לקראת משחקי הפלייאוף בליגה ג'

שחקני הפועל גדרה (פייסבוק הקבוצה) שחקני הפועל גדרה (פייסבוק הקבוצה)
בין משחקי הפלייאוף: הפועל טובא זנגריה תארח את מ.ס חצור הגלילית, מכבי השקמה תפגוש את בני יהוד והפועל גדרה תארח את בני אשדוד

ליגה ג' גליל עליון:
הפועל טובא זנגריה תארח את מ.ס חצור הגלילית. שתי הקבוצות מגיעות למשחק הפלייאוף במטרה לנצח ולהעפיל למשחק הגמר מול המנצחת מליגה ג' גליל תחתון. הקבוצה הביתית מציגה העונה סגל שחקנים ותיק ומנוסה בניהם: אייל וקראט, יוגב אלישע, פאדי בדראני. לקראת המשחק הקבוצה ניצחה במחזור האחרון במשחק החוץ בתוצאה 1:9 את הפועל בני בענה.

הקבוצה המפתיעה של העונה בליגה ג' גליל עליון, מ.ס חצור הגלילית, תצא למשחק הפלייאוף לאחר המחזור האחרון בו שיחקה מול מכבי אחווה שעב וניצחה בתוצאה 0:2. בחצור הגלילית מאמינים שניתן לשחזר את הניצחון במסגרת הסיבוב הראשון, בו ניצחה 1:2 במגרשה הביתי. בסיבוב השני נוצחה הקבוצה בטובא בתוצאה 2:0.

ליגה ג' גליל תחתון:
מכבי עירוני יפיע תארח באצטדיון בעילוט את מכבי בסמת טבעון למפגש מסקרן בו תיקבע זהות העולה, שתשחק בגמר הפלייאוף מול המנצחת בליגה ג' גליל עליון. ביפיע ינסו להתאושש מההפסד במחזור האחרון מול העולה החדשה ביר אלמכסור. הקבוצה הציגה לאורך העונה יכולת טובה וכושר משחק טוב, ונאבקה עד למחזור סיום העונה על כרטיס העלייה. בקבוצה מצפים להמשכיות במסגרת משחקי הפלייאוף כבר במשחק מול בסמת טבעון. יפיע ינסו לכפר על ההפסד בסיבוב הראשון בו ניצחה בסמת טבעון 0:3, אך בסיבוב השני ניצחה יפיע בתוצאה 4:6. מכבי בסמת טבעון יוצאת למשחק לאחר הניצחון במחזור סיום העונה 1:6 על מכבי בועיינה נוג'ידאת. הקבוצה סיימה את העונה במקום השלישי, ותנסה לייצר המשכיות במשחק הפלייאוף כבר במשחק מול יפיע ולהעפיל למשחק הגמר מול המנצחת מליגה ג' גליל עליון.

ליגה ג' יזרעאל:
מכבי אום אל פאחם תארח את הפועל עין סהלה, כאשר הקבוצה הביתית תנסה להעפיל לליגה ב' דרך משחקי הפלייאוף. בקבוצה נערכים לקראת המשחק בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון ועונת המשחקים תסתיים מוקדם מהצפוי עבור הקבוצה שרבים סימנו אותה כעולה לליגה ב' בסיום עונת המשחקים. במסגרת המחזור האחרון שיחקה הקבוצה במשחק החוץ בו הביסה בתוצאה 0:8 את מכבי גבעת אולגה. הפועל עין סהלה יוצאת לאום אל פאחם לאחר עונה מוצלחת בה הקבוצה מעפילה למשחקי הפלייאוף לאחר ניצחון 0:1 על מועדון ספורט כפר כמא יריבתה למקום השלישי. בסיבוב הראשון אירחה עין סהלה במגרש בג'סר אל זרקה ונוצחה בתוצאה 3:0. בסיבוב השני אירחה מכבי אום אל פאחם וניצחה בתוצאה 0:1.

ליגה ג' שומרון:
בית"ר חיפה צפגוש את בני קלנסוואה למשחק מסקרן בין הקבוצות. בבית"ר חיפה מאמינים כי לאחר ההצלחה העונה בליגה הקבוצה תשחזר את היכולת גם במשחקי הפלייאוף. הקבוצה מגיעה למשחק מול קלנסוואה לאחר הניצחון הביתי 1:6 על מכבי אחווה פרדיס. מנגד, האורחים מקלנסוואה עם סגל השחקנים הצעיר, הוכיחו אופי רב לאורך עונת המשחקים בה סיימו במקום השלישי והקדימו את הפועל אור עקיבא. במחזור האחרון נוצחה הקבוצה במשחק החוץ על ידי הפועל בני ג'סר אל זרקה בתוצאה 3:2. בסיבוב הראשון אירחה את בית"ר חיפה וסיימה בתיקו 2:2, תוצאה זהה הסתיימה גם בסיבוב השני בין הקבוצות.

ליגה ג' שרון:
מכבי עירוני כפר יונה תארח לדרבי מסקרן את הפועל פרדסייה. כפר יונה עם מאמנה, אמיר אברהם, הוכיחה אופי לאורך עונת המשחקים על פני יתר קבוצות הליגה וסיימה במקום השני. לקראת המשחק הקבוצה הביסה במחזור האחרון 1:7 את ספורטינג תל אביב ומגיעה מוכנה לקראת המשחק מול פרדסייה בתקווה להעפיל למשחק הגמר. מנגד, האורחים מפרדסייה רושמים עונה מוצלחת בה סיימו במקום השלישי בליגה, כאשר הקדימה את עירוני אריאל, בני רעננה וספורטינג תל אביב. הקבוצה ניצחה במחזור האחרון במשחק החוץ 2:4 את בני רעננה.

ליגה ג' תל אביב:
מכבי השקמה תפגוש בבני יהוד למשחק מסקרן בו המנצחת תשחק בגמר הפלייאוף. השקמה רושמו הצלחה אדירה העונה בה הקבוצה סיימה במקום השני בליגה,  עם הפרש 5 נקודות מהמוליכה עוצמה חולון. המשחק יערך במגרש האימונים בר"ג סמוך לאצטדיון הלאומי הקבוצה ניצחה במחזור האחרון 1:4 את שיכון ותיקים ר"ג. בני יהוד שהעפילה בעונה שעברה ממשחקי הפלייאוף, והגיעה עד למשחק המבחן מול הפועל קריית אונו בו נוצחה, תנסה לשחזר את ההצלחה מהעונה שעברה. הקבוצה ניצחה במחזור האחרון 1:2 את מכבי ספרטק רמת גן והיא תגיע למשחק עם ציפייה להמשכיות. בסיבוב הראשון אירחה מכבי השקמה ונוצחה בתוצאה 4:1, בסיבוב השני אירחה בני יהוד וסיימה בתיקו 3:3.

ליגה ג' מרכז:
הפועל גדרה תארח את הפועל בני אשדוד בשחזור משחק הפלייאוף מהעונה שעברה, בו ניצחה הפועל גדרה בתום בעיטות עונשין לאחר הארכה (2:2). הקבוצה הביתית, חרף אבדן כרטיס העלייה במחזור סיום העונה לבית"ר יבנה, תנסה להתאושש דרך משחקי הפלייאוף במטרה להעפיל לליגה ב'. במחזור סיום העונה שיחקה הקבוצה מול מ.ס רמלה והביסה אותה 2:5. בעונה שעברה גדרה שיחקה במשחקי הפלייאוף ונוצחה על ידי עירוני כסייפה במשחק הגמר. הפועל בני אשדוד תצא למשחק החוץ בגדרה במטרה להמשיך בעונה הגדולה, ולנקום על ההפסד בעונה שעברה לגדרה במשחק הפלייאוף. הקבוצה סיימה במקום השלישי והקדימה את יריבתה מכבי קריית עקרון. במחזור האחרון ניצחה אשדוד את צעירי לוד בתוצאה 1:9. בסיבוב הראשון ניצחה הפועל גדרה באשדוד בתוצאה 1:3, ובסיבוב השני הסתיים המשחק ללא הכרעה 0:0.

ליגה ג' דרום:
מכבי באר שבע תארח באצטדיון בוסרמיל את מכבי ערד תמר. הקבוצה הביתית תנסה לשוב חזרה לליגה ב' בזהה לצעירי רהט. במסגרת המחזור האחרון שיחקה ב"ש בחוץ מול הפועל מטה יהודה והביסה אותה בתוצאה 2:9. מנגד, האורחים מערד ינסו להפתיע בבאר שבע את הקבוצה הביתית, כאשר ערד התארחה במחזור האחרון אצל מכבי עירוני חורה ניצחה 3:6, ולכן סיימה במקום השלישי, עם הפרש נקודה בלבד מהפועל מרחבים אופקים. בקבוצה מצפים לנצח ולהעפיל למשחק הגמר לאחר האכזבה בשנה שעברה. בסיבוב הראשון אירחה מכבי באר שבע וניצחה בתוצאה 1:2, ובסיבוב השני ניצחה מכבי באר שבע במגרש בערד בתוצאה 2:4.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש לכם מאמן מוכשר ביותר אם היה מתחילת עונה כבר מזמן אינו חוגגים אבל עכשיו זה היה יותר מתוק יאלה הפעול בהצלחה
2
ביתר חיפה לליגה ב
(יעקב: 16:56 08-04-2019)
קבוצה מעולה שמקומה עליית ליגה
3
ביתר חיפה כל הכבוד
(יעקב: 18:20 08-04-2019)
ניצחון אדיר להמשך העלייה

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?