נור ביסאן: "עשינו את זה כנגד כל הסיכויים"

שחקני הרצליה (PayPerLens) שחקני הרצליה (PayPerLens)
שמחה גדולה הייתה בחדר ההלבשה של מכבי הרצליה, ולא פחות מכך יש אמונה שהדרך עוד לא הסתיימה. מוסקוביץ: "יש לנו כושר גופני מדהים"

לאחר סוף הסיבוב הראשון ורגע לפני פתיחת הפלייאוף, בודדים האמינו שדווקא מכבי הרצליה תהיה זאת שתפגוש בצמד המשחקים את קבוצה הליגה הלאומית, אך אנשי מכבי הרצליה האמינו ועשו זאת בענק.

קשר הקבוצה, דור מוסקוביץ, היה נרגש במיוחד בסיום ואמר: "הגיע לנו כי עבדנו קשה והיינו יותר טובים ובעיקר כי יש לנו כושר גופני מדהים. סגרנו את באקה מצוין והמצבים שהם הגיעו היו רק לקראת הסיום. אני חושב שהוכחנו שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה כי עברנו שלוש קבוצות מצוינות ואנחנו מגיעים בשיא היכולת".

כובש השער השני, נור ביסאן, התרגש ואמר: "עם כל הקושי וכנגד כל הסיכויים עשינו את זה. התחלנו לא טוב את העונה אבל חיפינו על זה בענק ותמיד האמנו שאנחנו מסוגלים להגיע הכי רחוק. אני חושב שהמחוז הדרומי טוב יותר ולקראת המשחק על המקום בלאומית אז אני כבר מאמין בהכול, בטח בעצמנו".

גם מאמן הקבוצה, עידן בראון, סיכם את המשחק: "המשחק התחיל בצורה טובה כאשר כבשנו והיינו מצוינים בעשרים הדקות הראשונות אבל אז הגיע האדום ושיבש לנו את המשחק. זה מאוד קשה לשחק בחיסרון מספרי כל כך הרבה זמן מול קבוצה מאומנת עם שחקנים מדהימים ומאמן נהדר. אין ספק שיש פערים בין ליגה לאומית לליגה א' אבל אנחנו מאמינים בעצמנו וכבר מדברים על זה בחודשיים האחרונים בחדרי חדרים. אני חושב שהמחוז הדרומי אמר את דברו והוכחנו שאנחנו המחוז הטוב יותר".

בראון (PayPerLens)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שני שחקני מפתח שעושים את העבודה. יוסי שבחון האגדי!, נור ביסאן שנותן את הנשמה ומגיע למאני טיים כל פעם מחדש ! אגב לא מובן מאלין לראות את שניהם לא פעם נלחמים בקו ההגנה האחורי ופורצים חזרה להתקפה, איזה אחריות ! תודה!!
2
חרטה
(שערוקי: 10:31 18-05-2019)
רק בנס הגיעו לשם . אים 3 שחקני שעריים היו מחמיצים לא היו שומעים עליהם
3
צריך להחליף שיטה
(זה קשה : 11:49 18-05-2019)
אין סיכוי לעבור את עכו הנסיון הזרים ושחקנים בלאומית יותר טובים ומיומנים מהסגל של הרצליה
4
כנראה התבלבלו חחחחחחחחחחחחחחחחחח
5
תגובה ל 2
(הוגה דעות: 13:35 19-05-2019)
אם לסבתא היו גלגלים....ומה אם רחמים צוקול לא היה מחמיץ פנדל....והאם שעריים היו עוברים את בקה ....

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?