סער קלדרון: "באים במטרה ברורה, לנצח עבור האוהדים"

רוצים לנצח. אוהדי מרמורק רוצים לנצח. אוהדי מרמורק
הפועל מרמורק עלולה לרדת כבר היום לליגה א' במידה ותפסיד לרמת השרון, שמצדה רוצה לברוח גם מהמבחנים. בעכו חוששים מהמפגש מול איכסל

התחתית בליגה הלאומית בוערת וכבר הערב, במחזור הלפני אחרון, עלולה הפועל מרמורק להיות היורדת השנייה לצדה של הפועל איכסל, וזאת במידה ומרמורק תפסיד לעירוני רמת השרון. המאמן, אסי דומב, ערך מספר שיחות עם השחקנים ובעיקר ביקש להגיע דרוכים למשחק.

מגן הקבוצה, סער קלדרון, אמר: "אנחנו באים במטרה ברורה לנצח עבור האוהדים שלנו. אנחנו מתכוננים כמו לכל משחק ונקווה לעשות את זה. ברמה האישית אני תמיד מכוון למעלה אבל כרגע טרוד רק בענייני מרמורק".

גם ברמת השרון מבינים את חשיבות המשחק כאשר הפסד יכול להוריד את הקבוצה מתחת לקו האדום, ואילו ניצחון ירחיק את הקבוצה מהאזור המסוכן. "כולם מבינים את חשיבות המשחק וכל שחקן יודע שהקריירה שלו חשובה" אמרו ברמת השרון.

משחק משמעותי נוסף הערב יהיה המפגש בין הפועל איכסל שכבר ירדה ליגה לבין הפועל עכו. בעכו רוצים להשיג את כל שלושת הנקודות, אבל במידה של הפסד וניצחון של רמת השרון תרד הקבוצה הצפונית למקום ה-14 ולמבחנים מול קבוצה מליגה א'.

המאמן, חיים לוי, אמר לשחקניו: "זה תלוי בנו. עבדנו קשה לאחרונה ועשינו תוצאות טובות אז צריכים לתת את הכול עוד שני משחקים".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא תעלה מדרגה
(הסגול: 10:29 13-05-2019)
אחרי שנטשת את הסגול באמצע העונה,לא יהיה לך קל.עובדה שעלית לשחק בלאומית ותרד איתה.תבדוק מי שנטש לא הצליח.בדוק!!!
2
קקי
(אילן: 16:59 13-05-2019)
אילן סגל בא לי קקייייייי

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?