לבד בראש: ניצחון גדול לכפר קאסם על נורדיה

בכושר שיא. אדלשטיין בכושר שיא. אדלשטיין
לאחר המחזור האחרון חזרה מועדון ספורט כפר קאסם לשלוט לבד בליגה עם פער של שתי נקודות מהכח רמת גן. אדלשטיין: "יש עוד שני מחזורים ונעשה הכל כדי לחגוג עלייה"

לחץ גדול היה במועדון ספורט כפר קאסם בשבועות האחרונים, ובמיוחד לאור העובדה שהכח רמת גן השוותה את מספר הנקודות. אך השבוע קרה הדבר ההפוך, הכח איבדה נקודות מול מחנה יהודה ואילו כפר קאסם הוכיחה עליונות ברורה במשחק החוץ מול בית"ר נורדיה.

חניכיו של איסמעיל עמאר עלו למגרש בסערה, וכבשו כבר בדקה הראשונה כאשר אוהד אדלשטיין הגביה לראשו של סמאח מרעב והאחרון קבע 0:1. משם המשחק הפך להיות קל יותר, ובדקה ה-18 גם אסייג כבש וזה היה כבר 0:2. המחצית השנייה המשיכה להיות בשליטה של כפר קאסם ואדלשטיין עצמו כבש שער נוסף בדקה ה-61, ונתן את האות לחגיגות של אוהדי כפר קאסם שהגיעו לטדי.

אדלשטיין אמר לאחר הניצחון: "אנחנו מאוד שמחים כי אנחנו בדרך הנכונה. הצגנו יכולת גבוהה ויש לנו עוד שני מחזורים לסיום העונה ונמשיך להיות מרוכזים. בפן האישי אני שמח לבשל פעמיים ולכבוש ורוצה להמשיך ככה גם במשחקים שנותרו לנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קאסם
(כפר קאסם: 10:55 14-04-2019)
אתה גדול אוהד איגעתה בזמן ארבע משחקים אחרונים הייתה חלש התעררתה בזמן נשאר שנה משחקים לא להוריד את הרגל מהגז קדימה מ.ס ללאומית ילה שנה הבא. אחי נצרת. סכנין. בני לוד. כפר קאסם. אום אלפחם אני מקוה שאיכסל לא תרד אבל חמש קבוצות מהמגזר. ❤️❤️❤️
2
ז
(ז: 23:47 14-04-2019)
קאסם ליגה לאומית הכח ליגה ז

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?