הפועל מרמורק הפסידה וירדה לליגה א'

לאחר כשנתיים הפועל מרמורק נפרדת מהליגה הלאומית ותחזור לליגה א' דרום. עדיין לא נקבעה הקבוצה שתשחק במשחקי המבחן

הפועל מרמורק - עירוני רמה"ש 2:1
שנתיים עברו מאז שה"איצטוני" לבש חג, והקבוצה האדומה מרחובות חגגה עלייה ללאומית. שנתיים שהסתיימו היום לאחר שהשחקנים של אסי דומב נכנעו לקבוצה מרמה"ש. האורחת היתה טובה יותר לאורך כל שלבי המשחק, והצליחה לכבוש פעמיים במחצית השנייה: צמד של רון אשכנזי (60 ו-79) הספיק לחניכיו של נועם שוהם השיגו ניצחון שמנע מהם לרדת. עם זאת, הם עדיין בסכנה למשחקי המבחן ולשם הימנעות מהם יצטרכו לנצח גם במחזור הסיום את אחי נצרת. בן מיזן כבש בפנדל בתוספת הזמן, את אקורד הסיום. הרחובותים ייפרדו בשבוע הבא מול ראשל"צ בחוץ.

הפועל פ"ת - הפועל ראשל"צ 0:0
שתי הקבוצות עדיין עלולות להסתבך במשחקי המבחן, אחרי שנמנעו מהכרעה, ויזדקקו נואשות לניצחון במחזור הסיום של הליגה הסדירה כדי לא לפגוש את המנצחת מליגה א' בעוד שבועיים.

הפועל עכו - הפועל איכסל 0:4
גם השחקנים של חיים לוי עוד לא הגיעו למנוחה ולנחלה, למרות שלא התקשו לפרק את האורחת שאיבדה עניין. ינון אליהו (13), גל קולני (21), דוד אמזלג (37) ואהיסון אקיגו (49) כבשו, העכואים עדיין יזדקקו לניצחון במחזור האחרון כדי להבטיח הישארות באופן סופי.

אחי נצרת - בני לוד 4:3
השחקנים של ערן קוליק הם היחידים שיכולים לצאת מחייכים מהמחזור הזה. חגיגת שערים בעילוט הסתיימה בניצחון של הקבוצה האורחת, שנשארה באופן סופי בליגה הלאומית. מוראד אבו-ענזה (2), בן בן יאיר (59) וצמד של ג'וף גאירה (63 ו-68) כבשו, מול שערים של נוואף בזיע (13), אלון בוזורגי (53) ואיאד חוטבא. שתי הקבוצות תשחקנה בליגה השנייה גם בעונה הבאה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ויצמן יער משטרת ישראל בכוננות
(שחקן הגון מלוד: 22:14 14-05-2019)
שחקני לוד לאחר הניצחון על אחי נצרת קיבלו רבע שעה לאחר סיום המשחק לכאורה טלפון מאנשי השרון שהציעו להם תמריצים השחקנים המדוברים הם שחקני עבר ששיחקו בשרון השמות נמצאים בויצמן יער ובמשטרת ישראל שיבדקו מי התקשר לאותם שחקנים אותם שחקנים לכאורה דרשו מזומן
2
לא משנה מה תעשו רמת השרון אתם יורדים ליגה
3
רבע שעה לאחר סיום המשחק של לוד אנשי רמת השרון התקשרו לשחקני לוד ששיחקו בשרון ויצמן יער לטיפולכם

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?