דור מוסקוביץ: "אין סיבה שלא נעבור את באקה אל גרבייה"

לא מפחד מהצפון. מוסקוביץ (PayPerLens) לא מפחד מהצפון. מוסקוביץ (PayPerLens)
שני הניצחונות האחרונים החדירו ביטחון רב בשחקני מכבי הרצליה, שחולמים על הקרב מול קבוצה מהליגה הלאומית. מוסקוביץ יהיה שחקן המפתח

אנשי מכבי הרצליה אמנם קיוו אך לא ציפו שימצאו את עצמם בגמר המחוזות. הקבוצה של עידן בראון שהגיעה למשחקי הפלייאוף במקום החמישי, עברה בהצלחה גם את מכבי שעריים וגם את הכח רמת גן וכעת תתמודד מול המקבילה הפועל באקה אל גרבייה.

בהרצליה לא מתכוונים להוריד את הרגל מהגז ורוצים להיות לפגוש את מי שתגיע מהלאומית. מי שהפך לאחר הבאנקרים בהרצליה הוא הקשר, דור מוסקוביץ, כאשר האחרון קיבל את הקרדיט מעידן בראון ומחזיר לו בענק.

מוסקוביץ: "יש תחושות טובות מכך שעלינו לגמר המחוזות. עשינו חצי סיבוב שני מעולה כאשר היינו רחוקים 11 נקודות מהפלייאוף ולא רק שהשווינו, אלא גם ידענו לעבור מספר קבוצות משמעותיות שנלחמו על אחת מחמשת המקומות בטבלה. הפנים כבר למשחק מול באקה אל גרבייה ונבוא בשיא הכוח כדי לנצח אותם. יש הרגשה טובה במועדון גם בגלל המעטפת כולה והחיבור המדהים בין השחקנים הצעירים והותיקים".

מוסקוביץ כבר היה באותו מצב בשנה שעברה אז שיחק בקביליו יפו מול עירוני טבריה והפסיד., אך הפעם הוא רואה את הדברים אחרת: "באקה קבוצה מצוינת עם הרבה איכויות אבל גם אנחנו קבוצה טובה ויש לנו שחקנים ותיקים שהיו במעמד הזה. אנחנו מכבי הרצליה ולא מפחדים מאף אחד ככה שאין שום סיבה שלא נעבור גם את באקה אל גרבייה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דור מוסקוביץ
(הלל: 13:29 13-05-2019)
אולי תנצחו את באקה ואולי הם ינצחו אותכם, אך לאף אחת מכם אין סיכוי מול היריבה מהלאומית. אם תמשיך בהרצליה בעונה הבאה? אז להתראות מול יפו שניצחה אותכם פעמיים העונה, והיתה ראוייה להיות בפלייאוף יותר מכם!!!
2
באקה תקרע אותכם
(אוהב כדורגל: 13:36 13-05-2019)
איפה אתם ואיפה באקה הם חזקים מאוד הימור שלי 3.0 לבאקה
3
דור מוסקוביץ
(יוני: 19:00 13-05-2019)
שחקן מצוין שהגיע באמצע העונה והוסיף המון לקבוצה חלוץ פעלתן שיודע לכבוש וגם לבשל ולתרום רבות לקבוצה בהצלחהלקבוצה
4
דור
(אבי פ"ת: 23:30 13-05-2019)
דור הרבה הצלחה לך ולקבוצה !
5
עים כול הכבוד יש לבאקה התקפה הרבה יותר חזקה. .
6
הרצליה בהליכה 0-4
(חן: 12:13 14-05-2019)
קודם כל הרצליה יכולה ליתמודד מול קבוצה מליגה לאומית באקה קבוצה טובה יהיה להם קשה
7
מוסקו ונור בהתקפה!
(יאללה הרצליה: 19:20 17-05-2019)
שני שחקנים נהדרים ! עושים עבודה נהדרת יחד ! הם המפתח להצלחה יחד עם יוסי המלך וההגנה המושלמת של הרצליה!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?