה מאחר? מהבוקר במוסך! מחכים לך ,תאסוף את רומי ותגיע למוסכים :)

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?