"האמנו מההתחלה שאנחנו יכולים לנצח במגרש שלנו כל קבוצה"

שחקני מבשרת ציון (שי בנימין) שחקני מבשרת ציון (שי בנימין)
כך אמר מאמנה של הפועל מבשרת ציון שרשומה על ההפתעה של סוף השבוע בליגה ג' מחוז מרכז לאחר שניצחה 2:3 את הפועל גדרה

המחזור ה-21 בליגה ג' מחוז מרכז נערך בסוף השבוע. הפועל מבשרת ציון אירחה את המוליכה ערב המחזור הפועל גדרה למפגש מסקרן. על כר הדשא היו אלה שחקניו של מוטי מנחם שגילו אופי רב ורוח לחימה מול שחקני גדרה. אדם אוחיון העלה את המקומיים ליתרון 0:1 כבר בחלוף 16 דקות של כדורגל. מבשרת ציון שמרה על היתרון עד לסיום המחצית הראשונה כאשר במקביל בגדרה קיבלו את הבשורה ממשחקה של בית"ר יבנה שניצחה בגדרה את בית"ר גדרה והעפילה למקום הראשון.

גדרה פתחה טוב את המשחק השנייה ושירן קינן איזן 1:1 חמש דקות מפתיחת המחצית. גדרה חיפשה את השער השני ובדקה ה-75 שמס בדראן הותיר את שחקני גדרה המומים לאחר שכבש את השני למבשרת ציון. ארבעה דקות לסיום המשחק שירן קינן בשערו השני במשחק איזן 2:2. נגמר? לא אם שואלים את אמיר זמיר מתוקו שכבש בתוספת הזמן והעניק ניצחון גדול להפועל מבשרת ציון 2:3. מנגד הפועל גדרה רושמת הפסד ראשון העונה ובסיומו היא כם מאבדת את המקום הראשון.

מאמן הפועל מבשרת ציון, מוטי מנחם, אמר בסיום המשחק: "שיחקנו נגד קבוצה מצויינת קבוצה שלא הפסידה עד עכשיו. אמרתי לשחקנים אנחנו נביא למגרש את הלב והנשמה ועבודה קשה וזה מה שהביא לנו את הניצחון, האמנו מההתחלה שאנחנו יכולים לנצח במגרש שלנו כל קבוצה ואני שמח שיישמנו את הדברים".

טרם החל המשחק רבים סברו הפועל גדרה צפויה לנצח ללא קושי רב, מה הוביל לניצחון?
"ידענו שאין מה להפסיד על הנייר, התוצאה הייתה שגדרה תנצח בהפרש גדול . אמרתי לשחקנים אני מאמין בכם, עכשיו נשאר לכם לעשות את העבודה במגרש".

בשנים האחרונות הפועל מבשרת ציון מסיימת בחלק התחתון. מה חסר לקבוצה כדאי להיות גורם בצמרת הליגה?
"מה שחסר לעלות ולהתקדם בטבלה זה תקציב, כולם מגיעים ללא שכר כולם מתנדבים ולא תמיד כולם מגיעים לאימונים".

לסיום כשחקן עבר בכדורגל הישראלי, מה דעתך על ליגה ג' מחוז מרכז?

"האמת לא הכרתי את הליגה עד כה. ברגע שלמדתי את הליגה, אני רוצה לומר לך שיש המון שחקנים צעירים מוכשרים מאוד וכמה קבוצות שיכולות להתברג בליגות גבוהות יותר, אבל כמובן הכל תלוי בתקציב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אבוגוש
(מוחמד גוש: 23:20 17-02-2019)
אחלה שחקנים טוטחים אין עלינו♥️♥️
2
היה משחק נהדר
(אוהד: 10:20 18-02-2019)
דרמה של ממש עם הרבה כדורגל איכותי
3
גדרה סוף גנב לתליה
(ליאור סוויסה הכלב חחחחח מכוררר: 15:14 18-02-2019)
מעשה בקבוצה שניסתה על ידי שחקן נוכל ששמו ליאור סוויסה לחבל בעליה של קבוצה אחרת. הגיע הרגע שהיא נענשה. יש אלוהים גדרה ואדון סוויסה לך תיקח תכסף חחחחח ישששששש

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?