בדרך לליגה א': ערערה תפגוש את כפר מנדא בגמר המחוזות

שחקני כפר מנדא (דף פייסבוק כפר יאסיף) שחקני כפר מנדא (דף פייסבוק כפר יאסיף)
משחק גמר המחוזות ליגה ב' צפון, הפועל בני ערערה נגד כפר מנדא. המנצחת תעפיל למשחקי המבחן מול עירוני נשר

האצטדיון בעילוט יפגיש הערב את הפועל בני ערערה מליגה ב' צפון ב' לכפר מנדא מליגה ב' צפון א' למשחק של גמר המחוזות.

הפועל בני ערערה סיימה את עונת המשחקים במקום השני בליגה לאחר שהעונה נאבקה על המקום הראשון בצוותא עם מ.ס דבוריה, ובמסגרת משחק חצי גמר הפלייאוף ערערה אירחה את הפועל בני מוסמוס וניצחה בתוצאה 0:2. במשחק הגמר פגשה הקבוצה את הפועל בני פרדיס וניצחה בתום בעיטות עונשין מ-11 מטר 3:4 לאחר 0:0 בתום הארכה.

בערערה דרוכים לקראת משחק גמר המחוזות, כאשר אוהדים רבים צפויים ללוות את שחקני הקבוצה לאצטדיון בעילוט. שחקני הקבוצה יחד עם הצוות המקצועי בראשות, עיסא נוג'ידאת, ערכו לאורך השבוע אימונים בשילוב עם שיחות אישיות במטרה לעלות את המורל בקרב שחקני הקבוצה.

כפר מנדא היא בהחלט ההפתעה המרעננת מליגה ב' צפון א', והיא מעפילה למשחק גמר המחוזות מול בני ערערה במטרה להמשיך ברצף הניצחונות במסגרת משחקי הפלייאוף. את עונת המשחקים סיימה הקבוצה במקום ה-3, במשחק חצי גמר הפלייאוף מול בית"ר נהריה ניצחה בתוצאה 0:3 ובמשחק הגמר התארחה אצל הפועל בועיינה וניצחה בתוצאה 1:3.

בקבוצה בטוחים בצוות המקצועי ובשחקני הסגל שימשיכו בכושר הנהדר וינצחו במשחק הגמר, ובכך יעפילו למשחקי המבחן. בזהה לערערה קהל אוהדים רב צפוי להגיע לאצטדיון בעילוט מכפר מנדא.

המנצחת במשחק הגמר, תפגוש את עירוני נשר מליגה א' צפון. נשר סיימה את עונת המשחקים בליגה א' צפון במקום ה-14 שבמאזנה 33 נקודות.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
פרדיס
(יוסף: 11:58 28-04-2019)
בעזרת השם כפר מנדא תביס ערערה
2
ערערה
(שאדי מסעוד: 21:36 28-04-2019)
כל הקנאים מפרדיס הביתה לא רוצה לרדת לרמה שלכם

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?