עמאר מואסי: "למדתי הרבה בליגה ב'"

עמאר מואסי עמאר מואסי
המאמן המוכשר של איחוד בני באקה, עמאר מואסי, עמד העונה לראשונה על הקווים בליגה ב', למרות כל הבעיות הקשיים הצליח להשאיר את קבוצתו בליגה בצורה מכובדת

לאחר שבשנה שעברה איחוד בני באקה עלו לליגה ב' לאחר הניצחון בפלייאוף העלייה, השנה הקבוצה מצאה את עצמם בליגה מאתגרת וקשה. למרות הקשיים והתקציב הנמוך, הצליחו הקבוצה להישאר בליגה לעונה נוספת ואנו תפסנו את המאמן, עמאר מואסי, לשיחת סיכום קצרה.

איך אתה מסכם מבחינה אישית את העונה שעברה עליך?

"השנה לא עמדנו בציפיות לצערי הרב מהרבה סיבות, אחת מהן היא שעלינו לאחר משחקי הפלייאוף ולא הצלחנו לבנות קבוצה מתאימה לליגה ב', ועד שהתחלנו להביא שחקנים התחילו בעיות כלכליות. עם כל הבעיות רצינו לפחות לסיים את העונה רחוקים מהמבחנים ועשינו את זה בצורה מכובדת. סיימנו במקום טוב ואני אישית למדתי הרבה בליגה ב' שהיא ליגה יותר קשה ולא צפויה. זה נתן לי חומר למחשבה בתור מאמן איך להתקדם יותר ולהצליח יותר".

האם מבחינתך באיחוד בני באקה ענו על הציפיות העונה?
"העונה הייתה בינונית. אפשר היה להוציא יותר במיוחד במשחקי החוץ, הרבה משחקים קיבלנו שערים בסוף המשחק. נקודת האור הייתה במשחקי הבית, וכמובן ששיחקו הרבה שחקני בית בהרכב".

האם אתה רואה את המשך דרכך המועדון? 
"בקשר להמשך דרכי, יש לי חוזה לשנה הבאה למרות שיש בחוזה סעיף שבמידה ואני מקבל הצעה מקבוצה יותר בכירה אני רשאי לנהל משא ומתן ולעבור. האמת ההנהלה של איחוד בני באקה נתנו לי במה וגב בתור מאמן צעיר, ובשבילי זאת קבוצת האם שלי, אני כבר במערכת 14 שנה אם זה בתור שחקן או מאמן לכל מיני גיליאים. כרגע אני רואה את עצמי באיחוד בני באקה".

מה הציפיות לעונה הבאה?
"על מטרה לשנה הבאה עוד לא ישבנו באופן רשמי, דיברנו כמה פעמים ואני ההנהלה ואנחנו רוצים שיהיו כמה שיותר שחקני בית ותהיה קבוצה מכובדת וחזקה בליגה ב'". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
פרדס חנ ה
(אריה פסקל : 21:56 21-05-2019)
לדעתי בשנה הבא צריך שיהיה איחוד בין בני בקה להפועל בקה זה יחניס המון כסף לכדורגל ותעלו ללאומית בעזרכת מאמן טוב ו4 שחקני חיזוק

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?