סנסציה באר שבעית, כפר קאסם הביסה את ירושלים

שחקני כפר קאסם (STRAVO) שחקני כפר קאסם (STRAVO)
איזה מחזור פתיחה קיבלנו בחוף בפולג. באר שבע ניצחה, כפר קאסם הביסה, חדרה כיכבה ותל אביב הייתה זקוקה לפנדלים

"מסעדת חוף מנדרין" ת"א 2 (7) - בית"ר "Milk" מעלה אדומים 2 (6)
המשחק הראשון של העונה הפגיש את חניכיו של אורן יחזקאל עם הקבוצה החדשה ממעלה אדומים בניצוחו של השחקן הותיק, ובעונה הראשונה על הקווים, אורן פרטוק.

כבר בדקה ה-6, רגלו השמאלית של קובי בדש הוותיק הונפה לבעיטת שנכנסה לרשת 1-0 למעלה אדומים. בדקה ה-20, הצליח אסי חקאק לאזן את התוצאה עבור ת"א. בדקה ה-25 היה זה ירין גלעדי התל אביבי שעושה את המהפך הראשון של העונה. אך לא עוברת דקה, ובדש מי אם לא, משלים צמד שערים נפלא עם בעיטה אל בין חיבורי הקורות והתוצאה של הזמן החוקי 2-2. הדו-קרב פנדלים היה מתוח וצמוד, אך לאחר חמש בעיטות שלא הצליחו לייצר הכרעה, היה זה אורן יחזקאל שהצליח להבקיע שער לת"א ולהבטיח את הניצחון הראשון העונה.

הפועל "קונפינו" חדרה 5 - "אוטו ח"י" בני יהודה 3
כבר לאחר דקה וחצי מהפתיחה, השמטה של השוער החדרתי וינאי אלבז, מעלה את הכתומים ליתרון ראשון של 1-0. בדקה השישית מצליח קירטבה הקפטן של חדרה לעלות עם הראשון שלו העונה ולאזן את התוצאה. רגע לפני השריקה לסיום השליש הראשון, מצליח המאמן שחקן החדרתי צחי אילוז, לעשות את מה שהוא עשה כל כך הרבה פעמים בקריירה, סחיטת פנדל, אותו הוא כמובן שולח פנימה וקובע מהפך! בדקה ה-17, לירוי נחום מהזהובים שולח כדור מהמקום, שטוח נמוך, מסובב ברמה הנכונה ושיוויון שתיים.לא חולפת דקה, ורון אלקובי הופך את התוצאה עם 3-2 נפלא לחדרה. בקושי דקה חולפת מפתיחת השליש השלישי ובן בירון שולח פנימה ממצב נייח וכבר 3-3. השיוויון מצליח להחזיק בדיוק דקה אחת, לפני בעיטת מספרת מרהיבה של החדרתי בן יוספי וכבר 4:3.את תוצאת הסיום חתם בדקה ה-33 איילון אלימלך החדרתי, ששלח בעיטה מרהיבה אל בין חיבורי הקורות היישר מרגלו הימנית ורץ לרקוד עם הקהל.

אילוז ( STRAVO) 

הפועל "צרפתי שמעון" אשקלון 5 - הפועל "יילמזלר" חולון 4
המשחק החל עם שער מוקדם בדקה השישית של אלירן שמש האשקלוני שהצליח לדחוק את הכדור לרשת החולונית.בדקה השמינית, מיגל ג'וניור החולוני עם כדור חופשי מ7 מטרים אותו הוא שולח נמוך היישר אל השיוויון אחת.. לא חולפת לה דקה ולורן בן -ארי מכפיל את התוצאה עבור החולונים. אלירן שמש הצליח להכפיל את מניין השערים שלו בדקה ה-17 ומשווה את התוצאה. רגע לפני הבאזר ואבי מלכה נועץ את השלישי עבור אשקלון.הדסון הברזילאי מעלה את האשקלונים ליתרון של 4:2. מיד עם פתיחת השליש השלישי מצליח אבי מלכה להוסיף עוד שער למאזנו האישי ולהעלות את אשקלון ליתרון מבטיח. בליץ של הדקות האחרונות של חולון הצליח רק לצמק את התוצאה כאשר אנטוניו החולוני בדקה ה-27 ואלון זבולון בדקה ה-35, מצליחם רק לקזז את ההפרש.


עירוני ראש העין 6 - הפועל "זר יצחק ובניו" כרמיאל 1
הבליץ החל בדקה השישית עם הגול הראשון של ג'וניור ניניו שמגלגל את הכדור לרשת, אחת אפס ראש העין.עם הפתיחה של השליש השני, שוב גורמזנו בכדור אומן אל נינו שמהאויר שולח פנימה ומשלים צמד.דקה וחצי לאחר מכן גם גבריאל נובאס מתכבד בשער..בדקה העשירית כובש נמרוד מכאני וזה כבר ארבע אפס מכאיב. הבדלי הרמות בין הקבוצות נראו לאורך כל המשחק, כאשר בשליש השלישי שרון גורמזנו הוותיק בדקה ה-25 וג'וניור בדקה ה- 28 כבר הפכו את התוצאה למשפילה, כאשר תאמר אטרש מכרמיאל מצליח רק לצמק עבור האורחים מהצפון בדקה ה-34.

ראש העין ( STRAVO)

בני "פלפלה" כפר קאסם 10 - בית"ר ירושלים 3
כפר קאסם במופע ברזילאי מרהיב על החוף בפולג פשוט כתשו את הירושלמים, תוך שהם מציגים משחק שמעמיד את הקבוצה כמועמדת כמעט ודאית לזכות בתואר העונה. את השערים לפלפלה כבשו חמאדה גבאריין (שלושער), סאמח מרעב (שער), בוקינהא (שער), וסים איגבאריה (שער), אחמד סרסור (שער), עאמר יתים (שער) מועאד עאמר (שער) וברונו . לירושלמים כבשו ניסן ספיר,בר שם טוב וניסן רביבו.

מכבי "רימקס" נתניה 3 - הפועל "אווז הזהב" באר שבע 4
ההפתעה המרעישה של העונה וכבר במחזור הפתיחה. הבחורים של לירון פרטוק (שהעונה מתפקד כמאמן-שחקן) נעצרו פעם אחר פעם במפגן שוערות מרהיב של שוער ב"ש. כבר בד'ה הראשונה, מלך השערים של העונה שעברה, החלוץ הבולגרי פיליפ פיליפוב, בעט מדוייק להעלות את הגמלים ליתרון הראשון במשחק. דקותיים לאחר מכן, ובעיטת מספרת מרהיבה של גיא עייני מאזנת את התוצאה.דקה לפני הירידה להפסקה של השליש הראשון, מצליח אליחי צברי להעלות את הנתנייתים ליתרון שברירי של 2:1. עם פתיחת השליש מגיע השיוויון של באר שבע, שעלתה חדורת מטרה, ומי אם לא החלוץ פיליפ הבולגרי שמצליח לאזן בדקה ה- 14 את התוצאה. בדקה ה-23 כובש ריידר שער מרהיב כדי להעלות את הדרומיים ליתרון של 3:2 ורק דקה לאחר מכן כבר 4:2 לאורחים מהדרום. צברי הצליח בדקה ה-29 לצמק את התוצאה, אך כל הניסיונות של הנתנייתים לנסות ולאזן את התוצאה לא צלחו, וההפתעה הראשונה של העונה נכתבה על החול בחוף ימה של פולג.


סנסציה של ב"ש ( STRAVO) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אבו חלימה
(אבו כינאן: 22:34 14-06-2019)
כפר קאסם אלופיםםםם
3
באר שבע
(יניב: 19:36 15-06-2019)
הם ממש לא הפתעה הם נתנו את הטון גם שנה שעברה וזו לא הפתעה אבל ללא ספק כפר קאסם מעל כולם קבוצה מאומנת מחוברת ולדעתי גם תזכה באליפות
4
כפר קאסם
(מחמד אבו ג'אבר : 15:21 15-06-2019)
גאווה גדולה
5
אדרי
(שלום: 17:48 15-06-2019)
איפה שלום אדרי האדיר? בפער מעל כולם
6
אדם לם
(אבי: 06:55 16-06-2019)
חחחחחחחחחחחחח איזה בושה של שחקן די תפרוש עשו לך סחרחורת בשישי
7
סנסציה?
(Gugg: 00:10 19-06-2019)
סהכ באר שבע ניצחה את נתניה. באר שבע הוכיחו שנה שעברה שהיא קבוצה חזקה

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?