דור אלקבץ: "לצערי לא צלחנו במשימה"

משחק עיקש באשדוד (אביחי דלאל) משחק עיקש באשדוד (אביחי דלאל)
בקעת הירדן נשארה בליגה א' לאחר שניצחה במבחנים 1:2 את מכבי עירוני שדרות. אילוז כבש ראשון, עמוס איזן זמנית וחלבי העלה את בקעת הירדן ליתרון ההארכה

מכבי עירוני שדרות והפועל בקעת הירדן נפגשו אתמול (ו') באצטדיון הי"א שבאשדוד למשחק שייקבע האם שדרות תעלה לליגה א' דרום, או שבקעת הירדן תשרוד בליגה לעוד עונה.

כ-3,500 צופים הגיעו לאצטדיון באשדוד בכדי לראות את המאבק הדרמטי. המשחק נפתח בסערה לאחר שאור אילוז ניצל טעות קשה של שוער שדרות, לב גורליק, וכבש את השער הראשון במשחק, 0:1 לבקעת הירדן. יתרון שנשמר עד למחצית הראשונה.

שדרות היו טובים יותר לאורך רוב שלבי המשחק אך ללא הרבה תכלית. בדקה ה-58 מתן כהן בעט כדור לשער, הכדור נבלם והשופט, שניר לוי, פסק לכדור עונשין בטענת יד. רפי עמוס בעט את הפנדל לאמצע והחזיר לקהל השדרותי את הצבע ללחיים שקבע 1:1 ושלח את הקבוצות להארכה.

בדקה ה-105, לאחר שכבר נדמה כי המשחק יוכרע בדו קרב של בעיטות עונשין הגיע אחד הרגעים הביזריים של המשחק. התקפת בקעת הירדן נעצרה אצל הבלם, דור אלקבץ, לאחר מסירה רשלנית. אלקבץ הוציא את הכדור לקרן למרות שהיה שחקן פנוי, כדור הקרן הגיע למאור חלבי שניצל ערבוביה ברחבה, הגנת שדרות לא הצליחה לבלום ובקעת הירדן עלתה ליתרון עם סיום המחצית הראשונה של ההארכה, 1:2 לבקעת הירדן. לקראת הסיום, מאמן שדרות עופר טלקר שלח את כל הכלים ההתקפיים שלו אך ללא הצלחה ובקעת הירדן נשארה עונה נוספת בליגה א' דרום.

קפטן שדרות , דור אלקבץ, סיכם את העונה: "קשה. אך עם זאת בספורט כמו בספורט, בכדורגל כמו בכדורגל, מה שרק הענף הזה יכול להוציא ממך, כמות רגשות מטורפת. צריך לדעת לקבל את המר, את ההפסד, כי מה שלא נכשל לעולם לא ינצח. רציתי ביחד עם העיר הזאת, דווקא עם העיר הזאת שעוברת לא פעם מרדף מטורף של טרור, לספק לאותם ילדים, אותם אנשים, רגע של אושר. רגע של אושר ונחת שאתם כל כך ראויים לו. לצערנו אחרי עונה ארוכה ומתישה פיזית ומנטלית לא צלחנו במשימה אך צלחנו בהזדהות והכרות של הרבה אנשי כדורגל מרחבי הארץ, שדרות על המפה והיא עיר כדורגל נפלאה עם אנשים חמים, עם תנאים מדהימים מתקן ברמה גבוהה וקהל. קהל שנבנה השנה וגדל ממשחק למשחק , וסיפק לנו השחקנים כוחות אדירים , ללא ספק הייתם ואתם ראויים לליגה גבוהה יותר. בהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה לכל מי שהיה לו חלק בעונה המדהימה הזאת, זה לא מובן מאליו, התנהלות ברמה הכי גבוהה עם הרבה לב ונשמה. מילה אחרונה היא לשחקנים היקרים, חברים לחדר הלבשה. זכינו לעשות עונה ענקית, צר לי שזה לא נגמר בעליית ליגה אך שמחתי לחלוק עמכם חדר הלבשה מלא באמוציות,רגשות, והרבה והרבה רגעי אושר".

מאמן הבקעה, אורי קרגולה, התייחס גם הוא למשחק ולעונה: "אני שמח מאוד בשביל המועדון הזה ששווה ליגה א'. השחקנים הוכיחו את זה באופי שלהם ובעבודה בתקופה האחרונה, ולעומת שחקנים שבחרו להפקיר אותנו ולנסוע לחופשה מבחינתי אין להם מקום בקבוצות כדורגל. תודה להנהלה שהלכה איתי גם במהלכים קשים שעשינו בכדי לשמור על הקבוצה הזו בתקופה האחרונה, הקרדיט הגדול מגיע לשחקנים שעשו את העבודה תודה לצוות שלי יניב אמזל שעזרו לי ומורן קצר ושרון מנהל קבוצה אודי וכולם אוהב אותם ומודה להם. כולם אמרו שקיבלתי החלטה לא טובה שהגעתי לבקעה אני שמח מאוד שהגעתי וידעתי שנישאר בליגה, וידעתי החלטה מעולה אני יכול להגיד שאני מאמן היום יותר מחושל ושמח שהגעתי לכאן".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אלקבץ המתיפיף
(אוהד שדרות: 18:10 11-05-2019)
אתה מקבל בשדרות שכר שלא תקבל אותו בשום מקום אז קברניתי העיר כספי ציבור שהלכו לתימיון תחשבו על דור העתיד מחלקת נוער נורמלית...
2
שדרות פח
(רמת גן: 11:59 12-05-2019)
לא היו צריכים לעלות בכלל קבוצה חלשה עם תקציב גדול
3
אלקבץ
(מאמן חלש : 20:42 11-05-2019)
דור אלקבץ מספיק עם הסיסמאות אתה חתום על ההפסד .ברגע של עצבים בדקה קריטית אתה בועט בעצבים לקרן שממנה בא הגול .וטלקר מאמן חלש פותח עם הרכב לא נכון כמו נגד אשדוד נסימי שחקן הכי טוב מיובש בספסל
4
שחצנות לפח
(אוהד עירוני: 21:05 11-05-2019)
ברגע שדור אלקבץ יפסיק להיות שחצן אז קבוצות שהוא ישחק בהם יצליחו יותר
5
מה אתה מוציא את הכדור לקרן בגול השני
(שלא תברח מאחריות אדון דור: 07:20 12-05-2019)
את שחצן וסתם בעטת תכדור לקרן במקום לאהוט מזה נהיה הגול סתם שחקן שחצן שבגללך לא עלינו רק בגללך אל תברח מזה
6
קרגולה כנס
(קרגולה כנס: 08:30 12-05-2019)
אל תתבלבל. נכשלת גם בבקעה. רק הפסדת ומהזל הגדול שמחנה וביתר כפר סבא לא צברו נקודות. היה לך פוטנציאל להישאר ללא מבחנים וזאת הייתה הצלחה. הקבוצה הייתה מסיימת את העונה ככה גם בלי מאמן.
7
אתם חתומים על ההפסד
(לטלקר ואלקבץ: 10:45 12-05-2019)
מר דור אלקבץ אתה קפטן שצריך לשמש דוגמא וברגע של עצבים על החברים מעיף כדור מיותר לקרן שממנו בא הגול בדקה קריטית.ולטלקר מאמן חלש נסימי שחקן שעושה שינוי מיובש בספסל כמו נגד אשדוד שניכם חתומים על ההפסד
8
אורי קרגולה
(הלל: 14:25 12-05-2019)
בעור שינך יצאת ממשחק זה שסיכם עונה עלובה וזוועתית מבחינתך.
9
הגיע הזמן לפרוש דור
(עירוני אשדוד: 14:12 13-05-2019)
חחחחחחחחח

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?