בזכוכית מגדלת: על המחזור האחרון בליגה א'

המחזור ה-20 בליגה א' המחזור ה-20 בליגה א'
רגע לפני שמתכוננים למשחקי שישי, עידו קרן בסיכום קצת אחר על המחזור שחלף בליגה השלישית

מחזור 20 מאחורינו, ואיזה מחזור זה היה. ננתח את המחוזות בדרכינו הייחודית וניתן לכם זווית מעניינת, מקצועית ובעיקר אמיתית.

מחוז צפון
היפה והרעה: הפועל "רובי שפירא" חיפה ועירוני טבריה
אין ספק תוצאת המחזור שייכת ל"רובי שפירא" שפירקו את טבריה ללא רחמנות. שאפו לאלעד בראון. עירוני טבריה. מפלס הכנרת אמנם עלה, אבל זה רק באגם. קילומטר אווירי משם מפלס הלחץ עלה לא פחות. נקודת שפל לטבריה, אבל אילן סויסה מסוגל להוציא את הקבוצה מהסטירה שקיבלו.

המאכזבת: אסי גלבוע
דווקא בבית, דווקא אחרי שורה של ניצחונות מרשימים, להפסיד במשחק כה חשוב זה אכזבה. מצד שני, אם כל חמישה משחקים יפסידו משחק לא רק שיישארו בליגה, גם יראו את הצמרת מתקרבת.

המתקאמבקת: הפועל כאוכב
מהרגע שאיברהים אבו רקייק לקח את הקבוצה זה כבר 6/6. שאפו ענק לקוסם מהדרום.

יפה מבפנים: הפועל אום אל פאחם
זה לא הכי יפה וזה לא הכי מרשים, אבל אום אל פאחם עושה כל מה שצריך כדי לעלות ליגה. הקבוצה יפה מבפנים ויותר חשוב בעלת אופי.

יפה מבפנים. שחקני אום אל פאחם (דאפר מחאמיד)
למי ששכח, אני פה
מי ששכח את אבי מלכה קיבל השבוע תזכורת מי בדיוק הכי גדול בכל הזמנים של הליגות הנמוכות. צמד שערים ושלושה בישולים מול טבריה הם עוד תזכורת מי באמת הטוב ביותר, ומי ששכח לאבי בינתיים 15 שערים העונה ועוד 10 בישולים, ויסלח לי התייר בליגה אוהד קדוסי שכבודו במקומו מונח.

מילה טובה
מי שחזר לליגה הוא הקשר גל אלקנתי. בשנים האחרונות הוא נעלם, אך בשבועיים האחרונים הוכיח שכישרון עדיין יש, ובכמויות. הקשר הבקיע שלושה גולים ומזכיר לכולם שגם הוא פה.

נחמדים כרגיל: הפועל הרצליה
תמיד נחמדים, תמיד משחקים כדורגל ותמיד בצמרת. זה יפה וזה נחמד והניצחון על באקה גדול, אבל השאלה היא מתי יעשו שם את קפיצת המדרגה? המנוי לליגה א' נגמר. יחדשו אותו?

שחקני הרצליה. מתי יעשו את קפיצת המדרגה? (נזיה סולטאן)
כדור שלג ולא בחרמון
כדור השלג בבאקה ובצור שלום. האחת רוצה לאומית, השנייה רוצה רק אוויר לנשימה. בינתיים, התוצאות לא מבשרות את בוא האביב עבורן. כדור השלג ייעצר?

כסף זה לא הכל בחיים
אין כסף, אין אימונים, אין שחקנים בכירים, אבל יש לב זהב. הפועל ירושלים מודל 2019. ניצחון בנשר משאיר תקווה עבור הקבוצה מעיר הקודש.

מחוז דרום
היפה והרעה: הכח עמידר רמת גן ואדומים אשדוד
כולם חשבו שההתרסקות תגיעה. בפועל, עם מאמן מוכשר וילדים שעובדים, הכח חזק בתמונה. בבית, בחוץ והחברה בסגול עושים קסמים בינתיים. מנגד, באדומים אשדוד יש המון לחץ, חוסר שקט, בלאגן סביב קבוצה אחת שרק השנה עלתה לליגה א'. אני מבין שיש קהל ויש ציפיות, אבל גדולה של מועדון זה לכבס כביסה מלוכלכת בבית ולתת שקט נפשי גם שלא הולך.

המאכזבת: שמשון כפר קאסם
הקבוצה שיצאה בהצהרות לעלייה והחתימה שחקנים בעלי שם בפועל רחוקה 6 נקודות מהפלייאוף ואין ספק שיש לאחות הקטנה הרבה מה ללמוד מהאחות הגדולה איך עושים זאת נכון.

מצ'עמם
כדור שינה או משחק של בית"ר כפר סבא נגד מחנה יהודה זה אותו הדבר. משחק קשה לצפייה.

לא בשר, לא חלב
ארבעה משחקים הסתיימו בתיקו. כנראה מאמנים בליגה מעדיפים יותר לא להפסיד מאשר לנסות לנצח. מי אמר שבדרום יש יותר כדורגל מהצפון? התשובה היא ממש לא.

רק פנצ'ר
אחרי התקלה שבוע שעבר הוכיחו במ.ס. כפר קאסם שאופי יש. זה בעצם הדבר היחיד שחשוב כדי לעלות ליגה.

בסך הכל פנצ'ר. ירדן כהן קשרה של כפר קאסם (payperlens)
רחוב על שמו: יוסי אסייג
שאפו לחלוץ הענק הזה שכבר עם 18 שערים ואם יש מנייה בטוחה אז יוסי אסייג עונה להגדרה הנכונה בלקסיקון. שאפו!

פלייאוף: פרס או קנס?
8 קבוצות נלחמות על הזכות להיות בפלייאוף. אם תשאלו את טבריה, תבינו שזה עולה עוד 150,000 בערך. מצד שני זה טוב לאגו ולאוהדים. מי תהיה הסגן של בר כוכבא?


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אני הסמוי
(אוהד: 18:18 20-02-2019)
אני זה שעשה רעש וכתב על המשחק בין אסי למגדל שמגדל הולכים לתת את המשחק אני ידאג עים הכוח שיש לי בליגה הזו אסי יורד ליגה מבטיח תזכרו אותי מגדל תסיים מקום 4 פליאוף עליון
2
אפס
(בזכוכיץ מגדלת: 11:29 20-02-2019)
לך תחפש אתה אפס אחד גדול משבח את אסי ומה עים מגדל העמק
3
יבנה לא מדברים עליכם
(המאוכזב: 13:25 20-02-2019)
יבנה מקבוצה שהייתה אמורה לרוץ לעלות ליגה נהפחתם לבדיחה וחבל אתם שם תתעוררו כגון ראש העיר וכל מי שמעורב שם בניהול הקבוצה. ממש עצוב קבוצה עם תקציב.קבוצה עם מגרש קבוצה עם אוהדים אבל קבוצה. עם ניהול כושל אתם שם תתעוררו שלא נירד ליגה בטעות נימאס
4
מאמן. לא. טוב
(אוהד: 13:56 20-02-2019)
5
לא כתבת מילה על מגדל
(ארי : 23:31 20-02-2019)
בושה
6
למי שנשכח אבי מלכה חחחח
(אחמד : 18:18 21-02-2019)
טוב שהלך הקבוצה שלאנו רק מינצחת ורובי 4 הפסדים וניצחון אחד אם אבי מלכה לא שככנו לא , טוב שהלך , בנדלים גם אני יודע להפקיע .

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?