בעזרת השוער השלישי: ניצחון חשוב לחולון על קריית גת

ניצחון חשוב. שחקני חולון (צילום: הארגון הלב הצהוב) ניצחון חשוב. שחקני חולון (צילום: הארגון הלב הצהוב)
שבוע שני ברציפות הורחק שוער חולון ולשער נכנס שוער הנוער סתיו כהן שבצוותא עם חבריו הוביל את קבוצתו לניצחון

לאחר ניצחון מוחץ על הפועל מחנה יהודה בשבוע שעבר קיוו בעירוני קריית גת להמשיך במסע הניצחונות, אבל נתקלו באחת הקבוצות הקשות בליגה - "ירמיהו" חולון.

הקבוצה של שלומי שלמה הגיעה ללא השוער הראשון ניל אברבנל שהורחק בשבוע שעבר וללא הקפטן והסמל של הקבוצה, חיים פונטורמלי, שיושב שבעה על מות אימו.

חולון פתחה את המשחק בסערה ועלתה ליתרון בדקה החמישית משערו של מאור לובין ובדקה ה-36 יוסף טוואבה הכפיל את התוצאה. במחצית השנייה קיוו המארחים כי היכולת הטובה תימשך, אבל בדקה ה-55 שוב הורחק שוער חולון חן שוורץ ולשער נכנס שוער קבוצת הנוער סתיו כהן. עוד לפני כניסתו של זכה כהן לשיחה מאברבנל שהחדיר בו ביטחון.

בדקה ה-60 חזרה קריית גת למשחק עם שערו של אדי אדרי והיה נראה כי המשחק התהפך אבל כהן הרשים בין הקורות של חולון והוביל אותה לניצחון חשוב שמשאיר את הקבוצה של שלומי שלמה במאבק על הפלייאוף העליון.

שלמה אמר לאחר המשחק: "הגענו בהרכב חסר ודווקא המחצית הראשונה הייתה מהטובות ששיחקנו העונה. עלינו למחצית השנייה וקיבלנו שוב אדום של שוער ונכנס שוער קבוצת הנוער שעשה עבודה מצוינת. כל השחקנים נתנו משחק הרואי והם מפתיעים אותי לטובה משבוע לשבוע וללא ספק שהניצחון הזה מוקדש לחיים פונטורמלי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לכתיו
(old school: 14:13 12-03-2019)
ניל אברבנל לא עומד בין הקורות של מכבי קג....יש לך תעות בשורה השביעית

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?