נתי סויסה נזקק לשבעה תפרים, טענות קשות נגד שדרות

הפציעה החמורה הפציעה החמורה
מכבי עירוני שדרות ניצחה בשישי במסגרת המחזור ה-21 את בני אילת. לקבוצה הדרומית יש טענות קשות כלפי היריבה ששיחקה בצורה פיזית מפתיחת המשחק

המחזור ה-21 בליגה ב' דרום ב' נערך בסוף השבוע, כאשר באילת אירחה הקבוצה המקומית למפגש קצוות את מכבי עירוני שדרות בו ניצחה לבסוף שדרות בתוצאה 0:2.

בבני אילת הפנו טענות קשות בסיום המשחק אל שחקני שדרות וצוות שיפוט המשחק. באילת טענו כי שחקני שדרות שיחקו בצורה אגרסיבית ובשלושה מקרים פגעו ללא כדור בשחקני הקבוצה. סמוך לסיום המחצית הראשונה התרחש האירוע המרכזי של המשחק, כששחקן בני אילת, נתי סוויסה, עלה לכדור גובה יחד עם מיכאל קירטבה, אך האחרון על פי טענת אנשי אילת נתן מרפק לראשו של סוויסה שהחל לדמם ונזקק לטיפול על כר הדשא, כאשר לאחר מכן פונה לבית החולים יוספטל בעיר שם נזקק לשבעה תפרים ושוחרר מבית החולים רק בערב שבת. שופט המשחק, אבירם גרינשפון, לא ראה את המקרה ולא הוציא כרטיס צהוב למיכאל קירטבה.

בקבוצה הביעו לאורך  כל המשחק טענות קשות אל צוות שיפוט המשחק שלא עצר את המשחק במטרה להרגיע את שחקני שדרות. לדאבל פס נודע כי בני אילת שלחה במהלך השבוע שעבר מכתב רשמי לאיגוד השופטים נגד קוון המשחק, יואב מצליח, ששפט במסגרת משחק הנוער של המועדון מול מכבי באר שבע.

מצליח, שלף כרטיס אדום לשחקן הקבוצה ואף הרחיק שני שחקנים מרכזיים בקבוצת הנוער המשתייכים לסגל הקבוצה הבוגרת ללא כל סיבה ורשם דו"ח שופט חמור נגד הקבוצה. באילת הופתעו לגלות שלמרות המכתב שנשלח לאיגוד השופטים במהלך השבוע, בחרו באיגוד השופטים לשלוח בכל זאת את יואב מצליח. אם לא די בשיבוצו של מצליח למשחק, האחרון הרחיק בדקה ה-50' את מנהל הקבוצה תותי נופי, ללא כל סיבה הנראת לעין.

שחקנה של מכבי עירוני שדרות, מיכאל קירטיבה, התייחס לאירוע: "במהלך המשחק היה כדור גובה ויצא שהתנגשנו עם הראשים. זה כדורגל, קורה לפעמים. התקשרתי לנתי אחרי המשחק כשהוא היה במיון והתעניינתי לשלומו ואיחלתי לו החלמה מהירה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליגה ג
(משה: 11:37 10-02-2019)
מה ניגמר הכסף באילת לקנות משחקים? את הכסף גמרתם לפני 4 שנים כשקניתם את כל המשחקים ועליתם לליה א. יאללה שנה הבאה ליגה ג
2
יפרק כול אחד שיתגרה בו
3
ותבינו לבד מי שיחקו כמו קמיקזות.
4
שיפוט שערוריה
(אילתי : 15:37 10-02-2019)
שופט ביזיון השופט הזה שפט ליגה ג כל החיים שלו בושה 3 כניסות ללא כדור של אותו שחקן אפילו צהוב לא קיבל הקוום בושה שפט עם נקמה הרחיק את תותי ללא סיבה בושה לאיגוד השופטים ששולחים שופט למשחק כזה
5
שופטים של ליגה למקומות עבודה
(יצחק בן יצחק: 18:33 10-02-2019)
בושה פשוט ביזיון פעמיים הוא כיסח שחקנים ובפעם השלישית גרם לפתיחת ראשו.. והשופטים כאילו לא קרה כלום ביזיון
6
קירטובה רוצח בא לריב מכות
(יעקב: 07:53 11-02-2019)
בתור אחד שהיה במשחק אני חייב להגיד שקירטובה מקלל מרביץ משחק מלוכלך בלי כדור בעט בשחקן שהיה על הריצפה ונתן מרפק חזק לנתי בראש

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?