צמרת לכל דבר

מגן ברקאי שלו יהושוע (בכחול) השופט זאב פרנקל בעקבותיו מגן ברקאי שלו יהושוע (בכחול) השופט זאב פרנקל בעקבותיו
מבלי לשים לב הפך המשחק בין המכביות של מחוז שומרון מברקאי ומנווה שאנן למשחק צמרת לכל דבר. שער של תובל גלעד בתחילת המחצית השנייה הכריע את המשחק לטובת "הזקנים" של ברקאי והקפיץ אותם לפחות זמנית, לראש הטבלה.

בתחילת העונה נראה היה כי פרדס חנה/כרכור תדרוס את הליגה אולם איבוד נקודות סיטוני במחזורים האחרונים פתח את כל הליגה מחדש. כל זאת הפך את המשחק בין ברקאי לנווה שאנן למשחק צמרת לכל דבר. מקום שני נגד שלישי.


סער רותם (בכחול )חולף על פני רועי שריקי מנווה שאנן(צילום אביב תקשורת)

כיאה למשחק כזה עלו שתי הקבוצות במערכים זהירים כשרוב המשחק התנהל במרכז המגרש. במחצית הראשונה ראו עשרת הצופים משחק חלש בו הגיעה כל קבוצה הגיע למצב מסוכן אחד.

בדקה ה 10 חלף נתנאל לוי מנווה שאנן באגף הימני על פני מגן ברקאי, שיזף אזרזר, חדר לרחבה ומ 12 מטר אלכסונית בעט חזק לפינה הרחוקה אך שוער ברקאי, שניר מלכי הציל בזינוק גדול את ברקאי מפיגור מוקדם.

בדקה ה 25 נרשמה ההזדמנות הראשונה של ברקאי. לירן בנון מגן ברקאי הגביה לרחבה שם ניצב תובל גלעד. האחרון השתלט על הכדור ומ7 בעט לפינה כדור בחצי גובה אך שוער נווה שאנן, אור נביעות הדף מצוין לקרן. עד המחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים והקבוצות ירדו להפסקה עם תיקו מאופס.

 

  תובל גלעד עם הכדור מול מגן נווה שאנן ניסן כהן(צילום אביב תקשורת)

המחצית השנייה התאפיינה במשחק אגרסיבי. שחקני הקבוצות הרבו לשכב על הדשא במקום לרוץ. בדקה ה 51 נפסק כדור חופשי לזכות ברקאי 30 מטר אלכסונית משער נווה שאנן לאחר שרותם סהר הוכשל. הבלם הוותיק, דוד מרציאנו הקשית כדור שעבר את הבלם האורח ותובל גלעד השתחל בין שחקני נווה שאנן והמשיך מן האוויר בפס לפינה השמאלית, 1:0 לברקאי.

  כיבוש השער: תובל גלעד ממשיך בבעיטה לפינה בחצי גובה. 1:0 לברקאי (צילום אביב תקשורת)

 

 וחוגג את השער עם אלעד גביזון ה"יה בין הבולטים בברקאי"(צילום אביב תקשורת)

חלפו מספר דקות ודני מסייב נפצע בהיתקלות עם חלוץ נווה שאנן. השופט ביקש ממסייב לקום על הרגליים ודני ענה לו "תתבייש לך". בתגובה שלף השופט שלף את האדום.

בניסיון לנצל את יתרונה המספרי שלחה נווה שאנן שלחה שחקנים קדימה והפעילה לחץ על הגנת ברקאי. בדקה ה 75 בעט אביתר ארז מ 20 מטר אך שוער ברקאי הדף בקצות האצבעות לקרן שלא נוצלה.

  דני מסייב נפצע השופט דורש ממנו לקום. מסייב בתגובה: "תתבייש לך"

  מסייב מורחק ויורד מהמגרש עצבני ,אלעד גביזון מרגיע(צילום אביב תקשורת)

בדקה ה 85 יצאה ברקאי למתפרצת. תובל גלעד עבר שלושה שחקנים ושלח כדור עומק לאורן גולן שנשאר לבדו מול נתיבות אך ידו של האחרון הייתה על העליונה כשהדף לקרן. עד לסיום עוד ניסו האורחים להשוות אך נתקלו בהגנה החזקה של ברקאי בראשותו של איציק טפירו. ראוי לציין כי בין הבולטים בברקאי היה אלעד גביזון לו היה זה משחקו הראשון לאחר שחזר מהרחקה מעונה קודמת (12 משחקים הרחקה). 

 


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
תביא את כל השחקנים שאתה רוצה אורן גולן וחבריו באים לכייף
2
ברקאי
(אלי: 19:23 13-12-2010)
ברקאי קיבלו חיזוק משמעותי עכשיו
3
במקום לבוא ולשחק כדורגל כולכם מתעסקים בהרצל שושן,יש לכם עוד הרבה מה ללמוד מהרצל כדי להגיע לרמה שלו,מאמן גדול,אדם ישר והגון,מה שאי אפשר לומר על רובכם,מ.ס יעלו בקלות!!!בהצלחה לכולם!!
4
איציק טפירו
(חבר אמת : 01:54 14-12-2010)
איציק טפירו אתה שחקן של פעם ביובל.
5
יאללה הרצל תחליף את עטר ואחרי זה השמים הם הגבול
6
!!!
(סקאוט: 08:43 06-02-2011)
שוער ברקאי מצטיין במשחק

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?