הקרב על ליגה ב': צעירי טייבה תפגוש את כפר יונה

צעירי טייבה תפגוש את מכבי עירוני כפר יונה במסגרת משחקי המבחן של ליגה ב' דרום א'. אצטדיון גרונדמן ברמת השרון יארח את שתי הקבוצות כאשר צעירי טייבה תנסה להינצל מירידה לליגה ג' ומנגד כפר יונה תנסה לחגוג עלייה

צעירי טייבה מגיעה למשחק לאחר ההפסד להפועל כפר ברא 4:3 בתום בעיטות ההכרעה לאחר תיקו 1:1 בתום 120 דקות. הקבוצה סיימה את עונת המשחקים במקום ה-13, כאשר היא סיימה בהפסד חוץ מול מ.כ אור יהודה בתוצאה 2:1. לקראת המשחק מול כפר יונה הקבוצה תחסר את בן אטיה שהורחק במשחק מול הפועל כפר ברא.

מכבי עירוני כפר יונה העפילה למשחק המבחן לאחר הניצחון הגדול מול מכבי השקמה בתוצאה 2:5. הקבוצה מליגה ג' מחוז שרון סיימה את עונת המשחקים במקום ה-2, במסגרת המחזור האחרון הביסה הקבוצה בתוצאה 1:7 את ספורטינג תל אביב.

לקראת המשחק הקבוצה תחסר את גל גרינדרפר שהורחק במשחק מול מכבי השקמה. מאמן מכבי עירוני כפר יונה, אמיר אברהם, ינסה להצעיד את הקבוצה מהשרון לליגה ב', ולאחר הניצחון במשחק חצי הגמר מול הפועל פרדסיה ומול מכבי השקמה מאמין המאמן בשחקניו.

במשחק הגמר מול מכבי השקמה הקבוצה הציגה מחצית שנייה מצויינת שבאה לידי ביטוי במסכת הכיבושים. מה היה סוד ההצלחה במשחק?

"הכושר הגופני העדיף, ומספר חילופים מנצחים הכריעו את המשחק".

הקבוצה העפילה למשחק המבחן לאחר ניצחונות על פרדסיה ומכבי השקמה מליגה ג'. לא חושש מהבדלי הרמות של הליגות במשחק מול צעירי טייבה?
"כמובן שטייבה עדיפים, אבל יש לנו שחקנים מנוסים שעברו בליגות האלה ואף בליגות גבוהות יותר, מקווה שנפתיע הערב את כולם".

בגיל 44 אמיר אברהם מוביל את מכבי עירוני כפר יונה לעונה גדולה. מה מאפיין את ההצלחה שלך בקבוצה?
"אמיר אברהם לא מוביל לבדו, צוות הניהול הכולל את מנהל הקבוצה הכל יכול סולי יוסף, מאמן הכושר והשוער הנרי בניזרי, והנהלה שנותנת שקט תעשייתי, שחקנים מנוסים לצד שחקנים צעירים ממחלקת הנוער שלנו, זה סוד הקסם העונה".

רגע לפני המשחק מול צעירי טייבה נראה מה שחסר לכפר יונה זה קהל אוהדים. מה המסר שלך לקהל האוהדים ותושבי כפר יונה?
"לצערי אני לא רואה דחיפה של העירייה לנושא הכדורגל (כמו באור יהודה למשל), בליגות האלה חייבים עזרה ונכונות על מנת להעלות את הכדורגל לקדמת הבמה. הקהל בכפר יונה קיים, אך הוא רדום עדיין. מקווה לראות הערב כמה שיותר אוהדים של כפר יונה ביציע. בע״ה נעשה ונצליח".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מועד המשחק
(עמנואל כץ: 10:18 19-04-2019)
מישהו יודע מתי בדיוק והיכן אמור המשחק להתקיים ?
2
תשובה לעמנואל
(אוהד שיודע: 16:03 19-04-2019)
המישחק התקיים אתמול ביום חמישי טייבה ניצחו אחת אפס ונישארו בליגה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?