מכה קלה בכנף: עוצמה חולון נכנעה לבני יהוד

עוצמה חולון נגד בני יהוד (אלון יהודיוף) עוצמה חולון נגד בני יהוד (אלון יהודיוף)
עוצמה חולון ספגה הפסד ראשון לאחר 16 ניצחונות רצופים והפער מהמקום השני צומק לשמונה נקודות. בני יהוד עדיין לא מוותרת על מקום בפליאוף

מאבק העלייה בליגה ג' מחוז תל אביב כמעט סגור, כאשר עוצמה חולון כבר עם רגל וחצי בליגה ב'. השחקנים של הרצל בוסתנאי (יש שמכנים אותו שועל קרבות בליגות הנמוכות), אירחו ביום שישי את בני יהוד מהמקום הרביעי ורצו נורא לנצח בפעם ה-17 ברציפות, על מנת לעשות עוד צעד קטן לעבר הבטחת העלייה.
 
אבל תקוות לחוד ומציאות לחוד. מול חולון התייצבה קבוצת הצמרת של בני יהוד, שעדיין לוטשת עיניים אל עבר מקומות 2-3 שמבטיחים מקום במשחקי הפליאוף על העלייה.

המארחים, עם תלבושת סטייל בוקה ג'וניורס, פתחו מעט טוב יותר ובעיטה טובה של עמי נחאיסי מ-20 מטרים נהדפה לקרן ע"י שוער יהוד, יוסי נקש. יהוד לא התרגשה ושלוש דקות אחר כך בעיטה מרחוק של עומר לוי מצאה את אבי ביטון מוכן והשוער המקומי הדף לקרן. ביטון נפגע בנחיתה ונחתך ליד הגבה, מה שהצריך את הפסקת המשחק למספר דקות על מנת לאפשר טיפול בשוער. כשהמשחק חודש כדור הקרן של האורחים יצר מיני ערבובייה ברחבה שבסיומה אחד משחקי ההגנה החולונית נגד בכדור בידו ולשופט, מתן לוזון, לא נותר אלא להצביע על הנקודה הלבנה. עדי שמאי לקח אחריות, אבל בעט חלש ואבי ביטון הראה שהפציעה לא מטרידה אותו ועצר את הכדור.

ביטון עוצר את הפנדל של שמאי (אלון יהודיוף)
יהוד המשיכה להיות מסוכנת יותר ואלירן מגול לא היה רחוק מלכבוש, אבל שוב ביטון היה במקום והציל את קבוצתו. בדקה ה-40 שוב קיבלנו קרב בין שמאי לביטון כאשר החלוץ האורח ניצב בזווית לא קלה ונעץ את הכדור בקורה. שלוש דקות אחר כך הגיע השער היחיד במשחק. שמאי קיבל כדור עומק ברחבה ומול ביטון גלגל לפינה הרחוקה, 0:1 ליהוד בהפסקה.

בסוף זה נכנס. שמאי מכניע את ביטון (אלון יהודיוף)
במחצית השנייה חולון ניסתה לחזור למשחק, מוסא בן חיים הבלתי נגמר ניסה לדרבן את החבר'ה שלידו כל הזמן, עמי נחאיסי, מלך שערי הקבוצה, ניסה את כוחו מרחוק ללא הצלחה וגם בן דיין, חלוץ מוכשר ומנוסה לא פחות, לא היה מרוכז מול השער. בוסתנאי ניסה לעשות שינויים וזרק למערכה את שרון ערבה במקומו של שי נעמתי ודקה על המגרש הספיקה לערבה להגיע למצב מצוין אך לבעוט חלש לידיים של נקש.

בלתי נגמר. מוסא בן חיים עם הכדור (אלון יהודיוף)
בתוספת הזמן חולון כמעט והשוותה. כדור קרן שהוגבה לרחבה יצר ערבובייה שבה כמעט כל השחקנים ניסו לדחוק את הכדור לתוך הרשת של נקש, אך השוער האורח איכשהו הצליח, בעזרת ההגנה שלו, לקלוט את הכדור ולשכב עוד קצת על הדשא על מנת לתת להגנה שלו להרגע. לוזון, שהוסיף רק שתי דקות של תוספת זמן, שרק מיד כשנקש קם על רגליו ונתן את האות לחגיגות בלבן. בחולון זעמו על כך ואף נשמעו טענות לנגיעת יד במהלך ההתקפה האחרונה, שלא נשרקה.

הייתה נגיעת יד? הערבובייה ברחבת יהוד (אלון יהודיוף)ונקש קולט (אלון יהודיוף)
כעת, בחולון ינסו לחזור לרצף הניצחונות במשחק חוץ בנוה גולן. יהוד תנסה עדיין לשמור על סיכוי לפליאוף העליון כשתפגוש בביתה חולונית אחרת, את זו של צפרירים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עוצמה קבוצה!!!
(אחד שמבין!: 22:31 02-03-2019)
יהוד קבוצה מקולקלת מבפנים,עוצמה קבוצה מפרגנת של חברים לפחות ככה נראה תעלה ליגה השנה הרצל עשה שם יופי של עבודה!!!! לנווה גולן אין מה למכור חוץ ממספר 19 שלהם המהיר ברוך
2
אנחנו הולכים לפתוח לכם תתחת.
(נווה גולן ברוך : 10:23 03-03-2019)
עוצמה קבוצה טובה אבל אל תשכחו עוצמה שנה שעברה הייתה מקום 1 קיבלו 4 חתיכות מנווה בבית נווה בבית קבוצה גיהנום ביום טוב יכולים לתת 4 לעוצמה וגם קבוצה שמפוצצצת עוצמה לא ניצחה בנווה 4 שנים בא נראה מה יהיה בשישי
3
עוצמה חולון
(ברק: 11:37 03-03-2019)
מקווה שזו מעידה חד פעמית ולא תיגרר לעוד איבודי נקודות. זו קבוצה שכבר היתה בעבר בליגה ב' ומגיעה לחזור. נווה גולן איבדה עניין בליגה ומקווה שלא תהיה לעוצמה בעיה איתם
4
הנפוח מהפנטום קיבל שטוזה
(בוסתנאי המפוח חחחח לך לפנטום: 23:18 03-03-2019)
הרצל יא שחצן תוריד תאף.
5
למגיב 1 מה אתה רוצה
(מישו: 16:58 08-03-2019)
הפסדתם וגם החברה לעיר שלכם הפסידה קיצר שתי חולון במכה אחת

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?