שישי ושערים החל מ-14:00, במוקד: אום אל פאחם מול קריית אתא בצפון, מ.ס. כפר קאסם מול אדומים בדרום

מחזור נוסף בליגה א' (וואסים מוואסי) מחזור נוסף בליגה א' (וואסים מוואסי)
המחזור ה-27 בליגה א' מבטיח משחקים חמים ומרתקים במיוחד. איתי קיפרמן מחכה לכם באולפן יחד עם מיטב השדרים לקראת שלוש שעות שידור משובחות ומרתקות החל מ-14:00

המחזור ה-27 בליגה א יעמוד במרכזה של "שישי ושערים", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט.

במחוז הדרומי המשחק המרכזי ייערך בכפר קאסם שם המוליכה תשחק מול הרביעית בטבלה אדומים אשדוד. חניכיו של איסמעיל עמאר יודעים כי כל מעידה משמעותית וירצו להוכיח את עליונותם גם במשחק הזה. השנייה בטבלה, הכח רמת גן, תצא למשחק חוץ קשה מול הבקעה שבעצמה רוצה את הנקודות במאבק ההישרדות. משחק בין קבוצות האוהדים יהיה המפגש בין מכבי קביליו יפו לביתר נורדיה. משחקים נוספים: מחנה יהודה מול הרצליה ושמשון כפר קאסם מול ירמיהו חולון.

להאזנה לחצו כאן!

במחוז הצפוני המשחק המרכזי ייערך בעכו שם עירוני קריית אתא תנסה לעשות סנסציה מול הראשונה בטבלה הפועל אום אל פאחם. כל תוצאה פרט לניצחון קל של שמעון הדרי ושות תיחשב להפתעה. השנייה בטבלה, הפועל באקה אל גרבייה, תצא למשחק חוץ קשה מול הפועל מגדל העמק. הפועל הרצליה רוצה להמשיך ולהיאבק על מקום גבוה בפלייאוף העליון ותארח את מכבי צור שלום. קרב מרתק יהיה המפגש בין בני זלפה לבין עירוני טבריה. משחקים נוספים: ירושלים מול רובי שפירא חיפה, נשר מול כאוכב וטירה מול אסי גלבוע.

איתי קיפרמן כבר מחכה לכם באולפן ומיטב שדרי התוכנית פרוסים מגרשים השונים ברחבי המדינה בכדי לשדר לכם את כל השערים, האירועים, ההתפתחויות והפרשנויות בשלוש שעות חמות ומרתקות במיוחד של כדורגל ישראלי טהור ומזוקק.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליגה א דרום
(פלג: 15:17 05-04-2019)
למה מתעלמים מליגה א דרום בשידור???
2
הזהרנו
(אוהד מגדל: 16:06 05-04-2019)
המשחק בין טירה לאסי לו כשר בושה לליגה הזו להתאחדות נא לחקור משחק זה מכור להפסיק את המשחקים

סקר דאבל פס

לפי משחקי הגביע וההכנה, מי הולכת לאכזב השנה?