"בית"ר פרדס חנה זה מועדון ובית חם לשחקני כדורגל"

בית בית"ר פרדס חנה (אבישי מלול)
כך אמר קפטן בית"ר פרדס חנה, חיים דוקרקר, לאחר ניצחון קבוצתו 0:1 בדרבי על מכבי ברקאי

המחזור ה-24 בליגה ג' מחוז שומרון שוחק בסוף השבוע האחרון. במגרש בפרדס חנה, אירחה בית"ר המקומית את מכבי ברקאי לדרבי מסקרן בין שתי הקבוצות שסמוכות זו לזו בטבלה. המחצית הראשונה הייתה שקולה לאורכה ששחקני שתי הקבוצות מגיעים למצבי הבקעה אך המחצית מסתיימת ללא שערים.

במחצית השנייה שחקני בית"ר פרדס חנה החלו ללחוץ על שער האורחים, ובתוספת הזמן בדקה ה-94 היה זה חלוץ הקבוצה, פז בן דקון, שכבש את שערו ה-8 העונה ולהעניק ניצחון לקבוצתו בדרבי ושלוש נקודות.

מי שחגג את הניצחון בדרבי דקות ארוכות והיה מהמצטיינים במגרש הוא קפטן הקבוצה, חיים דוקרקר, קפטן שהגיב בסיום המשחק: "אמנם זה משחק תחתית אך יש המון יוקרה מעין דרבי מקומי. היה חשוב לנו לנצח, אחרי מחצית ראשונה שקולה, פתחנו את המחצית השנייה בלחץ ללא הרף על שערה של ברקאי ולבסוף הגיע גם השער המתוק של פז בן דקון".

רבים סימנו אתכם כקבוצה אשר תיאבק בחלק העליון העונה. מה היה חסר לבית"ר פרדס חנה העונה?
"בפתיחת העונה חשבנו שנקבל תקציב מהמועצה המקומית אך לבסוף הוחלט שלא דבר שפגע בקבוצה והכנות לעונת המשחקים. התבססנו על שחקני בית והמאמן חיים כהן. כולם בקבוצה לא מקבלים שכר ומגיעים בהתנדבות, מהלב ומהנשמה".

ליגה ג' מחוז שומרון העונה הציגה בניגוד לשנים האחרונות סטטוס קו בצמרת הליגה, 3 קבוצות עם השקעה כספית וסגל שחקנים מנוסים ליתר קבוצות הליגה. כיצד זה השפיע עליכם?
"לא הסתכלנו העונה על הצמרת, היה יותר חשוב לנו שהקבוצה תתקיים על אף שהמועצה המקומית איננה תקצבה את הקבוצה. השחקנים לצד המאמן באו מהלב למען המועדון ולמען יו"ר הקבוצה ג'קי שושן".

במקביל אליכם מ.ס פרדס חנה/כרכור עונה חיל בליגה ג' מחוז יזרעאל. יש מקום ל2 קבוצות כדורגל בפרדס חנה?
"זה לא עניין שלנו, יש את המועצה המקומית והיא צריכה לקבל את ההחלטות. בית"ר פרדס חנה זה מועדון ובית חם לשחקני כדורגל תחת יו"ר הקבוצה ג'קי שושן שעושה הכל למען המועדון וההצלחה שלו".

משהו לסיום?
"רוצה להודות ליו"ר הקבוצה ג'קי שושן שנלחם למרות חוסר ההקצבה מהמועצה שיהיה לקבוצה הזאת זכות קיום. למאמן הקבוצה חיים כהן שמגיע אימון אחר אימון ומנסה לחבר וללכד את כולם בהתנדבות מלאה. רוצה לברך את חברי לקבוצה שמשחקים מהלב והנשמה וכמובן לשוער הקבוצה אייל כהן שהציל אותנו העונה במספר משחקים ביכולת יוצאת דופן".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כתבה הזויה
(שחקן: 14:28 25-03-2019)
את מי מעניינת הקבוצה פח הזאת,טוב שלא עשיתם כתבה על קבוצות יותר חלשות ובלי אוהדים.
2
משפחה אדירה
(יוסי קרלוס: 16:10 25-03-2019)
אני שיחקתי בפרדס חנה בסוף הקריירה מצאתי שם אנשים אדירים וטובים שהקבוצה זה הנשמה שלהם משקיעים ודןאגים בלי סוף לשחקנים לכל מה שהם צריכים .ג'קי שושן איש נדיר שנותן את כולו לקבוצה .מאחל לכם הצלחה ואל תשכחו שבית"ר זה אימפריה
3
יאללה ביתר
(פרדס חנה: 20:46 25-03-2019)
חיים דוקרקר נשמה!
4
פרדס חנה
(אריה פסקל : 10:24 13-04-2019)
רשית מזל טוב למ. ס פרדס חנה על העפלה לליגא ב אני חושב כדאי להצליח בגדול מאוד צריך לעסות אחווה בישוב ולהפריד בין פוליטיקה וספורט לאחד את שני הקבוצוחת וליקרו לקבוצה עירוני פרדס חנה כרכור ההנהלה שתתאחד יחד אים גבי בן שושן להבי 4 שחקני חיזוק והמועצה תת

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?