מוחמד סמארה חתם במועדון כדורגל צעירי טירה

סמארה עם ראשי המועדון החדש סמארה עם ראשי המועדון החדש
פרסום ראשון: המאמן שהיה מזוהה בשנים האחרונות עם הקבוצה מליגה א', יאמן בעונה הקרובה את הקבוצה החדשה שרוצה לעלות בעונה הקרובה

המאמן מוחמד סמארה חתם ב מ.כ צעירי טירה מליגה ג' שרון לחוזה ארוך טווח, כאשר המטרה לעלות לליגה ב' כבר העונה.

סמארה שאימן בשנים האחרונות בהצלחה בקבוצה השנייה של טירה מליגה א', החליט להיענות לפרוייקט של הקבוצה החדשה שסימנה גם מספר שחקנים בכירים מליגות גבוהות יותר שיגיעו לקבוצה. 

מההנהלה נמסר: "אנחנו מאוד מעריכים ומאמינים בסמארה. אנחנו מאמינים בשחקני בית וצעירים וסמארה מתאים לפרויקט שלנו כמו כפפה ליד. נלחמנו כדי שיסגור אצלנו, זה רומן שימשיך הרבה שנים קדימה עם הצלחות והישגים מאחלים לו בהצלחה".

המאמן עצמו אמר: "אני מגיע למועדון מאוד מסודר שלא נופל מקבוצות בליגה א' ולאומית מבחינת סדר ארגון וניהול, תהיה למועדון מילה חזקה בכדורגל הישראלי בעתיד, אביא את כל הניסיון והידע שלי ביחד עם שותפי בצוות המקצועי עבוד שביטה מועאד נאסר ומגד מנסור במטרה לקדם ולתרום לשחקנים ולמועדון ולחגוג עליה מתוקה בסיום העונה הקרובה בע״ה נעלה ונצליח".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפתעת ענק
(אוהד שרוף: 10:34 03-06-2019)
כל הכבוד להנהלה על החתמה מצוינת , מאמן וצוות לעניין , יגיעו רחוק ביחד
2
הקבוצות מהמגזר עים תקציב ענק מפרקות את הליגה מביאות שחקנים מליגות גבוהות ועולות בהליכה ...צריך תקציב עד 400 אלף שיהיה טעם לליגה...להבדיל כמו שעשו בליגת העל בנושא מכבי תל אביב.
3
ייאפה להביא חיזוק
(אוהד: 16:17 03-06-2019)
ייאפה להחלים בכירים חייב לעלות ליגה תביא את שלום אדרי,תימור אביטן, יחיאל צגאי ועוליםםםם קדימה טירה
4
בוגד
(טירה: 23:53 03-06-2019)
הבובה של עבד תיתי בגד ועבר לצעירי טירה,אם היה כזה מאמן גדול לא היה חותם בקבוצה בינונית בליגה ג׳ אבל זה רק מראה כמה לא מעריכים אותו כי כולם יודעים שלא קבע כלום בטירה בליגה א.
5
טירה
(חגאג: 23:36 04-06-2019)
בהצלחה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?