הפועל קלנסווה חגגו את העלייה בסטייל

הפועל קלנסווה (חמודי זמירו) הפועל קלנסווה (חמודי זמירו)
תעודות הוקרה, גביעים, אוכל משובח ואורחים מעולם הכדורגל. זה מה שהיה בשבוע שעבר בנשף העלייה של הפועל קלנסווה שחגגו את העלייה לליגה ב'

העיר קלנסווה לבשה חג בשבוע שעבר לרגל חגיגות העלייה של הפועל קלנסווה לליגה ב'. החגיגות התקיימו באולם ארמון המלך בקלנסווה בו נערך אירוע מושקע בהשתתפות ראש העיר, חברי משפחה ונציגי הספונסרים.

איסמעיל עמאר (חמודי זמירו)

הערב נפתח בדבריו של ראש העיר,  עבד אלבאסט סלאמה, שאמר: "כמה כיף לחגוג יחד אתכם עונה גדולה ולהחזיר את קלנסווה למפת הכדורגל. שמח שהצוות המקצועי בראשות מאמן הקבוצה, ליאור בן שושן, ושחקני הקבוצה הוכיחו על כר הדשא מחזור אחר מחזור את היכולת והמשחק המצויין, מפה בעזרת השם תעלו גם בעונה הבאה. העירייה מתכוונת לתת לקבוצה את כל הכלים כדי להצליח, בעונה הבאה הקבוצה תקיים את משחקיה הביתיים בעיר, תוך הבטחה שהמגרש יהיה מוכן לעונת המשחקים הבאה".

ראש העיר קלנסווה, עבד אלבאסט סלאמה (חמודי זמירו)

בהמשך הערב חולקו תעודות הוקרה וגביעים לכל הספונסרים שתומכים בקבוצה והם חלק בלתי נפרד מהעלייה, לצוות המקצועי וחברי ההנהלה ולשחקני סגל הקבוצה שעשו עונה יוצאת דופן.

עבד טיטי (חמודי זמירו)

הנהלת הפועל קלנסווה הוקירה תודות לכתב דאבל פס ניסים קמחי על הסיקור והליווי לאורך עונת המשחקים 2018/19 בליגה ג' מחוז שרון. במהלך הערב נאספו כ-250 אלף ש"ח.

ניסים קמחי (חמודי זמירו)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חייב כיכר על שמו!
(מנטליסט: 15:51 16-04-2019)
בקלנסווה חייבים לשנות בכניסה לעיר את הכיכר על שמו של המאמן שהעלה אותם ליגה והצליח לעבוד עם האנשים והמנטליות הקשה שם וללא מגרש,אחרי שנים רבות שאף אחד לא הצליח בכלל לעבור את מחזור 10.
2
שילמדו
(איש מערכת של אחת הקבוצות שעלו: 17:50 16-04-2019)
לפחות הם יודעים להעריך ועושים נשף ומעריכים כל אחד ואחד ולא מקפחים כמו בשאר הקבוצות שעלו מליגה ג והמבין יבין !! כל הכבוד קלנסוואה

סקר דאבל פס

מי תזכה באליפות הארץ בליגת חופים?