"מה שהיה היום שווה בדיקה של מודיעין אזרחי"

מורדי וקנין (צילום פרטי) מורדי וקנין (צילום פרטי)
כך אמר מורדי וקנין מאמנה של בית"ר גבעת זאב לאחר פיצוץ המשחק בדקה ה-70 ביתרון 1:0 לנתיבות

המחזור ה-26 בליגה ב' דרום ב' נערך אחר הצהריים. במגרש בגבעת זאב אירחה בית"ר המקומית את מכבי עירוני נתיבות. בדקה ה-70 ביתרון 1:0 למכבי עירוני נתיבות, הורחק קפטן בית"ר גבעת זאב יוני לאחר שקפטן בית"ר גבעת זאב יוני אליאב הורחק בכרטיס צהוב שני ואדום. האחרון לא אהב את ההרחקה ובתגובה זרק את סרט הקפטן על שופט המשחק שבתגובה שרק לסיום המשחק.

יש לציין בית"ר גבעת זאב סיימה את המשחק עם שלושה שחקנים מורחקים: יוני אליאב, בנימין בן עדי ועוז ימין. הקבצה שירדה לליגה ג' ומדורגת במקום ה-16 ואחרון בליגה ב' דרום ב'. בקבוצה טענות קשות אל צוות שיפוט המשחק.

מורדי ועקנין מאמן הקבוצה אמר ל"דאבל פס": "אני 35 שנה בכדורגל ואפשר להגיד באמת עברנו הכל, היום נשברו שיאים מבחינת השיפוט. זה לא שאני מופתע מהרמה של השיפוט, אני מכיר את הליגה הזאת מצוין ואת השופטים בליגה הזאת. מה שהיה היום אני אומר את זה בעדינות שווה בדיקה של מודיעין אזרחי. שופט וקוון מתחילת המשחק רק מאיימים על שחקנים, שריקות שלא קשורות למשחק בכלל. שחקן מקבל כרטיס אדום והוא איננו קשור למהלך המשחק בכלל, פשוט התעללות בקבוצה שגם ככה ירדה ליגה ובאה לכבד ולשחק ספורטיבי. אבל את מי זה מעניין, יזמינו אותנו לדיון, ירחיקו אותנו, יתנו קנס ובזה הסתיים הסיפור. אני לא מצדיק שחקנים שמורחקים, אבל היום אני מבין אותם, אין לי מה להגיד".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תצוגת שיפוט
(יוסי כהן: 17:52 15-03-2019)
אני חייב לציין שהיום נוכחתי במשחק כגורגל בגבעת זאב ואני רואה הרבה כדורגל אבל תצוגת שיםוט שראיתי היום עוברת כל גבול כאילו לקחו שלשה שופטים מכלא איילון ממש שלשה עבריינים שהתעללו בקבוצה הביתית לא היו דברים כאלה שחקן שלא שייך כלל לאירוע מקבל כרטים אדום
2
גבעת זאב
(מני: 23:14 15-03-2019)
מה קשור מודיעין אזרחי במידה והיה משהו לכאורה שופט לא היה מפוצץ משחק וגם ככה כבר ירדתם ליגה שחקו בשביל הכייף ותבנו קבוצה שתחזור לליגה ב
3
זאב
(גבעת : 12:21 16-03-2019)
איך שנראה המגרש ככה אתם נראים,בושה , תסעו למעלה אדומים,,,,פרות להשתין לא הייתי נותן,אז קודם תראו איך אתם נראים

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית ממשחקי הפלייאוף?