לאחר שנה מתישה: הפועל בית שאן ערכה ערב סיום עונה

שחקני בית שאן באירוע (שראל אוזלאי) שחקני בית שאן באירוע (שראל אוזלאי)
הקבוצה מליגה ב' צפון ב', ערכה ערב סיום עונה בלופט ניי האוט באיזור התעשייה בבית שאן בהשתתפות שחקני והנהלת הקבוצה, ראש העיר ז'קי לוי, מחזיק תיק הספורט חזי חרוב, אוהדים וספונסרים

הערב החל בארוחת ערב חגיגית כיד המלך בתוספת סלטים ומשקאות. לאחר מכן בירך ראש העיר, ז'קי לוי, את שחקני הקבוצה והצוות המקצועי על מסע ההישארות של הקבוצה בליגה. גם ציין את חברי ההנהלה שדאגו ולא החסירו דבר עבור הקבוצה לאורך העונה.

רפי בוסקילה מאמן הקבוצה בירך והודה לשחקניו על העונה, וגם לקהל האוהדים אשר ליווה לאורך העונה את הקבוצה במשחקי הבית והחוץ. בהמשך הערב חולקו מזכרות הוקרה לספונסרים ולראש העיר ז'קי לוי.

שראל אזולאי מנכ"ל הקבוצה: "את הניצחון הגדול שלנו כבר עשינו, עשינו היסטוריה וזה לא קלישאה. אנחנו חלק מהיסטוריה של מועדון מפואר שקם מחדש, מפה יש רק לאן לעלות. זה המקום להודות לכולם על הערב הנפלא הזה, לכם השחקנים, המאמן רפי בוסקילה ושניר שטרית, על רוח לחימה ממשחק למשחק עד השגת המטרה. לנאמן הקבוצה עו"ד יהב ארגמן. ליו"ר הקבוצה אילן אבוטבול, למנהל הכספים מוטי דיין, למנהל הקבוצה בבר אלקסלסי וחבר הנהלה אלעד בן דוד. תודה לכל על מי שאתם, בלעדיכם זה לא היה קורה. תודה ענקית לאוהדי הקבוצה - אולטראס הפועל בית שאן, המלויין את הקבוצה לאורך העונה, אתם הייתם ותשארו השחקן ה-12".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגעלים
(אוהד מגדל: 17:35 25-04-2019)
לא תעלו בחיים הקבוצה הכי שנואה במדינה טפו עליכם שלמו את החובות תנהלו נכון את הקבוצה ולא להשאיר ים של חובות
2
לא יאומן
(חיים: 10:36 26-04-2019)
לא משלמים משכורות כבר שנים .....מחתימים שחקנים על חוזה ולא מכבדים אותו ...העיקר ערב סיום עונה אין גבול לבושה בכדורגל שלנו !! שחקנים עם משפחות וילדים שלא מקבלים שכר על מה ולמה צריך לברך מישהו ...... צריך לתבוע את כל ראשי המועדון שלא מכבדים חוזים ..
3
לא נשכח את משחק השרוכים
(אני שונא את בית שאן: 17:55 26-04-2019)
לא נשכח איך טייב קשר שרוכים. בית שאן מכרו את המשחק כדי שהפועל לא ייקחו אליפות. בקרוב הקבוצה הזו תיעלם.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?