הקרב על המקום הראשון: שמשון ת"א ואור יהודה ראש בראש

שחקני שמשון - יחגגו בשישי עליית ליגה? (ליאור טיירי) שחקני שמשון - יחגגו בשישי עליית ליגה? (ליאור טיירי)
מחזור אחד לסיום העונה והמתח בשיאו. הפתעת העונה שמשון ת"א מובילה את הטבלה ב-2 נקודות על פני אור יהודה מחזור אחד לסיום העונה. במקרה של תיקו במשחק של שמשון וניצחון של אור יהודה, נזכה למשחק מכריע. שלומי והבה מנתח

אור יהודה תארח את שמשון טייבה שצריכה נקודות על מנת להתרחק ממשחקי המבחן. במקרה של ניצחון של אור יהודה, שמשון ת"א תהיה חייבת לנצח בוולפסון את קרית אונו על מנת לעלות מיידית לליגה א'.

אבל במידה ואור יהודה לא תעלה ליגה צפוי אסון ספורטיבי בעיר. יעקב טל צפוי לסיים את תפקידו, וגם עתידו של גיא פרץ מוטל בספק. הכישלון הוא כל כולו שלהצוות המקצועי והצוות שבנה את הסגל באור יהודה. ראשת העיר, ליאת שוחט, העמידה תקציב בלתי נגמר בדרישה אחת - עלייה מהמקום הראשון. שאפו ענק לליאת על המשאבים והתמיכה הבלתי פוסקת לקבוצה. כמו כן, ביחד עם יאיר משיח נבנה לקבוצה איצטדיון ומתקן מדהים בעיר.

קצת הזוי שבמשחקה האחרון של שמשון ת"א הגיעו 200 אוהדי אור יהודה למגרש בבאקה כדי לעודד את ג'ת אלאהלי במשחק של שמשון. במהלך המשחק נפצע רפי סגל ליד קהל אור יהודה וזכה "לברכות", יריקות וגידופים. ואני שואל שאלה אחת את אוהדי אור יהודה, האם רפי סגל אשם במצב שלכם? האם אין לכם טענות כלפי המאמן? ההנהלה? מועדון שבקלות יכול להיות בטופ של ליגה א' עם ראשת עיר מדהימה מוצא את עצמו כנראה עונה נוספת בליגה ב'. במידה ובאמת שמשון ת"א יעלו ליגה צפויה מהפכה באור יהודה, כי אנחנו עדים פה לאחד הכשלונות הגדולים ביותר בתולדות ליגה ב' - עם תקציב עצום, קהל עצום וסגל שחקנים נוצץ.

מצד שני, שמשון תל אביב, פשוט לא אמיתי מה שהקבוצה הזו עושה השנה. הדבר הבולט לעין הוא ההצלחה של צביקה לוי אבל במבט לאחור אנחנו רואים ששמשון היא חממה למאמנים. שמעון ועקנין סיים בהצלחה שתי עונות בפלייאוף העליון שמתוכן אחת במקום השני, מה שמקנה הרבה נקודות זכות לבעלים, רועי עובדיה, שהניהול שלו פשוט מושלם - כסף בזמן, חדר הלבשה מדהים, סגל שחקנים אדיר בתקציב נמוך (דבר שהוא בלתי נתפס במונחי ליגה ב') ועומרי פרל אחד ויחיד.

הניהול והשקט של רועי עובדיה הוא מה שנותן למאמנים את השקט והיסודות לעבוד איתם ואת ההזדמנות הזו צביקה לוי לקח בשני ידיים , תוסיפו לזה סגל שחקנים רעב ואת הקפטן, נאור הלוי, שנותן את כל כולו להצלחת הקבוצה ותקבלו מועמדת בכירה לעלייה ליגה.

המשחק הקרוב הוא בעצם משחק של מועדון שלם, עדיין לא ברור איך שמשון ת"א תתנהל בליגה א' אבל אני בטוח שיעמידו שם קבוצה חזקה כמו שכל שנה עושים שם רועי עובדיה ועמי פזטל.

התקציב הנמוך של הקבוצה חייב לגדול אם הם רוצים לשרוד בליגה בשנה הבאה. אין ספק שניצחון של שמשון ת"א יזניק את צביקה לוי בהמשך הקריירה לקבוצות חזקות בליגה א', והמחזור הקרוב מרתק ומותח עד הדקה האחרונה. חשוב לציין שבקרית אונו יש לחץ רב לקראת המשחק, מצד אחד יש יריבות חזקה של מספר שנים בין קרית אונו לאור יהודה ומצד שני אודי כבודי רוצה פלייאוף עליון והוא עובר לחצים גדולים השבוע על מנת לצאת עם נקודות. צפוי לנו משחק מחזור מותח ומסקרן.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
200 אוהדים???
(אהוד שרוף של שמשון: 15:24 04-04-2019)
אדון כתב נחמד אני מציע לך לבדוק את המקורות שלך. בתור אחד שהיה במגרש היו אולי 7 אוהדים של אור יהודה ולא 200, וזה נכון שירקו וקיללו את רפי סגל אחרי שנפצע אבל זה לא מפתיע כי זאת התנהגות שלהם כל השנה !!!
2
לאור יהודה
(ינ: 16:29 04-04-2019)
שכל אוהדי אור יהודה ילכו כפרה על כל שחקן שחקן ואוהד של שמשון אמן
3
שרון
(שרון: 17:25 04-04-2019)
כמה אוהדי שמשון היו?
4
החצוף הזה בסיום המשחק בא לכיוון הקהל והקניט אותם . במקום לשמוח עם קבוצתו על הנצחון הנ״ל בחר להכנס לתחומי המגרש על הדשא ופשוט ללעוג ולהקניט את האוהדים של ג׳ת ( היו גם אוהדי אור יהודה) . שמשון כהרגלה בזבזו זמן והיו לא ספורטיביים.
5
לא הזכרת אורן יחזקאל
(יוסי: 18:34 04-04-2019)
אורן יחזקאל ניכנס לחדר של השופט לפני המשחק צריך לבדוק. שחקן של שימשון שאותו ציינת אתה לא אומר מה הוא עשה לאוהדי אור יהודה. מה זה שייך מה יש בין קרית אונו לאור יהודה בגלל היריבות הם צריכים לתת לשימשון את המשחק. כל הליגה מדברים על מכירות
6
הכל בסדר שיהיה בהצלחה לשמשון או לאור יהודה אך חייבים לחקור את המעורבות של אורן יחזקאל (מקורב לשמשון וסוכן שחקנים) האיש הזה קבע מספר תוצאות בסיבוב השני של ליגה ב׳ דרום א׳. מישהו צריך לעצור את התופעה הפסולה הזאת.
7
פירמינו
(לפיטוסיפכל: 19:41 04-04-2019)
פעם היו כתבים שרושמים מה שצריך היום כל כתבה עולה כסף מחר אני משלם כסף ועושים עלי כתבה ואני בכלל שחקן פינג פונג לא נמאס לכם אם החארטות 200 אוהדים היו שם בלחץ 6 מעניין כמה שילמו לכם הפעם
8
כתב ?
(אני בכלל לא מפה: 19:53 04-04-2019)
זה כתב ספורט או אוהד שמשון ? לא ברור...
9
רפי סגל
(שלומי אלבס: 21:07 04-04-2019)
זה השחקן שיעלה את שמשון ליגה אחלה שחקן יכול לגמור משחק ברגע
10
אז אתה רומז בעצם
(אוקן: 21:35 04-04-2019)
שקרית אונו יפתחו רגליים.. הם שונאים את אור יהודה. גם עמישב פתחו רגליים נגד שמשון. הרבה פתיחות רגליים היו השנה נגד שמשון
11
אור יהודה נגד צעירי טייבה לא שמשון
12
אולי אים ישחקו בונקר עים מתפרצות .גם לא בטוח שיעזור...אור יהודה שרפה מיליון וחצי ש"ח ע"ח ארנונה בזבוז אדיר לתושבים.
13
עלוב
(נועם: 16:42 05-04-2019)
כתב עלוב וחסר יכולת ביטוי מקצועית עושה רושם שאתה משכתב כתבות. יכלת להציג זאת כקרב ספורטיבי של שתי קבוצות ששברו שיא במירוץ.
14
הלב ינצח
(שחר: 18:18 05-04-2019)
כל הקומבינות של שמשון לא יעזור לא ניר מלכה הליצצצן ולא אורן יחזקאל ניתן את הלב ונעיף אותכם לדפי ההיסטוריה מגעילים
15
הגינות
(תומר דוד: 18:58 05-04-2019)
אור יהודה עם תקציב של 450 אלף שח אור יהודה הרבה יותר טובים משמשון עובדה שקרית אונו החמיצו 4 שערים הצלה של שמשון מהקו למזלם בוא נראה יום שלישי במגרש נטראלי שמשון מנסים לדחות תמשחק הם נופלים מהרגליים כמו כן נקווה לשיפוט הוגן שהטוב ביותר ינצח
16
יש משחק קובע
(אלי אהרון: 07:13 06-04-2019)
בהצלחה לאור יהודה כל הכבוד לקרית אונו על הספורטביות

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?