נבחרי העונה: ליגה ג' שרון

הפועל קלנסווה (חמודי זמירו) הפועל קלנסווה (חמודי זמירו)
אז מי הם ה-11 שנבחרו למצטייני העונה? המאמן שבלט מעל כולם?, השחקן שהצליח להדהים, תגלית, הכישלון ואכזבת העונה של אתר "דאבל פס"

קצת מספרים
נתחיל עם אלופת המחוז, הפעול קלנסווה, שסיימה את העונה בצורה מרשימה עם 13 שערי חובה בלבד ויחס שערים של 82+ והייתה קרובה לעונה מושלמת אם לא הייתה רושמת הפסד טכני מול כפר יונה. מנגד, כפר קאסם ספגה הכי הרבה שערים (83) אך בני טירה היא זאת שסיימה עם יחס השערים הפחות טוב בליגה 46-.

הממוצע כיבושים למשחק עמד על 3.9 כאשר נשלפו 0.3 כרטיסים אדומים ו3.6 צהובים. הממוצע למחזור עמד על 25.9 שערים, 2.2 אדומים ו24.1 צהובים.

בקטגוריה של האירועים המשמעותיים אפשר להכניס את זיוף תעודת השחקן של ספורטינג תל אביב, ההתתפרקת של ספורטינג נתניה ואת ההפסד הטכני של קלנסווה שמנע מחניכיו של בן שושן 100% הצלחה בליגה.


שחקני כפר יונה חוגגים (עוז אברהם)

הקבוצה המצטיינת: הפועל קלנסווה 
הקבוצה עם העבר בליגה א' שהוקמה השנה מחדש במחוז הכי חזק בליגה ג', שיחקה ללא מגרש ביתי ועם לא מעט בעיות אך מינתה מאמן מצוין בדמותו של ליאור בן שושן שגיבש קבוצה ברמה הרבה יותר גבוהה מליגה ג', ופשוט הייתה רמה מעל כולם כאשר סיימה את העונה עם 19 נק' הפרש מהמקום השני ועם אחוזי הצלחה הכי גבוהים בכל הליגות בארץ. קלנסווה עלתה ליגה מוקדם מאד והייתה הראשונה מבין כל הליגות ורשמה הפסד בודד בליגה שהיה הפסד טכני במשחק אותו ניצחה. בנוסף, הייתה הקבוצה שכבשה הכי הרבה וספגה הכי מעט. מזמן לא נראתה קבוצה כל כך מאומנת וחזקה שעולה ליגה בצורה חד צדדית שגדולה על הליגה.

כפר יונה אמנם לא ממש היוותה יריב לקלנסווה במאבק על המקום הראשון בליגה וסיימה מרחק 19 נק' ממנה' אך בכל זאת הצליחה לסיים במקום השני בליגה ושיחקה בפלייאוף. כפר יונה הייתה מאד ממוקדת ומחויבת, כאשר גברה בפלייאוף על פרדסייה ועל מכבי השקמה ממחוז ת"א ובכך הצליחה להגיע עד המשחק המכריע נגד הקבוצה מליגה ב' ושם נוצחה ע"י צעירי טייבה ונשארה עוד עונה בליגה ג'. כפר יונה הייתה קרובה ניצחון אחד מליגה ב' ועל כך צריך לתת לה את הכבוד הראוי.

הקבוצה המאכזבת: ספורטינג ת"א ומועדון כדורגל עירוני אריאל
ספורטינג ת"א השקיעה השנה לא מעט כסף ופתחה את העונה מצוין עם זכייה בגביע אך לאחר מס' מחזורים ולמרות שהייתה קבוצה חזקה, התברר שבקבוצה החליטו שם להתעסק בדברים שלא קשורים לכדורגל הוגן, וזייפו תעודה של שחקן מהליגה השנייה בצרפת כתוצאה מכך ולאחר חקירה ממושכת, ספגה הקבוצה חמישה הפסדים טכניים, הורדת 4 נק' וקנסות כבדים מאד. ספורטינג יצאה בזול כאשר לא נסגרה ואפילו הגביע לא נלקח ממנה.

מועדון כדורגל עירוני אריאל משקיעה כל שנה במטרה לעלות ליגה, נכשלת שנה אחר שנה ואף הגדילה לעשות השנה כאשר סיימה מחוץ לפלייאוף. נראה שיש בעיות ניהול במועדון מאריאל והקבוצה לוקה במינוי המאמנים. במועדון לא מצליחים לבנות קבוצה שתאיים על המקום הראשון וגם לא מצליחים למשוך שחקנים שישדרגו את הקבוצה.

הפתעת העונה: הפועל פרדסייה 
היורדת מליגה ב', נחלשה מאד השנה וגם התקציב שלה היה יחסית נמוך, מינתה מאמן שמכיר את המועדון מצוין והשקיע המון בקבוצה כדי שתצליח ואכן הקבוצה הקשתה על כל קבוצות הליגה. בפרדסייה אפשר למצוא המון שחקנים צעירים תוצרת מחלקת הנוער, וזכות זאת הקבוצה הצליחה להפתיע ולסיים במקום השלישי המוביל לפלייאוף כאשר שם כבר נעצרה במשחק הראשון נגד כפר יונה.

מאמן העונה: ליאור בן שושן (הפועל קלנסווה) 
המאמן המבוקש, המוכשר והמוערך שלקח הפסקה מאימון, חזר השנה בגדול כאשר מונה למאמן הקבוצה החדשה של הפועל קלנסווה. בן שושן קיבל קבוצה כמעט ללא שחקנים, ללא מגרש ועם המון בעיות מסביב ובמחוז החזק ביותר מבין ליגות ג' בנה תלכיד שחקנים שמתאים לצמרת ליגה ב' ואף לליגה א'. כל זאת בתקציב שפוי הצליח בן שושן לעשות זאת בענק כאשר הקבוצה דרסה את הליגה ולא הותירה ספק מי הקבוצה הטובה. בשנים האחרונות, לא נראתה קבוצה שעשתה זאת בצורה כזאת מרשימה עם אחוזי הצלחה הכי גבוהים בכל הליגות בארץ, פער של 19 נק' ממקום שני, הכי הרבה כיבושים, הכי מעט ספיגות ועם הפסד אחד בלבד שהיה רק הפסד טכני במשחק שלמעשה כבר ניצחה. ללא ספק אם ימשיך בעונה הבאה אז יש לקבוצה סיכוי לסיים עוד עונה אדירה ולעלות גם לליגה א'.

ליאור בן שושן (חמודי זמירו)

השחקן המצטיין: בר בלומברג(הפועל קלנסווה) 
מעוז ההגנה של קלנסווה כאשר היה שם כדי לסדר את ההגנה גם בתקופות הפחות טובות, ושימש תחנה אחרונה במגרש נגד הניסיונות החדירה. בלומברג הוא אחת הסיבות העיקריות שקלנסווה בקושי ספגה, וגם היחיד ששיחק בכל המשחקים בליגה ובגביע 90 דק' מלאות ולא הפסיד אפילו דקה כאשר עזר לשמור על שער נקי ב-15 משחקים. בנוסף, גם כבש ארבעה פנדלים חשובים מאד בליגה וגם סיים עם מס' בישולים חשובים לא פחות.


בר בלומברג (חמודי זמירו)
תגלית העונה: חאלד חמודה, רם חדיג'ה (הפועל קלנסווה) והבטמו מלאש (כפר יונה)
חאלד חמודה חזר לאחר שלא שיחק מספר שנים ופרח אצל בן שושן. מדובר על שחקן ממושמע, שנלחם במשך 90 דק' ובכל משחק והוכיח את עצמו כאשר ניטרל את חלוצי היריבה בזה אחר זה ומירר להם את החיים, גרזן אמיתי שהוסיף גם בישולים חשובים.

חלאד חמודה (חמודי זמירו)

רם חדיג'ה לא ממש התפתח בשנים האחרונות, עבר לשחק בקלנסווה והחל לתפקד כמגן. בשל המהירות שלו וההצטרפות להתקפה, הוסיף מחץ באגף והביך לא פעם את היריבות. כבש 6 שערים ובישל כמות דומה.

רם חדיג'ה (חמודי זמירו)

הבטמו מלאש הוא שחקן מוכשר וצעיר שלא שיחק באופן סדיר בשנים האחרונות, אך היווה הפתעה נעימה העונה כאשר פרץ לתודעה וסיים כסגן מלך שערי הקבוצה. שחקן עם המון טכניקה ומהירות שכבש 11 שערים בליגה ועוד 1 בגביע. האם הפריצה שלו השנה היא סימן לבאות?

מלך השערים בסיום העונה הסדירה: נתנאל (נאנו) ועקנין (הפועל קלנסווה) 

מכונת השערים, שסיים בעונה שעברה במקום השלישי במלכות השערים במדי עמישב פ"ת בליגה ב' דרום א' כאשר ברזומה שלו גם לא מעט שערים בליגה א', הסכים לרדת השנה לליגה ג' והגיע לקלנסווה בעקבות הערכתו למאמן, ליאור בן שושן, ולמרות שהפסיד מס' משחקים כבש 32 שערים בליגה, 1 בגביע ועוד 1 שנפסל בעקבות ההפסד הטכני שספגה קבוצתו. היה המוציא לפועל העיקרי של הקבוצה הסוחפת והמרשימה של קלנסווה.

נתנאל (נאנו) ועקנין (חמודי זמירו)

נבחרת העונה:
ספסל המחליפים של העונה:

שוער: ליאור פזטל (עירוני אריאל)
הגנה: אלון כתר (הפועל פרדסייה)
הגנה: פיראס מתאני (הפועל קלנסווה)
קישור: אילן בבייב (הפועל פרדסייה)
קישור: אביחי שימחי (הפועל קלנסווה)
התקפה:אלעד דן (הפועל קלנסווה)
התקפה: שירן היימן (הפועל קלנסווה)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן ענק
(שחקן: 11:54 16-06-2019)
בן שושן זה מאמן רמה מעל כולם,כמו הפער שעלינו ליגה,ככה הפער בינו לבין רוב המאמנים בליגות הנמוכות,אם היה קצת יותר קרוב לצלחת,היה מאמן היום מינימום בלאומית.
2
הרמתי שחקן העונה
(חמודי: 13:10 16-06-2019)
היה הברומטר של הקבוצה,גם כבש וגם חילק כדורים לגולים. שישאר שנה הבאה!!
3
מס׳ 1
(הוגה דעות: 12:40 17-06-2019)
עם המאמן הזה והסגל הזה ועוד חיזוק נקודתי,קלנסווה זאת אחת המועמדות לעלייה לליגה א׳,אבל חייבים מגרש ביתי.
4
ליגה של קבוצה אחת
(אוהד שרוף: 12:51 17-06-2019)
לדעתי היו צריכים לשים את כל ה-18 של קלנסווה,כל השאר זה קבוצות עם שחקנים בינוניים שלא שווים איזכור בכלל. הייתה פה קבוצה ברמה של ליגה א׳ וכל השאר סתם בדיחה.
5
כסף
(מציאותי: 13:03 17-06-2019)
אמנם אין ספק שקלנסווה היו שתי רמות מעל הליגה, אבל לא לשכוח שהם היו שתי רמות מעל הליגה גם תקציבית. וכסף הוא גורם הכי משמעותי בליגות הללו. לעומת זאת, כפר יונה עם אולי שליש תקציב עשו עונה מכובדת מאוד והיו רחוקים שער אחד מעליית ליגה. בהצלחה לכולם
6
ל-5
(מכיר את כולם: 13:23 17-06-2019)
אל תשכחו שחלק גדול מהתקציב של קלנסווה הלך למגרש וכפר יונה מנסים לגמד את התקציב שלהם וגם יתר הקבוצות. התקציבים של כולם: קלנסווה- 350000 כפר יונה- 250000 פרדסייה- 150000 אריאל- 250000 ספורטינג ת״א - 350000 צעירי טירה - 180000 בני רעננה - 130000
7
איזה שטויות
(ל6: 16:42 17-06-2019)
התקציב של קלנסווה ממש לא מתקרב ל350000, שחקנים הרוויחו סכומים שלא דומים לשום קבוצה אחרת בליגה. ואל תשכח שכפר יונה היו גול אחד מעלייה בתקציב קטן בהרבה, איזה קבוצה יכולה להרשות לעצמה להביא שחקן מהליגה לאומית ב10000 שקל לחודש באמצע העונה לא כולל מענק..
8
קנאים
(אלי כהן: 00:31 18-06-2019)
כפר יונה מה הקנאה שאוכלת אתכם? אתם קבוצה פח וזאת עלייה הכי מרשימה של קבוצה בליגה ג׳ כמו קלנסווה שמעולם לא הייתה. קודם כל הייתם במרחק 2 שערים מליגה ב׳ בפלייאוף וגם במרחק 20 נק׳ בליגה הסדירה חחח שורה תחתונה,השקעתם הרבה כסף ושוב נשארתם בליגה ג׳.
9
סולי
(סולי : 18:16 17-06-2019)
לרשום על קבוצה שירדה מליגה ב׳ הפתעת העונה בליגה ג׳ חחחחח בדיחה אם כבר הפתעת העונה תן להם שחקן בניבחרת המחזור וקבוצה כמו כפר יונה ששנה שעברה עשתה 4 נקודות בסיבוב והשנה גמר פלייאוף לא הפתעה כנראה הכתב מפרדסיה חחחחח
10
קלנסווה עלו בצדק , אבל עם סגל השחקנים שגיבשו שם בתקציב עתק לליגה ג׳ (מעל מיליון שקל כולל מגרשים וקנסות ומענקי עלייה) , גם האפסנאים של פרדסיה , מ.ס נתניה וכפר יונה ברוטציה של כל שבוע מישהו אחר , היו עולים ליגה ... קלנסווה תחתימו את בן שושן לעוד עונה
11
קצת עובדות!
(היסטוריון: 00:48 18-06-2019)
אם ספורטינג ת״א שהביסה את כפר יונה בליגה ובגביע לא הייתה עושה שטויות ומזייפת שחקנים אז כפר יונה בכלל לא היו נכנסים לפלייאוף. שורה תחתונה,כפר יונה ואריאל כישלון,לא דגדגו בכלל את קלנסווה ואפילו את ספורטינג למרות התקציב הגדול שלהם וספורטינג מטומטמים.
12
נתניה
(נתניה: 01:02 18-06-2019)
לא סוד שהתקציב של קלנסווה היה כפול מתקציב קבוצת אמצע טבלה בליגה א למרות שהיה להם הרבה משחקים שכמעט פספסו יהיה להם קשה בהמשך . השנה צעירי טירה יעלו יש להם מאמן תותח וסגל איכותי יעלו מסיבוב ראשון חבל להשקיע מולם
13
נתניה
(נתניה : 01:05 18-06-2019)
לא סוד שהתקציב של קלנסווה כפול מקבוצת אמצע טבלה בליגה א למרות שלא היו משכנעים כקבוצה יותר יכולת אישית וכמעט פספסו כמה משחקים בדרך יהיה להם מאוד קשה לשרוד בהמשך . השנה צעירי טירה מתחזקים ןעם מאמן תותח יעלו ממחזור ראשון לא כדאי להשקיע מולם השנה.
14
מכיר טוב את הליגה
(אלי: 01:12 18-06-2019)
קלנסווה עלו בסטייל רק בזכות הכסף והנחתת שחקנים מליגות גבוהות במשכורות שמנות ומענקים שאין להם לשלם קשה להם לשרוד .השנה צעירי טירה חזק בתמונה יעלו ממקום ראשון החתימו מאמן של ליגה א וכמה שחקני רכש.לא שווה להשקיע השנה.הם כבר עשו חיים קשים לכולם ללא חיזוק
15
ל11 הגאון
(אמיר : 20:56 18-06-2019)
כפר יונה סיימו מקום 2 גם אם לא היו מפחיתים לספורטינג נקודות היו עולים ממקום 3 , לפלייאוף ... היסטוריון דה לשמטא...
16
פרדסיה
(יוסי לוי: 00:07 19-06-2019)
פרדסיה מכינה לכולם הפתעה השנה הם ידרסו את הליגה וגם את טירה כולכם בסרט תוכלו פופקורן
17
פרדסיה
(יוסי: 00:18 19-06-2019)
סולי לך תישן על הראש מה אתה מבין בכלל בכדורגל עם שוער טוב נגד פרדסיה איתה מכבל בראש. .השנה תהיו בשר תותחים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?