יוסי, ילד שלי מוצלח: 0:3 קליל ליפו על כפר סבא

הצטיין. סלליך הצטיין. סלליך
חיים סירוטקין קיווה כי הניצחון בשבוע שעבר יוציא את קבוצתו לדרך חדשה, אבל קבוצתו של רוני אוואט חיסלה את התקוות עם שלושה שערים מרשימים

לא מעט ציפייה היה השבוע בקרב אנשי בית"ר כפר סבא שחשבו כי הניצחון בשבוע שעבר על מכבי יבנה יוציא אותם לדרך חדשה.

ב'קביליו' יפו דיברו השבוע בעיקר על הצד המנטאלי. במועדון דרשו מהשחקנים להגיע מוכנים למשחק מול האחרונה בטבלה. חניכיו של רוני אוואט לא הציגו משחק גדול, אבל מאוד יעיל וחגגו שלוש נקודות חשובות להמשך הדרך.

המחצית הראשונה הייתה בשליטה של כפר סבא ששלטה בכדור, אבל לא הגיעה למצבים קורצים מול שערו של בן וולקובסקי. עשר דקות לסיום המחצית הראשונה יצאה יפו למתפרצת מצוינת שהסתיימה בבעיטה נהדרת של גלעד עוזיאל, 0:1.

חיים סירוטקין גער בשחקניו במחצית המשחק, אבל שוב חניכיו פתחו מצוין את המחצית השנייה אך התקשו בבעיטה האחרונה.

בינתיים יפו ניצלה ציוות נהדר בין סהר שבתאי ליוסי סלליך כאשר האחרון כבש צמד שערים בדקות ה-75 ו-78 וזה כבר הפך את המשחק לתבוסה והשאיר את יפו בחמישייה הראשונה.

סירוטקין אמר לאחר המשחק: "היה לנו 30 דקות נהדרות בהם היינו הרבה יותר טובים מיפו אבל לא הצלחנו לכבוש והם כבשו מהצד השני. הפנים קדימה ונקווה לטוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יפו ללאומית דרך הפלייאוף העליון!!!
2
ליגה ב
(כפר סבא : 11:48 10-03-2019)
לא יעזור לכם ליגה ב ואחכ ליגה ג , כפר סבתא
3
לחיים
(שחקן: 16:16 10-03-2019)
אתה זה כל הבעיה היו שחקנים בתחילת עונה בכלום כסף אבל אמרת להם לא כי רצית עמלות מהחברים הסוכנים שלך ולהשאיר מקום לבן שלך השחקן המהולל חבל שבסוף אתה תוריד אותנו ליגה בגלל הגאוה המסריחה שלך וגם האימונים של שמיניות של ילדים פשוט בושה שנה הבאה אני בורח

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?