ליגות ג': סיכום משחקי הסופ"ש

שחקני קריית ים (דף הפייסבוק של הקבוצה) שחקני קריית ים (דף הפייסבוק של הקבוצה)
סוף שבוע של כדורגל משובח היה לנו בליגות ג' מצפון ועד דרום עם הרבה שערים, דרמות וחילופי מקומות בצמרת

ליגה ג' גליל עליון
צעירי סכנין המשיכה במסע הניצחונות ושמרה על הפסגה. הקבוצה אירחה במגרשה את הפועל בני בענה וניצחה בתוצאה 0:4 ושמרה על הפרש 6 נקודות מהשנייה מ.ס חצור הגלילית שהביסה במגרשה הביתי 0:6 את מכבי אחווה סכנין.

שאר תוצאות המחזור:
איחוד בני סמיע - הפועל בני טובא זנגריה 2:1:
 המשחקים של מכבי אחווה שעב - אחי ביר אלמכסור והפועל דיר חנא - מכבי ערמשא דנון לא נערכו.

ליגה ג' גליל תחתון
המחזור ה-19 נפתח במשחק בין בני ביר אל מכסור למכבי קריית ים בו המוליכה לא התקשה והביסה 0:3. שאר משחקי המחזור יערכו ב-26.2.

ליגה ג' יזרעאל
מוליכת הטבלה מ.ס פרדס חנה התארחה בכפר כמא מול הקבוצה המקומית, האורחים מפרדס חנה המשיכו ברצף הניצחונות וניצחו בתוצאה 0:2. יוני רנקיביץ' ורועי דרעי כבשו לפרדס חנה שסיימה את המשחק בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של תום אלחדד. השנייה מכבי אום אל פאחם שמרה על הפרש נקודה בין הקבוצות כאשר ניצחה במגרשה את בני מושריפה בתוצאה 0:2.

שאר תוצאות המחזור:
איחוד צעירי איכסל - הפועל עין סהלה 8:0.

ליגה ג' מחוז שומרון
מכבי נווה שאנן אלדד המשיכה במסע אל עבר ליגה ב'. מוליכת הטבלה התארחה במשחק החוץ מול מכבי עוספייה וחזרה עם ניצחון 0:3. בית"ר חיפה התבססה במקום השני לאחר ניצחון 1:2 על הפועל קריית חיים. הפועל עירוני אור עקיבא הופתעה במשחק החוץ מול הפועל קרית ים והפסידה 2:0.

שאר תוצאות המחזור:
בית"ר פרדס חנה - הפועל ג'סר אל זרקה 6:2.
מ.ס טירת הכרמל - בני קלנסוואה 3:1.

ליגה ג' מחוז שרון
הפועל קלנסווה לא עוצרת, בעונה מצוינת של הקבוצה. שחקניו של ליאור בן שושן ניצחו בתוצאה 0:2 את צעירי טירה. השנייה ספורטינג תל אביב סיימה בתיקו 2:2 במשחק החוץ מול בני רעננה. מכבי עירוני כפר יונה הביסה 1:8 את ניבראס כפר קאסם והתבססה במקום השלישי.

שאר תוצאות המחזור:
הפועל ג'לגוליה - מ.ס נתניה 4:4.
בני טירה - הפועל אורנית 1:0.
הפועל פרדסייה - מכבי השרון נתניה 1:4.

ליגה ג' מחוז תל אביב
עוצמה חולון המשיכה בצעדי ענק אל ליגה ב' לאחר שניצחה בדרבי את לזרוס חולון בתוצאה 1:2. הפועל רמת ישראל המשיכה אף היא במסלול הניצחונות לאחר 0:1 במשחק החוץ מול בני יהוד. מכבי השקמה ר"ג ניצחה במשחק החוץ 0:1 את הפועל נווה גולן ושמרה על המקום השני עם הפרש נקודה מהמקום השלישי.

שאר תוצאות המחזור:
מכבי ספרטק רמת גן - הפועל צפרירים חולון 1:4.
בית"ר עזרא - אליצור יהוד 4:3.
שיכון ותיקים רמת גן - אינטר עלייה תל אביב 2:3.
מכבי עירוני אור יהודה - אליצור יפו 1:4.
מכבי פרדס כץ - בית"ר יפו 5:2.

ליגה ג' מרכז
הפסד בכורה להפועל גדרה במשחק החוץ מול הפועל מבשרת ציון בתוצאה 3:2 משער דרמטי של אפיק זמיר מתוקו בתוספת הזמן. מי שניצלה את הפסדה של גדרה היא בית"ר יבנה שניצחה במשחק החוץ את בית"ר גדרה בתוצאה 0:2 והעפילה למקום הראשון עם הפרש 2 נקודות מהמקום השני. הפועל בני אשדוד ניצחה 1:3 את הפועל מצליח ושמרה על המקום השלישי.

שאר תוצאות המחזור:
בית"ר אשדוד - מ.ס ראשון לציון 2:8.
מכבי עירוני בת ים - מכבי קריית עקרון 4:0.
הפועל רמלה - הפועל טירת שלום 2:5.
אשדוד סיטי - צעירי לוד 1:3.
עירוני בית שמש - מ.ס רמלה 3:2.

ליגה ג' מחוז דרום
מוליכת הטבלה, צעירי רהט, התארחה אצל מכבי עירוני חורה והביסה אותה 3:7 ובכך הגדילה את הפרש הנקודות מהמקום השני לשלוש נקודות. מכבי ערד תמר נכנעה במגרשה למכבי באר שבע בתוצאה 4:2 שהעפילה במקומה למקום השני. הפועל אופקים מרחבים הביסה בתוצאה 0:8 את מכבי דימונה.

שאר תוצאות המחזור:
מכבי אשקלון - הפועל מטה יהודה 1:0.
צעירי אלהושלה - מכבי עירוני ירוחם 5:3.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למה לא מציינים כאן באתר
(ברק: 14:42 19-02-2019)
שמתקיים מחזור אמצע השבוע?
2
היום לא הראשון באפריל
(מגיב 3: 16:55 20-02-2019)
חחחחח יגולם הדבר היחיד שאתה יכולים לעשות זה להמשייך להסתכל עלינו מלמטה . ותמסור לדוד חכמון הבכיין ד"ש
3
חחח
(א: 10:23 20-02-2019)
ל2חחחחחחחח גמרת אותי ענק
4
נווה שטנן הבלוף
(ביתר: 17:40 19-02-2019)
יאלה הנה יוצא להם האויר עכשיו יתחילו לקבל בראש ומחזור לפני סיול נעקוף אותם בסיבוב וניתן להם 5 בראש
5
איזה סיכום מעפן
(מוחמד: 12:28 26-02-2019)

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?