מרמורק היום שאחרי: דומב יעזוב, עמר ובנודיס מועמדים להחליפו

יגיע למרמורק? בנודיס (לירן מולדובן) יגיע למרמורק? בנודיס (לירן מולדובן)
במהלך היממה הקרובה תיפגש העמותה שמנהלת את המועדון ותתחיל לבנות את הקבוצה לעונה הבאה כאשר רוב הסגל צפוי לעזוב. מיזן מחזיק בחוזה לעונה נוספת

אוהדי ואנשי הפועל מרמורק אמנם התאכזבו אתמול לאחר שנקבע רשמית כי הקבוצה תרד לאחר שנתיים לליגה א', אבל על פניו במועדון צפו את הירידה כבר זמן רב ולכן לא הופתעו מהתוצאה המאכזבת.

בקבוצה מרחובות ניסו להדחיק את העובדה שיירדו לליגה השלישית, אבל מצד שני הם מבינים כי כבר יש צורך להתחיל בהכנות מכיוון שהמחוז הדרומי של ליגה א' בעונה הבאה צפוי להיות קשה מתמיד.

במועדון סיפרו כי כבר ביממה הקרובה תיפגש העמותה שמנהלת את המועדון ותתחיל לבנות את הקבוצה לעונה הבאה. בין השאר ההחלטה הראשונה תהיה על זהות המאמן כאשר אסי דומב יקבל הצעה גם לעונה הבאה, אבל צפוי לסרב וכבר עלו שמם של ארז בנודיס ושלומי עמר.

מעבר לכך, בקבוצה יתחילו בבניית התקציב כאשר קברניטי הקבוצה טוענים כי התקציב יהיה ללא הגירעון שצפוי היה להיות במידה והקבוצה הייתה נשארת בלאומית בגלל מענקי ההישארות.

גם רוב הסגל צפוי להשתנות מכיוון שחלק גדול מהשחקנים הגיעו כמושאלים ולא ימשיכו עם הקבוצה בליגה א'. מי שמחזיק בחוזה לעונה נוספת הוא החלוץ, בן מיזן, שכבש העונה תשעה שערים אבל גם הוא צפוי לקבל הצעות מליגה לאומית.

הקבוצה תחזור לשחק באצטדיון 'איצטוני' ברחובות. אוהדי מרמורק אומנם כואבים ירידה לליגה השלישית אבל מצד שני יחזרו להתחרות במשחקי הדרבי מול מכבי שעריים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צפו את הירידה מזמן?
(מרמורקי מאוכזב: 12:01 14-05-2019)
אין כסף אין ספונסרים אייל ברח וגם זינו יש חובות אין מגרש (הקבלן לוחץ לפנות את השטח) על מי אתם עובדים? מקווה שהעונה הקרובה לא הולכת להיות הישרדות.
2
חומר למחשבה
(הוגה דעות: 10:12 14-05-2019)
צריך לנסות להשאיר כמה שיותר שחקנים ועליהם לבססאת הסגל לעונה הבאה.תתחילו ללמוד מנס ציונה איך לנהל קבוצה
3
רק אחוד
(יוסי: 15:50 14-05-2019)
אי אפשר שני קבוצות עים ראש עיר כזה
4
מיזן לקטמון
(מחטבי חרסינה בסלון: 00:03 15-05-2019)
יללה הפועל
5
עוד פעם בונדיס
(מרמורק שגעת אותי : 20:22 17-05-2019)
תביאו את קובי רפואה מה הבונדס הזה עוד פעם
6
ליוסי
(שערוקי 11: 12:20 20-05-2019)
לעולם לא יהיה איחוד

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?