הפועל ביר אלמכסור העפילה לליגה ב'

חגיגות השמחה בכפר ביר אלמכסור בשבוע האחרון אינם זכורות בשנים האחרונות. קבוצת הכדורגל של הכפר העפילה בסיום עונת המשחקים 2018/19 לליגה ב' לאחר שנה של קשיים ותהפוכות

קיץ 2018/19 הפועל ביר אלמכסור פותחת עונה במטרה להתברג בחלק העליון בליגה ג' גליל תחתון. במחזור הפתיחה יצאה הקבוצה למשחק חוץ באצטדיון בעילוט מול צעירי נצרת בו נוצחה 1:0. הקבוצה שהוקמה לפני שנתיים במטרה להחזיר את ימי הפועל הגדולים של שנות ה-90 ותחילת 2000, פתחה את עונת המשחקים עם סגל שחקנים דליל ללא שום הכנה ותנאים קשים שבין השאר שיחקו ללא מגרש ביתי ובהנהלה שקלו את המשך קיום הקבוצה אך עד מהרה התוצאות לא איחרו להגיע ולבסוף זה השתלם בכרטיס עלייה לליגה ב'.

השמחה בקהל (פייסבוק ביר אלמכסור)

הפועל ביר אלמכסור הוליכה לאורך כל עונת המשחקים  את ליגה ג' גליל תחתון אך בשבועיים האחרונים טרם המפגש מול מכבי עירוני יפיע השנייה בטבלה והיריבה למאבק כרטיס העלייה, האווירה בקבוצה הייתה מתוחה ובנוסף היה לחץ עצום על השחקנים והצוות המקצועי.

לכן, בהנהלה יזמו מהלך במטרה להוריד את הלחץ סביב הקבוצה ובקרב השחקנים, ומינו מאמן מנטאלי לקבוצה במטרה לעלות את המוראל והמוטיבציה בקרב השחקנים. על כר הדשא שחקני ביר אלמכסור הגיעו למשחק העונה מול מכבי עירוני יפיע בידיעה שניצחון ותיקו מעלים את הקבוצה, ומנגד הפסד ומכבי עירוני יפיע תחגוג עלייה דרמטית בסיום עונת המשחקים, וזאת לאחר שביר אל מכסור הוליכה לאורך העונה את הליגה.

שתי הקבוצות הגיעו למשחק העונה במגרש בשפרעם בתקווה לחגוג בסיום המשחק עלייה לליגה ב'. פתיחת המשחק היתה שייכת למכבי עירוני יפעע ששלטה בקצב המשחק, אך לא הצליחה לתרגם זאת לכיבוש שערים והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0:0.

המחצית השנייה נפתחה בחילוף בשורות ביר אלמכסור, חוסין בושנאק חלוצה המצויין של הקבוצה עלה כמחליף במטרה לחזק את החלק ההתקפי, ובדקה ה-53 הר הגעש האדום התפרץ שחוסין בבושנאק כבש והעלה את ביר אלמכסור ליתרון 0:1. חמש דקות חולפות וביר אל מכסור מכפילה את היתרון כאשר חוסין בושנאק כבש והשלים צמד. בביר אל מכסור החלו בחגיגות ביציעים, ואוהדי הקבוצה החלו בשירי עידוד לשחקני הקבוצה וקריאות ליגה ב'...ליגה ב'. שחקני יפיע חיפשו שער מצמק במטרה לחזור למשחק אך נעצרו ביום גדול של שחקני הגנת ביר אלמכסור, ובדקה ה-76 עמאר גדיר בעט מ-20 מטר, והצטרף לחגיגת הכיבושים כשקבע 0:3 גדול לביר אלמכסור

בסיום המשחק שחקני ביר אלמכסור חגגו יחד עם קהל אוהדי הקבוצה את העלייה לליגה ב'. החגיגות נמשכו לאחר המשחק בכפר יחד עם קהל אוהדי הקבוצה, תושבי הכפר ושחקני הקבוצה עד לשעות הקטנות של הלילה.

בעונה הבאה בביר אל מכסור מכוונים גבוה, במטרה לתקוע יתד בליגה ב' ולהתברג בחלק העליון של הטבלה. במועדון יחלו בהכנות לעונה הבאה בסיום צום ברמאדן, כאשר סגל שחקני הקבוצה צפוי להמשיך עונה נוספת בתוספת מספר שחקני חיזוק.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תודה לכם ,אתר מצויין
(אוהד: 18:08 13-04-2019)
בער אלמכסור עוד תגיע רחוק

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?