בזכוכית מגדלת: על המחזור האחרון בליגה א'

סיכום המחזור בליגה א' סיכום המחזור בליגה א'
המרדף בין מוליכות הטבלה לסגניות, המאבק על הפלייאוף והקבוצות שרוצות לשמוע כבר את שריקת הסיום של העונה הנוכחית

מחזור מעניין מאחורינו והליגה קרובה לסיומה. על זה נאמר - כל יום שעובר, לא חוזר. נכון, יש קבוצות שכבר חולמות שהליגה תיגמר, ומצד שני יש קבוצות שמצטערות שהליגה התחילה. בואו ניתן סיכום לשבוע שהיה מנקודת מבט קצת שונה, אבל בעיקר אמיתית.

מחוז צפון
הטובה: הפועל הרצליה
עם סגל צעיר ומאמן מצוין, הילדים של הרצליה באים לשחק כדורגל. התוצאות לא מאחרות לבוא. שיש לך קפטן ומנהיג כמו טרס שולוקובסקי הנהדר, ההגנה שקטה. בהתקפה כל משחק יוצרים מצבים ומבקיעים. הבעיה שם זה הנחמדות. שזה לא יהיה, ליגה לאומית תהיה אופציה.

הרעה: עירוני נשר
זה אחד המקומות הכי מסודרים בליגה עם כסף כמו שעון כל חודש (בלי קשר לתוצאות כפי שהרבה קבוצות קושרות זה אל זה), ובכלל התנאים נהדרים, אבל התוצאות אוי התוצאות. בכיוון דרסטי למטה. היה טעות לשחרר את עלי כנענה בינואר. איך ייעצר כדור השלג?

פראיירים לא מתים, הם רק משחקים
טירה שיחקה נגד קבוצה עם מאמן טירון ובלי הגנה בכלל ועוד בבית. שוב הוכיחו שם שיציבות זה מהם והלאה. בקושי הוציאו נקודה מטבריה שרק רוצה לשמוע את הבאזר.

חתול ועכבר
פאחם ובאקה משחקים תופסת. פתאום הכל פתוח והקלפים מתערבבים מחדש כל שבוע. בפאחם יש חלוצים של ליגה לאומית, והשבוע מועמר הנסיך קראקרה נתן למקומיים שבת של כיף עם צמד גדול. כשיש לך מנעול כמו חיים זיסקינד וקשר קבלן עליות כמו אבירן תורג'מן, אז פאחם בהחלט פייבוריטים. מור שקד אתם שואלים? פסח טרם הגיע אז איך נעלם כמו אפיקומן? קארמה חברים. הכל קארמה.

בגרות מלאה לא בבית ספרינו
"רובי שפירא" הגיעו לאחר ניצחון ביתי וניגשו למבחן בגרות על מקום בפלייאוף. אז נכון, אבי מלכה כבש מבישול של משה דבורה, אבל על שני חלוצים לא יכולה להבנות קבוצה שלמה. הרכבת לפלייאוף עוברת. נשארו עוד מספר תחנות בלבד. אלעד בראון מוכשר כדי להביא את הקבוצה שלו למקום הזה, ובהחלט רואים מאמן עם ים פוטנציאל ואיכויות.

פראיירים לא מתים, הם רק משחקים 2
מה תגידו על זלאפה? הקבוצה הסימפטית והקשוחה של מוריס אוזן (מאמן ענק) הובילה 0:2 עד דקה 73 בירושלים, ולמרות זאת הצליחו לצאת עם נקודה בלבד. אם לא יהיה פלייאוף לזלפה תלכו לתאריך 08.03.19 אולי זה שכר לימוד לעולה חדשה.

לוזרים
קריית אתא. מובילים בבית 1:2 דקה 93 מול כאוכב נטולת גל אלקנתי המוצהב. יוחאי כהן סיפק שני בישולים לפנתיאון, ואז בנאיביות מוחלטת קיבל גול ששלח לעשות חשבון נפש באחד המקומות שמשלם בזמן ולא מעט.

מחוז דרום
הטובה: אדומים אשדוד
גם לפרגן צריך ושמגיע, מגיע. תצוגת תכלית במחנה יהודה שצריכים לומר שלום וביי לליגה א' היא סתימת פיות גם לי ועל כך נאמר: מודה ועוזב ירוחם. שאפו ונראה האם יש המשכיות.

הרעה: מחנה יהודה
זה יותר דומה לשוק מחנה יהודה. רק מילה אחת - ביזיון. על התואר השבוע נלחמו בגבורה גם כפר סבא הלוזרים שלא מצליחים לחבר שני ניצחונות ואזור החלשים שאיבדו כיוון.

חתול ועכבר 2
גם בדרום הרדיפה ממשיכה של כפר קאסם והכח. זה מרשים ויפה לראות את ההתמודדות הזאת. למי ייגמר הדלק ראשון?

טיפול נמרץ
מכבי יבנה הייתה בגסיסה ספורטיבית, ואז באו ילדי הקבוצה והוכיחו בגרות עם ניצחון ענק על שעריים שעלולים לשלם בפלייאוף.

ציון נכשל
עכשיו זה כמעט סופי. האחות הקטנה והחורגת של מ.ס. כפר קאסם, שמשון, שעלתה ליגה בכל תרועה והשקיעה הרבה מאוד כסף, התרסקה ולא תגיע לפלייאוף למרות שמות של שחקנים מפוצצים שהיו ועדיין שם. על זה נאמר: "התלמיד ימשיך, אך לא בבית ספרינו". כישלון.

אקס פקטור
נכון יוסי אסייג מעל כולם, אבל מאחוריו ירדן כהן באמת גדול על הליגה הזאת. כמה כישרון יש בשחקן הזה. עוד גול ובישול של אומן סידרו שוב את הפסגה למ.ס. שאפו!


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
למספר 1
(מאוקל: 09:43 13-03-2019)
אתה צודק מזכיר לי את נמני בזמנו עם דבור והרוש

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?