"להפועל 'קונפינו' חדרה יש חלק חשוב בהתפתחות של הכדורגל בעיר"

אילוז אילוז
ראש עיריית חדרה המצויין, צביקה גנדלמן, העביר את ברכתו לקבוצת כדורגל החופים הייצוגית של העיר אותה ידריך המאמן, צחי אילוז, גדול שחקני הענף. נשיא הקבוצה עדנאן גרגור: "חדרה הפכה למעצמת ספורט"

עוף החול וגדול שחקני כדורגל החופים, צחי אילוז, ישמש העונה כמאמן שחקן בהפועל 'קונפינו' חדרה שתחל בשישי את עונת המשחקים מול בני יהודה החזקה.מי שישמש כמנהל קבוצה לצידו של אילוז הוא כפיר מולי המסור והאיכותי.לקברניטי המועדון ובינהם הנשיא עדנאן גרגור, מ"מ ראש העיר ניר בן חיים, המנהל המקצועי איציק בן תורה והיו"ר רונן בשארי היה חשוב לשמור על הציביון החדרתי של הקבוצה, בדיוק כפי שנעשה בשנים האחרונות בהפועל חדרה שהפכה לאימפריה בכדורגל הישראלי.

אילוז עצמו הספיק בשנתיים האחרונות לעלות את הנוער של הפועל חדרה לליגת העל, והעונה הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה הבכירה על חשבון מועדונים גדולים בנוער כמו בני יהודה ומ.ס.אשדוד. אוהבי הענף במדינה עוד זוכרים איך המנהל המקצועי, איציק בן תורה, הבקיע לפני מספר שנים את שער הניצחון בגמר והמניף כקפטן את הגביע.

עדנאן גרגור

רק לפני שנתיים עוד הספיק מנשה זלקה לככב בקונפינו חדרה ולעלות עם הקבוצה למשחקי הפיינלפור, אך מאז הפך זלקה למותג חדרתי, קפטן הפועל חדרה בליגת העל ומדליק המשואה בהר הרצל ביום העצמאות האחרון.

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, שמחובר לקבוצה מינה את ניר בן חיים יד ימינו כחלק וכאחראי על הפעילות מועדון החופים הנפלא. מנכ"ל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, ציין במהלך החג כי קבוצת כדורגל החופים של הפועל 'קונפינו' חדרה הפכה לאחת מספינות הדגל של קבוצות הפועל בכדורגל חופים.


אילוז

נשיא המועדון והבעלים של חברת קונפינו, עדנאן גרגור, אמר לקראת תחילת המשחקים: "עבורינו ההשתתפות והערכים מעל הכל. אנחנו מציגים קבוצה מחוברת מגובשת ספורטיבית, צנועה וצעירה כחלק מהתנופה האדירה של הכדורגל בחדרה. אני מאחל לכל העוסקים במלאכה עונה פוריה מוצלחת ומהנה".

ראש עיריית חדרה

כמו לאורך העשור האחרון כך גם העונה החלוץ מיכאל קירטבה שהפך לסמל של האוהדים ישמש כקפטן הקבוצה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?