שישי ושערים ב-14:30, במוקד: אום אל פאחם מול באקה בצפון, כפר קאסם נגד נורדיה בדרום

המחזור ה-28 בליגה א' מבטיח משחקים חמים ומרתקים במיוחד. זיו אמויאל מחכה לכם באולפן יחד עם מיטב השדרים לקראת שלוש שעות שידור משובחות ומרתקות החל מ-14:30

להאזנה לחצו כאן!להאזנה לחצו כאן!מוד במרכזה של "שישי ושערים", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט.

במחוז הדרומי, המשחק המרכזי ייערך בטדי שם בית"ר נורדיה תארח את המוליכה מועדון ספורט כפר קאסם שתנסה להביא את היכולת מהמשחק הגדול בשבוע שעבר מול אשדוד. השנייה בטבלה, הכח רמת גן, תשחק בקרב קצוות מול הפועל מחנה יהודה שמצדה עדיין רוצה להישאר במאבק ההישרדות. אדומים אשדוד שהובסו בשבוע שעבר מול כפר קאסם ינסו להציל את הכבוד מול בית"ר כפר סבא וקרב מרתק נוסף יהיה בשכונת התקווה שם ייערך הדרבי האזורי בין הפועל כפר שלם לקביליו יפו.

משחקים נוספים: אזור מול בקעה, הרצליה מול ירמיהו חולון, שמשון כפר קאסם מול יבנה וקריית גת מול שעריים.

להאזנה לחצו כאן!

במחוז הצפוני המשחק המרכזי ייערך באום אל פאחם שם העולה הטרייה, הפועל אום אל פאחם, תארח לקרב מרתק את השנייה בטבלה הפועל באקה אל גרבייה כאשר זה יהיה בעיקר קרב על היוקרה. השלישית הפועל הרצליה תצא למשחק קשה מול אסי גלבוע ואילו אחת הקבוצות הכושלות של העונה, עירוני טבריה, תארח את הפועל קריית אתא.

משחקים נוספים: כפר קנא מול ירושלים, רובי שפירא מול נשר, כאוכב מול טירה וצור שלום מול זלפה.

זיו אמויאל ואיתי קיפרמן כבר מחכים לכם באולפן שם יארחו את מאמנה של עירוני אשדוד, שי מאור, ומיטב שדרי התוכנית פרוסים מגרשים השונים ברחבי המדינה בכדי לשדר לכם את כל השערים, האירועים, ההתפתחויות והפרשנויות בשלוש שעות חמות ומרתקות במיוחד של כדורגל ישראלי טהור ומזוקק. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סאסי שתיקבר כמו שקברת את הפועל
(מחטבי חרסינה בסלון: 14:38 12-04-2019)

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?