מוחמד סמארה התפטר מטירה, בהנהלה תוקפים: "חושב על האגו במקום על הקבוצה"

עזב במפתיע. סמארה עזב במפתיע. סמארה
המאמן הדהים כאשר שלח הודעה בה החליט לסיים את דרכו יומיים לפני המשחק מול רובי שפירא. בהנהלת טירה זועמים: "עשה דין לעצמו. המועדון הוא מעל הכול"

דרמה במועדון ספורט טירה כאשר יומיים לפני המשחק מול הפועל רובי שפירא חיפה מאמן הקבוצה, מוחמד סמארה, הודיע שהוא מתפטר מיידית מהקבוצה.

סמארה שלח הודעה לתקשורת ובה נכתב: "לאחר 5 שנים של עשיה ועבודה קשה , 5 שנים בהם שמתי כנגד עיני את הצלחת המועדון לפני הצלחתי האישית.
 
5 שנים שמסתכמות:
1. בהישארות בליגה עם סגל מאוד דל ובלי כמעט שחקני רכש
2. החתמת מספר רב של שחקני בית ועליה היסטורית לליגה א' עם התקציב בכי נמוך אי פעם.
3. הישארות בליגה א' עם 8 שחקני בית בהרכב הפותח ועם התקציב הכי נמוך בליגה.
4.התמודדות בצמרת עם תקציבים צמאוד נמוכים ,אמצעים מאוד דלים ובלי צוות מקצועי צמוד.

לאחר המשחק של קבוצתי בסוף שבוע האחרון נגד הפועל כאוכב ולאחר חילוקי דעות עם ההנהלה לגבי השעיית שחקן מהקבוצה שהתנהג אלי בצורה חצופה ולא מכובדת כשהחלטתי להחליף אותו. ומכיוון שיש לי קווים אדומים ואבני דרך שאני לא מוכן שיחצו אותם או יפגעו בהם וברגע שההנהלה לא יישרה איתי קו בהחלטה שקיבלתי.

אני מודיע על התפטרותי מאימון מ.ס טירה באופן סופי. היו לי 5 עונות יפות במועדון, תודה להנהלה ולאוהדים על התמיכה לאורך כל התקופה ותודה לשחקנים שנלחמו עבורי ונתנו הכל על מנת שהקבוצה תצליח. הפנים לאתגר חדש כבר בעונה הבאה".

בהנהלת הקבוצה הופתעו ואף ציינו כי מכתב ההתפטרות טרם הגיע אליהם אבל הגיבו בזעם: "כנראה שהאגו מעל טובת הקבוצה. נתנו העונה לסמארה את כל האמצעים להגיע לפלייאוף ובנינו קבוצה מצוינת ולצערנו עדיין לא השגנו את המטרה. החלטנו לשבת אחרי המשחק ולבחון את הנושא שהוא מדבר עליו אבל הוא סירב. אנחנו נקודה מהפלייאוף ולפני משחק קריטי וחבל שהוא מתנהל ככה. עשה דין לעצמו ואנחנו נדאג לקבוצה".

בשעות הצהריים תתכנס הנהלת הקבוצה לישיבת חירום ותדון במציאת המאמן החדש.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חיי בסרט שחצן חסר יחסי אנוש עם שחקנים ויש לו סגל של פליאוף בשקט מחפש תירוצים וכל פעם נשאר בגלל שההנהלה ריחמה עליו
2
גיבוי
(סמארה: 13:42 15-04-2019)
אחלה מאמן חבל מאד
3
עכשיו נוכל לבנות קבוצה נורמלית
4
בלעדיו היינו עולים ליגנ
(מוחמד: 15:53 15-04-2019)
אם היה מאמן אחר כבר היינו עולים ליגה אנחנו הקבוצה עם הכדורגל הכי יפה וטוב בליגה .הפסדנו המון נקודות בגלל האגו שלו .חבל שהחזרתם אותו כשהוא התפטר .עם אותו קדר עונה הבאה אנחנו עולים ליגה .לסכם עכשיו עם שלום אדרי
5
אם הוא לא היה בטירה הם היו עולים ליגה מזמן...
6
גזל הוא זה שמאמן את הקבוצה ולא
(גזל הוא המאמן האמיתי : 08:20 17-04-2019)
לתת את הבמה לשני שחקני עבר להוביל את הקבוצה עאמר וגזל צמד חמד גם צריכים לנהל את הנוער
7
טירה
(טיראוי: 18:47 17-04-2019)
בסגל שיש לטירה אם היה לנו מאמן ראוי היינו עולים ליגה . הכל אצלו מקרי ללא תכנון , מנסה להתנקם מהשחקן אכי טוב בקבוצה וזה אדרי . משחק עם חמדאן דיאב בגלל אבא שלו על חשבון הצלחת הקבוצה .תודה ולא להתראות
8
טירה
(טיראוי: 19:01 17-04-2019)
טירה איבדה 14 נקודות יקרות בגלל החילופים המיותרים שלו . חייב לעשות חילופים ללא צורך בכך . מפעיל את אבא שלו ודודו כשני בריונים בין הקהל ואסור להעביר ביקורת אחרת תקבל מכות , ברוך השם שהתפטרנו ממנו
9
סמארה מאמן גדול
(עמאר סולטאני : 22:56 17-04-2019)
עצוב מאוד לראות את כל התגבות האלה נגד מוחמד סמארה המאמן הביתי של טירה שטרם לקבוצה או למועדון בכללי הרבה שנים מהחיים שלו והשקיע חבירים כל דבר בעולם יש לו סוף מוחמד סמארה סים אבל במקום לכתוב כל כך דברים רעים תכתבו מילה טובה אל תשכחו את הדברים הטובה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?