לקראת מחזור אמצע השבוע בליגות ג'

שחקני השקמה (פייסבוק הקבוצה) שחקני השקמה (פייסבוק הקבוצה)
מחזור של הכרעות בליגות ג' כאשר בליגה ג' גליל תחתון, שומרון ותל אביב זהות העולה לליגה ב' יכולה להיקבע כבר השבוע

ליגה ג' גליל עליון
מוליכת הטבלה, צעירי סכנין, תתארח אצל הפועל איחוד בני סמיע. בסכנין מבינים ניצחון ומנגד הפסד של חצור הגלילית יקרב את הקבוצה צעד נוסף אל כרטיס העלייה. מ.ס חצור הגלילית השנייה בטבלה תארח במגרשה הביתי את הפועל בני בענה ותצפה למעידה של המוליכה במטרה להשתוות במאזן הנקודות.

שאר משחקי המחזור:
מכבי אחווה סכנין - אחי ביר אל מכסור.
הפועל דיא חנא - הפועל נהריה.
הפועל בני טובא זנגריה - הפועל תרשיחא.

ליגה ג' גליל תחתון
מוליכת הטבלה, ביר אל מכסור, (47 נק') תתארח למשחק חוץ אצל מכבי בסמת טבעון. מוליכת הטבלה מוליכה בהפרש 5 נקודות מהשנייה מכבי עירוני יפיע (42 נק'), כאשר ניצחון של הקבוצה ומנגד איבוד נקודות של יפיע יעניק לקבוצה את כרטיס העלייה לליגה ב'. מכבי עירוני יפיע תתארח אצל מועדון ספורט כדורגל שפרעם ותצפה למעידה של המוליכה במטרה לצמק את הפרש הנקודות בין הקבוצות.

שאר משחקי המחזור:
מכבי קרית ים - עירוני בני שעב.
הפועל צעירי כעביה - צעירי עילוט.
מכבי כפר מנדא - אהלי טמרה.

ליגה ג' יזרעאל
מועדון ספורט פרדס חנה תתארח אצל אחי ערערה. פרדס חנה תשוב למשחקי הליגה לאחר המחזור הקודם בו לא שיחקה. מכבי אום אל פאחם תתארח במקביל במשחק חוץ אצל בית"ר עין מאהל. שתי הקבוצות עם מאזן נקודות זהה (50 נק'), כל תוצאה עשויה לחרוץ את מאבק כרטיס העלייה לליגה ב'.

שאר משחקי המחזור:
איחוד צעירי איכסל - בני מושרפה.
בית"ר אום אל פאחם - הפועל אלבטוף.
מכבי בני מוקיבלה - מ.ס כפר כמא.

ליגה ג' שומרון
מכבי נווה שאנן מוליכת תצא למשחק חוץ מול הפועל בני ג'סר אזרקא בציפייה להבטיח את העלייה לליגה ב' בסיום המחזור. השנייה בטבלה, בית"ר חיפה, תארח במגרשה הביתי את בית"ר קרית אתא, ותנסה להבטיח את המקום השני בליגה. הפועל עירוני אור עקיבא תארח במגרשה הביתי את מכבי אחווה פרדיס, אור עקיבא לאחר ההפסד מול נווה שאנן יודעת שהפסד נוסף יסכן את המקום השלישי.

שאר משחקי המחזור:
הפועל קרית חיים - מ.ס טירת הכרמל.
בית"ר פרדס חנה - מכבי ברקאי.
הפועל קרית ים - מכבי עוספיה.

ליגה ג' שרון
העולה החדשה לליגה ב', הפועל קלנסווה, תארח את הפועל ג'לגוליה. מוליכת הטבלה נמצאת עונה נהדרת ותחפש המשכיות מול האורחים מג'לגוליה שסיימו את העונה. השנייה מכבי עירוני כפר יונה אשר נוצחה אמש (שני) על ידי צעירי טירה 1:2, והפועל פרדסיה תארח במגרשה הביתי את מ.ס קולט נתניה ותנסה לצמצם את הפרש הנקודות מהמקום השני.

שאר משחקי המחזור:
ניבראס כפר קאסם - בני רעננה.
מכבי השרון נתניה - ספורטינג תל אביב.
בני טירה - עירוני אריאל.

ליגה ג' תל אביב
מוליכת הטבלה, עוצמה חולון, תתארח אצל בית"ר יפו ותנסה להבטיח בסיום המשחק את כרטיס העלייה לליגה ב'. השנייה מכבי השקמה תתארח במשחק חוץ אצל אינטר עלייה תל אביב, כאשר תנסה לשמור על רצף הניצחונות והמקום השני בליגה. בני יהוד השלישית תארח במגרשה הביתי את אליצור יפו.

שאר משחקי המחזור:
הפועל רמת ישראל - הפועל צפרירים חולון.
לזרוס חולון - מכבי ספרטק רמת גן.
מכבי פרדס כץ - מכבי עירוני אור יהודה.
הפועל נווה גולן - אליצור יהוד.

ליגה ג' מרכז
הפועל גדרה ובית"ר יבנה יהיו במרכז העניינים במאבק על הכרטיס לליגה ב'. הפועל גדרה תתארח אצל בית"ר אשדוד, ובית"ר יבנה תתארח אצל צעירי לוד. השלישית בטבלה, הפועל בני אשדוד, תצא למשחק חוץ בבית"ר גדרה.

שאר משחקי המחזור:
עירוני בית שמש - הפועל מבשרת ציון
מ.ס. רמלה - מכבי קריית עקרון
אשדוד סיטי - הפועל מצליח
הפועל טירת שלום - מ.ס. ראשון לציון
מכבי עירוני בת ים - הפועל רמלה

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
1 צודק
(דוד: 07:50 20-03-2019)
מי שעושה בלאגן בסוף עונה ואיבד כיוון זה ההנהלה . חילופי מאמנים ??? היו צריכים לעשות חילופי מנהלים. ראש המועצה תתעוררו

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתעלה העונה ללאומית?