ראש בראש: שמשון ת"א נגד אור יהודה בקרב על העלייה

מוכן למשחק העונה. לוי מוכן למשחק העונה. לוי
שתי המוליכות של ליגה ב' דרום א' ייפגשו בוולפסון. כאשר בשמשון רוצים לשמור על המקום הראשון. לוי: "זה יכול להשפיע על העולה". אוהדי אור יהודה זועמים על חלוקת הכרטיסים

מחוז דרום א' בליגה ב' נחשב לאחד המרתקים העונה בכדורגל הישראלי, כאשר מתרחש קרב ראש בראש על זהות העולה לליגה א'. ערב המחזור, שמשון תל אביב ואור יהודה מדורגות בשתי המקומות הראשונים עם 56 נקודות, ובסוף השבוע הקרוב הן ייפגשו ביניהן באצטדיון וולפסון.

עבור שמשון תל אביב מצבה העונה הפתעה וזאת בניגוד לאור יהודה שנבנתה בסכומי עתק. שמשון בנתה קבוצה איכותית בהנהגתו של המאמן צביקה לוי.

לוי אמר לקראת המשחק: "העובדות מדברות בעד עצמן וזה משחק שיכול להשפיע על העולה בליגה א'. אמרתי לשחקנים לקראת המשחק שזה משחק ראשון מתוך סדרה של 7 משחקים ויהיה משחק קשה בין כולם. הניצחון ייתן הרבה ביטחון לכולם לקראת המאני טיים של העונה. הסוד שלנו העונה שהמקום כמו שמשון ממכר ויש לנו חדר הלבשה עם אנשים מדהימים, נטולי אגו שמקבלים יחס חם. קל לי ללמד את השחקנים ואני בטוח שנמשיך להצליח".

העימות בין הקבוצות יהיה לא רק על הדשא כאשר אוהדי אור יהודה זועמים על ראשי שמשון שהקצו להם רק 30 כרטיסים ואת ה-300 הנוספים לאוהדי שמשון.

באור יהודה סיפרו כי הייתה התעניינות גדולה בקרב האוהדים, כאשר לפחות אלף אוהדים רצו להגיע. "חבל מאוד ששמשון בוחרת לפגוע באוהדים של אור יהודה, הרי בשביל זה המשחק הועבר לאצטדיון גדול יותר", אמר אחד האוהדים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל מאוד
(אלירן: 21:49 28-02-2019)
שהמשחק לא מתקיים במגרש גדול יותר.יכולים להגיע בסביבות 2000 צופים וזו גם חוויה עבור השחקנים.המגרש של בני יהודה יכול היה להתאים.היה נח לאוהדים של שתי הקבוצות.
2
אור יהודה
(גן חיות: 13:24 01-03-2019)
בהצלחה במשחק יאללה אור יהודה
3
קדימה ליגה א'
4
שמשון קיבלה פנדל מתנה אור יהודה שיחקה הרבה יותר טוב שבוע הבא שמשון מפסידים
5
שמשון אין לכם מגרש ביתי מתאמנים ומשחקים במגרש אימונים של הפועל ת"א נוער ילדים וכל מי שרוצה מתאמן ומשחק בו אין קהל אין תקציב אז איך חולמים ל ע"מ לעלות ליגה בשישי הקרוב נגד פ"ת שמשון מפסידה או תיקו
6
שמשון אין לכם מגרש ביתי מתאמנים ומשחקים במגרש אימונים של הפועל ת"א נוער ילדים וכל מי שרוצה מתאמן ומשחק בו אין קהל אין תקציב אז איך חולמים ל ע"מ לעלות ליגה בשישי הקרוב נגד פ"ת שמשון מפסידה או תיקו
7
אור יהודה שלטה במשחק
(בני: 10:51 02-03-2019)
פנדל במתנה לשמשון חבל!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?