המגן קרלוס לואיסה תובע מעל 80 אלף שקלים מדבוריה

דורש את כספו. לואיסה דורש את כספו. לואיסה
בלעדי: המגן שהיה מהבולטים בעלייה של הקבוצה לליגה א' תובע את כספו מהעונה האחרונה באמצעות עורך דינו, אוהד כהן

מועדון ספורט דבוריה עשתה היסטוריה העונה כאשר עלתה לליגה א', אבל נראה כי מאז יש לא מעט בעיות וביניהן התביעה של המגן, קרלוס לואיסה.

המגן, שגדל בבית"ר טוברוק ובמכבי נתניה היה מהבולטים בעונה האחרונה בליגה ב' אך כעת הוא טוען כי לא קיבל את שכרו ושלח כתב תביעה באמצעות עורן דינו, אוהד כהן, כאשר על פי כתב התביעה שהגיע לידי 'דאבל פס' דורש המגן כ-82 אלף שקלים וגם את כרטיס השחקן שלו בכדי למצוא לעצמו קבוצה חדשה בעונה הבאה.

בנוסף, נכתב כי כבר מחודש ינואר לא קיבל לואיסה את שכרו משמע דבוריה לא שילמה ארבעה חודשים. תגובת דבוריה תובא כשתתקבל. מהנהלת דבוריה נמסר בתגובה: "ראשית לא מדובר ברוברטו קרלוס אלא בקרלוס לואיסה. הוא הגיע רק באמצע דצמבר וזה לא הגיוני שידרוש סכום כה גבוה עבור שלושה חודשים. יש מוסדות בוררות שיקבעו את החוב האמיתי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טמטום ליגה ב
(ק. ד. : 15:48 10-06-2019)
איך ייתכן כזה ששכר שחקן בליגה ב יגיע ל 82 אלף ש״ח בארבעה חודשים ..! לא חבל על הכסף !! ליגה מאוד חובבנית
2
די נמאסתם
(עוד קבוצה בלי כסף: 15:50 10-06-2019)
בושה
3
למה מי מת ששחקן הצטרף לקבוצה בחודש 1 והעונה הסתימה ב30-3 שידרוש 80 אלף יענו כמה הרוויח בחודש 30 אלף? נראה הזוי ולא נכון
4
חבל
(עבד: 22:04 10-06-2019)
לצערי הרבה הנהלות של קבוצות ערביות לוא ראויות לנהל קבוצה (לוא רוצה להחריף ולגיד שהן טפשות) בחיאת ראבק לוא חבל על הכסף ??! מחתימים שחקנים מהליגות הבכירות ומשלמים להם(או לפחות מתחיבים לשלם להם) סכומים שלוא חלמו עליהם בליגות הבכירות .
5
הצחיק
(עבד: 22:11 10-06-2019)
בכול עונה מצהירה קבוצה או שתיים שהמטרה לעלות ליגה ומתחילה לשתולל ולהחתים שחקנים מהליגות הבכירות בסכומי עתק שבמקרים רבים לוא יכולים לעמוד בסכומים אלה ובמקרים רבים לוא עולים ליגה אפילו עם תקציב מעל מליון ש״ח !! דיבילים
6
טמטום דאבל פס
(דבוריה: 20:21 11-06-2019)
כשאתר דאבל פס מפרסם דברים לא מדוייקים אתם נסחפים ומתחילים לכתוב תגובות מטומטמות היתה בעיה מחודש ינואר בהעברת משכורות .רוב השחקנים המתינו וקיבלו .לואיסה בחר לתבוע שתי משכורות 22 אלף פלוס מענק עלייה.שימתין לבוררות.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?